Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

EN UYGUN HALI YIKAMA FİRMASI

Halı yıkama işleminin de en uygun halı yıkama firması aracılığı ile gerçekleştirilmesi, bir yandan ekonomik diğer yandan da teknolojik olarak avantajlıdır. Şirketimiz, en uygun halı yıkama firması olarak makine halıları, el dokumaları gibi birbirinden farklı halıları en uygun şartlarda yıkamakta ve böylece sağlıklı mekânların oluşmasını sağlamaktadır.En uygun halı yıkama firması araştırması yapılırken de firmanın nasıl hizmet verdiğinin de soruşturulması gereklidir.

Halı yıkama, her türlü halıların sağlıklı bir hale gelmesindeki en etkili yoldur. Halı yıkama işleminin de en uygun halı yıkama firması aracılığı ile gerçekleştirilmesi, bir yandan ekonomik diğer yandan da teknolojik olarak avantajlıdır. En uygun firma, uygun fiyatlı ve teknik altyapısı gelişmiş olan, aynı zamanda sürekli personelin görev yaptığı firmadır. Bu personel hizmet içi eğitimle halı yıkama işleminde profesyonelleşmiştir ve bu sayede her tür halı için uygun olan yıkama yöntemlerini bilmektedir. Evlerde ve ofislerde sık kullanılmayan halıların üzerlerinde tozlar oluşmakta ve halılar kirlenmekte, böylece bakterilere ve gözle görülmeyen zararlı canlıların yaşamasına uygun bir hale gelmektedir. Halıların düzenli bir şekilde süpürülmesi, yüzeysel temizleme için idealdir ancak içlerindeki bakteri ve akar adı verilen gözle görülmeyen canlıların yok olması için tek yöntem, anti bakteriyel halı şampuanları kullanarak yıkanmasıdır. Ancak yıkama işleminin de elle değil otomatik makinelerde yapılması gereklidir.

Şirketimiz, en uygun halı yıkama firması olarak makine halıları, el dokumaları gibi birbirinden farklı halıları en uygun şartlarda yıkamakta ve böylece sağlıklı mekânların oluşmasını sağlamaktadır. Halıların yıkanma sıklığı, halının bulunduğu yerin kullanım sıklığına, halının üzerinde lekelerin oluşup oluşmadığına ya da ortamda evcil hayvan olup olmadığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ayrıca mekânda yaşayan insanların alerjisinin olup olmaması da halı yıkama sıklığını belirleyen detaylardan biridir. Özellikle astım hastalığına sahip olan birinin bulunduğu yerdeki halıların sık yıkanması tavsiye edilmektedir. Çünkü kirli ve tozlu halılarda yaşama şansı bulan akar adı verilen canlılar, astım hastalığını tetiklemektedir. Bu canlıların halıdan yok edilmesinin tek yolu da yıkama işlemidir. Ancak genel olarak halıların yılda en az iki profesyonel bir şekilde yıkanması tavsiye edilmektedir.

Halı yıkama fiyatları da halı yıkama firmaları arasında değişkenlik göstermektedir. Aynı ebatlara sahip olan halının iki yıkama firmasında farklı fiyata yıkatılması söz konusu olabilmektedir. En uygun halı yıkama firması araştırması yapılırken de firmanın nasıl hizmet verdiğinin de soruşturulması gereklidir. Firmamız, deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca personelimiz sezonluk değil full time olarak çalışmaktadır ve dolayısı ile firmamızda geçici personel bulunmadığı için yıkanan halılardaki hijyen konusunda herhangi bir sıkıntının yaşanması söz konusu değildir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik