Antalya Halı Yıkama

KALİTE, GÜVEN, GÜLER YÜZLÜ PERSONEL, SON SİSTEM EKİPMANLARIMIZLA GÜNCEL PROGRAMLARINIZA HER HANGİ BİR AKSAKLIK VERMEDEN TEMİZLİK PROGRAMINIZI HAZIRLAYARAK HAYATA GEÇİRMEKTEYİZ.

Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama olarak, firmamızda teknoloji anlamında en ön planda bulunan halı yıkama ve temizleme makinaları tarafınca temizleme işleri yapılmaktadır. Halı Yıkama' da temizliğinde ilk ilke etabı ve sağlığımız için en önemli unsur toz alma ve diğer adıyla çırpma makinası diye adlandırılan teknolojinin en iyi akımları arasında bulunan makina ile işlemektir. Halıların en önemli ön aşama temizlik hususu tozlarından ve kıllarından arındırılmasıdır. Halı temizleme konusunda bu işlemler derinlemesine ve en iç detayına girilmeden halılarınızın temizlikleri derinlemesine yapılmış olmamaktadır.Bir başka işlem ise halılarınızın cinsine ve leke durumlarına göre ayrılıp yoğun kir ayrımına göre işlemlere alınılır. Profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanmak için en yakın halı yıkama servisi yerine en kaliteli halı yıkama servisi aranmalıdır.

Halı yıkama için eğitimli personelin yer aldığı, otomatik makinelerle el değmeden halı temizleme ve yıkama hizmetinin sunulduğu servislerden destek alma, halıların yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Halı yıkama işleminde uzman olan personelimizle sektörde ilk sıralarda yer alan şirketimiz, halıları temizlerken oto yıkamacılar gibi işlem gerçekleştirememektedir. Firmamız yalnızca halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda her cins halının temizliğini yapan şirketimizde tam otomatik halı yıkama ve sıkma makineleri kullanılmaktadır ve halılar el değmeden yıkanmaktadır. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda yıkanan halıların sağlıklı olmayacağı açıktır. Oto yıkamacıların zeminin yağ ve kir içinde olduğu bilinmektedir. Bu yerlerde halıların yıkanması için özel bir bölüm yoktur. Bu şartlar altında halıların hijyenik bir ortamda temizlenmesi mümkün değildir.

Halı Alımı
0 544 634 12 34 Telefondan vermiş olduğunuz siparişlerin ardından halılarınız belirlenen adresten alınır. Servis ile randevu sistemi ile halılarınız teslim alınır.
Halı Tasnifi
Adresinizden alınan halılarınıztarafımızca kontrol edilip halıdaki leke ve deformasyonlar tesbit edilir. Halıların fiziki bilgileri kayıt altına alınır.
Toz Alma
Halılarınız, fabrikamızda bulunan full-otomatik toz alma makinesinden eçirilerek zararlı maddelerden arındırılır.
Ön ve Ana Yıkama
Sonrasında halılarınız ön yıkama ve çalkalama makinesinde tek tek yıkanır. Ön yıkama sayesinde lekeler hafifletilir. Sonrasında bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır.
Kurutma
Temizliğin ardından halılarınız 1500 devirli santirüj makinelerinde sıkılarak sulardan arındırılır. Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8-12 saat arasında tam olarak kurumuş hale getirilir.
Hijyen Uygulaması ve Paketleme
Kuruyan halılarınız Özel hijyen uygulamasından geçer, ardından son kontrolü yapılır. Son olarak adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir...

whatsapp