Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA | GÜVENİLİR FİRMA | BERAT HALI TEMİZLEME

Son yıllarda halı yıkama fabrikalarının sayısında ciddi bir artış görülmektedir.Halıların yıkama işleminin ardından sağlıklı olabilmesi için halı yıkama fabrikalarında yıkanması gereklidir ve bunların arasından da en güvenilir halı yıkama fabrikası tercih edilmelidir.

Halı temizleme esnasında, kullandığımız yumuşatıcılı bitki özlü halı yıkama şampuanıyla full otomatik makinamızda ön ve arka yıkama işlemine alınır.Leke çıkarma işlemlerinde % 90 leke çıkarıcılarımızla garanti vermekteyiz.

Antalya da Son yıllarda halı yıkama fabrikalarının sayısında ciddi bir artış görülmektedir. Ancak bu fabrikaların hepsinin aynı standartta ve üstün kalitede hizmet verdiğini söylemek mümkün değildir. Geçmiş yıllarda halılar sokak aralarında bol deterjan ve fırça ile yıkanmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halı yıkama makineleri gündelik hayata girmiş, böylece halıların makine ile yıkanabilmesi sağlanmıştır. Ancak bu yöntemin halıların içlerine sızan bakterilerin ve akar adlı canlıların yok edilmesini sağlamadığı anlaşılmıştır. Halıların yıkama işleminin ardından sağlıklı olabilmesi için halı yıkama fabrikalarında yıkanması gereklidir ve bunların arasından da en güvenilir halı yıkama fabrikası tercih edilmelidir. Güvenilir halı yıkama fabrikası da personelinin daimi olması, teknik donanımının en son teknolojiye sahip bulunması gibi özellikler sayesinde anlaşılabilmektedir. Firmamız, daimi personeli ve teknik altyapısı ile en güvenilir halı yıkama fabrikalarının arasında gelmektedir.

Halı yıkama  halıları adresten alarak adrese teslim eden fabrikadır. Teslimat işlemlerini de profesyoneller yapmaktadır. Halı teslim alınırken uzman tarafından incelenmekte, halıda görülen ezik ve yırtılmalar, müşteriye bildirilmektedir. Ayrıca bu tür sorunların nelere yol açacağı hususunda da detaylı bilgi verilmektedir. Müşterinin onay vermesinin ardından halılar adresten alınarak fabrikaya getirilmektedir. Getirilen halılar önce türlerine göre ayrılmakta, sonrasında üzerlerindeki tozlar özel bir makine ile alınmaktadır. Ardından halılar yıkama makinesine atılarak ati bakteriyel şampuanlarla yıkanmaktadır. Yıkama işleminin bitmesinin ardından halılar özel kurutma odalarına alınmakta, budara belli bir ısı değerinde kurutulan halılardaki nem tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Sonrasında ise paketleme ve teslimat işlemleri gelmektedir.

En güvenilir halı yıkama fabrikası ile çalışmanın sayısız avantajları vardır. Öncelikle bu farikalar zaman kazandırmakta, kullanılan özel temizlik ürünleri ile de sağlıklı halıların meydan gelmesini sağlamaktadır. Güvenilin halı yıkama fabrikaları halıları evden alıp eve teslim etmektedir. Halıların yıkanmalarının ardından kurumaları uzun bir süre gerektirmektedir. Oysa halı yıkama fabrikalarında kurutma odaları mevcuttur ve bu sayede halılar sıfır nemle teslim edilmektedir. Halı yıkama fabrikası seçimi yapılırken kapıya her gelen firmaya halılar teslim edilmemelidir. Özellikle internet üzerinden derin bir araştırma yapılmalıdır. Ayrıca güvenilir halı yıkama fabrikası da olsa halıların ne zaman teslim edileceği de öğrenilmelidir. Belirtilen günde teslimat yapmayan firmalardan hizmet alınmamalıdır.

Antalya, da halı yıkama işinde son yıllarda hızla yükselmekte olup birçok kişi bu işi yapamaya kalkmıştır.Ama en önemlisi çalışmakta olduğunuz halı yıkama firmasının öz geçmişi olması gerekmektedir. Antalya halı yıkama konusunda biz bu işe ciddi şekilde yatırımlar yakmaktayız.Almış olduğumuz son teknoloji makinaları ile bu işimizi daha ilerlere taşımakta kararlıyız. Antalya halı temizleme çok ciddi bir şekilde ince ve temizlik isteyen bir iştir.Bununla birlikte çalıştınız ekip ve ekipmanlarınızda çok önem taşımaktadır.

Antalya halı yıkama konusunda çok geniş bir iş sektörü haline gelmesinden dolayı sağlığınız için halıları yıkamaya verdiğiniz halı temizleme firmasını araştırmalısınız.

2018 yılında halı temizleme firmamız yine teknolojiyi takip ederek siz değerli müşterilerine en son teknolojileri kullanarak hizmette sınır tanımamaktadır.

Halı temizleme konusunda firmamız yine en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.Sağlıklı yaşamak adına evinizde bulunan halılarınızı yıkama veya temizleme konusunda çok dikkatli olmalısınız sağlığınızdan olmamak için araştırmalısınız.Hijyen konusunda size güven veren Berat halı temizleme firmasından çalışmaktan kaçınmamalısınız.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik