Antalya Ev Temizliği

KALİTE, GÜVEN, GÜLER YÜZLÜ PERSONEL, SON SİSTEM EKİPMANLARIMIZLA GÜNCEL PROGRAMLARINIZA HER HANGİ BİR AKSAKLIK VERMEDEN TEMİZLİK PROGRAMINIZI HAZIRLAYARAK HAYATA GEÇİRMEKTEYİZ.

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği ve temizleme işleri firmamızda teknoloji anlamında en ön planda bulunan Ev Temizliği ve temizleme makinaları tarafınca temizleme işleri yapılmaktadır.Halı temizliğinde ilk atmamız gereken ve sağlığımız için önemli olan toz alma ve diğer adıyla çırpma makinası die adlandırılan teknolojinin en iyi akımları arasında bulunan makina türleri firmamızda mevcuttur.Halıların en önemli ön aşama temizlik hususu tozlarından ve kıllarından arındırılmasıdır.Halı temizleme konusunda bu işlemler derinlemesine ve en iç detayına girilmeden halılarınızın temizlikleri derinlemesine yapılmış olmamaktadır.Bir başka işlem ise halılarınızın cinsine ve leke durumlarına göre ayrılıp yoğun kir ayrımına göre işlemlere alınılır. Profesyonel Ev Temizliği hizmetinden yararlanmak için en yakın Ev Temizliği servisi yerine en kaliteli Ev Temizliği servisi aranmalıdır.

Ev Temizliği için eğitimli personelin yer aldığı, otomatik makinelerle el değmeden halı temizleme ve yıkama hizmetinin sunulduğu servislerden destek alma, halıların yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Ev Temizliği işleminde uzman olan personelimizle sektörde ilk sıralarda yer alan şirketimiz, halıları temizlerken oto yıkamacılar gibi işlem gerçekleştirememektedir. Firmamız yalnızca Ev Temizliği hizmeti sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda her cins halının temizliğini yapan şirketimizde tam otomatik Ev Temizliği ve sıkma makineleri kullanılmaktadır ve halılar el değmeden yıkanmaktadır. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda yıkanan halıların sağlıklı olmayacağı açıktır. Oto yıkamacıların zeminin yağ ve kir içinde olduğu bilinmektedir. Bu yerlerde halıların yıkanması için özel bir bölüm yoktur. Bu şartlar altında halıların hijyenik bir ortamda temizlenmesi mümkün değildir.

Ev Temizliği ve halı temizleme fabrikalarında çalışan kişilerin kesinlikle uzman ve profesyonel olmaları gerekmektedir.Yoksa uzman bir kadro ile çalışmasanız halı bozma değerleriniz çok yüksektir ve hiçbir şekilde temizlik beklenemez.Ev Temizliği ve halı temizleme konusunda kullanmış olduğumuz ilaçlar kesinlikle asla kimyasallar içermemektedir.Kullanmış olduğumuz ilaç tek olup sadece ve sadece %100 ERA 111 olup tamimiyle natürel bir ilaçtır.Ev Temizliği firması olarak para kazanmak için hiçbir kimsenin sağlığı ile oynamaya hakkımız yoktur.Berat Temizlik ve Ev Temizliği olarak bizim değerlerimizin odak noktası tamimiyle müşteri memnuniyetidir.

whatsapp