Antalya İnşaat Sonrası Temizliği

KALİTE, GÜVEN, GÜLER YÜZLÜ PERSONEL, SON SİSTEM EKİPMANLARIMIZLA GÜNCEL PROGRAMLARINIZA HER HANGİ BİR AKSAKLIK VERMEDEN TEMİZLİK PROGRAMINIZI HAZIRLAYARAK HAYATA GEÇİRMEKTEYİZ.

Antalya İnşaat Sonrası Temizliği

Antalya İnşaat Sonrası Temizliği ve temizleme işleri firmamızda teknoloji anlamında en ön planda bulunan İnşaat Sonrası Temizliği ve temizleme makinaları tarafınca temizleme işleri yapılmaktadır.Halı temizliğinde ilk atmamız gereken ve sağlığımız için önemli olan toz alma ve diğer adıyla çırpma makinası die adlandırılan teknolojinin en iyi akımları arasında bulunan makina türleri firmamızda mevcuttur.Halıların en önemli ön aşama temizlik hususu tozlarından ve kıllarından arındırılmasıdır.Halı temizleme konusunda bu işlemler derinlemesine ve en iç detayına girilmeden halılarınızın temizlikleri derinlemesine yapılmış olmamaktadır.Bir başka işlem ise halılarınızın cinsine ve leke durumlarına göre ayrılıp yoğun kir ayrımına göre işlemlere alınılır. Profesyonel İnşaat Sonrası Temizliği hizmetinden yararlanmak için en yakın İnşaat Sonrası Temizliği servisi yerine en kaliteli İnşaat Sonrası Temizliği servisi aranmalıdır.

İnşaat Sonrası Temizliği için eğitimli personelin yer aldığı, otomatik makinelerle el değmeden halı temizleme ve yıkama hizmetinin sunulduğu servislerden destek alma, halıların yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. İnşaat Sonrası Temizliği işleminde uzman olan personelimizle sektörde ilk sıralarda yer alan şirketimiz, halıları temizlerken oto yıkamacılar gibi işlem gerçekleştirememektedir. Firmamız yalnızca İnşaat Sonrası Temizliği hizmeti sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda her cins halının temizliğini yapan şirketimizde tam otomatik İnşaat Sonrası Temizliği ve sıkma makineleri kullanılmaktadır ve halılar el değmeden yıkanmaktadır. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda yıkanan halıların sağlıklı olmayacağı açıktır. Oto yıkamacıların zeminin yağ ve kir içinde olduğu bilinmektedir. Bu yerlerde halıların yıkanması için özel bir bölüm yoktur. Bu şartlar altında halıların hijyenik bir ortamda temizlenmesi mümkün değildir.

İnşaat Sonrası Temizliği ve halı temizleme fabrikalarında çalışan kişilerin kesinlikle uzman ve profesyonel olmaları gerekmektedir.Yoksa uzman bir kadro ile çalışmasanız halı bozma değerleriniz çok yüksektir ve hiçbir şekilde temizlik beklenemez.İnşaat Sonrası Temizliği ve halı temizleme konusunda kullanmış olduğumuz ilaçlar kesinlikle asla kimyasallar içermemektedir.Kullanmış olduğumuz ilaç tek olup sadece ve sadece %100 ERA 111 olup tamimiyle natürel bir ilaçtır.İnşaat Sonrası Temizliği firması olarak para kazanmak için hiçbir kimsenin sağlığı ile oynamaya hakkımız yoktur.Berat Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizliği olarak bizim değerlerimizin odak noktası tamimiyle müşteri memnuniyetidir.

whatsapp