BERAT-Antalya Halı Yıkama-Halı Yıkama-Antalya Halı Temizleme-Koltuk Yıkama
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
Antalya Halı YıKama
ANTALYA HALI YIKAMA
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Antalya Koltuk YIkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
2017 Antalya Halı Yıkama Fiyat Listemiz
2017 ANTALYA HALI YIKAMA FİYAT LİSTEMİZ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA

HALI YIKAMA NE KADAR?

Evlerde ve ofislerde yaz ve kış kullanılan halıların garantili bir şekilde yıkanması önemlidir. Yıkama işlemi de otomatik halı yıkama makinelerinde anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye sorulmadan önce halı yıkama firmasının altyapısı ile personeli sorgulanmalıdır.

Evlerde ve ofislerde yaz ve kış kullanılan halıların garantili bir şekilde yıkanması önemlidir. Yıkama işlemi de otomatik halı yıkama makinelerinde anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye sorulmadan önce halı yıkama firmasının altyapısı ile personeli sorgulanmalıdır. Firmamız, uzman kadrosu ile el dokuma halı, Nepal Halısı, step halılar, Hereke Halısı, Isparta Halısı, Bünyan Halısı, ipek halı gibi her tür halıları el değmeden garantili bir şekilde yıkamaktadır. Evde halı yıkama temizliği hizmeti de sunan firmamız, halıfleksleri de özel uygulamalarla yıkamaktadır. Evde yapılan halı yıkama hizmetinde de halılar tam olarak kurutulmaktadır. Halı yıkama işleminde esas olan halıların nemli bırakılmamasıdır. Nemli bırakılan halılarda iplikler yıpranmakta, bunun sonucunda da halılar zarar görebilmektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bu nedenle de halı yıkamada eğitimli olan personelle hizmet verilmektedir. Ayrıca personelimiz dönemsel değildir. Yanı birçok firmada olduğu gibi halı yıkama personeli, sadede sezonda değil yılın her günü çalışmaktadır. Bu nedenle tüm halılara rahatlıkla garanti verilebilmektedir. Ayrıca insan sağlığına zararlı olmayan leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Kullanılan leke çıkarıcılar da her tip halı için özel olarak üretilmiştir. Dolayısı ile firmamızda her halıya aynı leke çıkarıcı kullanılmamaktadır. Halı yıkama ne kadar diye araştırma yapılırken hangi tekniklerin uygulandığı ve hangi temizlik ürünlerinin kullanıldığı da önemlidir. Özellikle ucuz fiyat vererek halıları yıkadıklarını belirten oto yıkamacılardan hizmet alınmamalıdır. Çünkü bu gibi yerlerde halılar yerde yıkanmaktadır ve oto yıkamacıların zemininin hijyenik olması söz konusu değildir.

Halı yıkama fabrikası seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Öncelikle halı yıkama işlemlerinde garantinin verilip verilmediğine dikkat edilmelidir. Ayrıca halı yıkama fabrikasının açık adresinin olması şarttır. Kullanılan suyun kalitesi de önemlidir. Sektörde hizmet veren çok sayıda firmanın kuyu suyu kullandığı bilinen bir gerçektir. Kuyu sularında bakterilerin olması kaçınılmazdır. Firmamızda ise şebeke suyu kullanılmaktadır ve bu suda kirecin bile bulunmadığı bilinmektedir. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye araştırma yapılırken bu kriterler göz önünde tutulmalıdır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik