ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

EVDEN HALI TESLİMİ

Firmamız, evden halı teslimi hizmeti ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Servis araçlarımızda evden halı teslimi hizmetini sunan firmamız, yıkama işleminden önce türlerine ayırarak halıları tozlarından arındırmakta, tam otomatik makinelerde organik anti bakteriyel temizlik şampuanları ile yıkanmaktadır.

Günümüzde kadınların da çalışma hayatında olması, halıların yıkanmasını büyük bir dert haline dönüştürmüştür. Kısıtlı zamanda ev işlerini yapmaya çalışan kadınların haftalık izinlerini de halı yıkamaya ayırması büyük bir sorun teşkil edebilmektedir. Firmamız, evden halı teslimi hizmeti ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Halıları evden teslim alacak firmanın hem teslimat hem de yıkama konusunda profesyonel olarak hizmet vermesi önemlidir. Halıların usulüne uygun bir şekilde teslim alınmaması, kimi zaman sorunları da beraberinde getirmektedir. Temizlik şirketimiz karışıklığa meydan vermemek için halıları teslim almadan önce titiz bir şekilde incelemekte, varsa sorunlar tespit edilip bildirilmekte ve makbuz karşılığında halıları cinslerine göre sınıflandırarak teslim almaktadır. Halıların yıkanması da ayrı ayrı yapılmaktadır. Örneğin bir müşterinin evindeki halılar bile aynı anda yıkanmamaktadır. Bu da hijyen koşullarının oluşmasını sağlamaktadır.

Halıların güvenli teslim edilebilecek bir adres olan firmamız, derinlemesine temizlik garantisi vermektedir. Servis araçlarımızda evden halı teslimi hizmetini sunan firmamız, yıkama işleminden önce türlerine ayırarak halıları tozlarından arındırmakta, tam otomatik makinelerde organik anti bakteriyel temizlik şampuanları ile yıkanmaktadır. Yıkama işleminde halıların lekeleri de çıkarılmaktadır. İnatçı görünen lekeler bile özel temizleme tozu ile yumuşatılarak çıkarılmaktadır. Tamamen temizlenen halılar, dış ortamdan uzak bir şekilde kurutma odalarında kurumaya bırakılmaktadır. Nemi tamamen yok olan halılar yeniden leke kontrolü yapılarak adrese teslim edilmektedir. El dokuması, makine halısı, ipek halılar ve antik halılar dahil tüm halıları garantili ve kusursuz bir şekilde yıkayan firmalar, gelişmiş teknik altyapıya sahip olan firmamız tarafından iki gün içinde teslim edilmektedir.

Uzman kadromuzla, hızlı ve güvenli servisiyle evden halı teslimi ve yıkama hizmetini garantili bir şekilde yerine getiren firmamız, halıları dezenfekte ederek sağlıklı bir yaşam alanlarının oluşmasında katkı sağlamaktadır. Halıların dezenfekte edilmesi izin özel bir havuz bulunmaktadır. Bu havuzlar, bakteri ve mikropları yok edici özel ilaçlarla doludur ve bu ilaçların insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Tüm işlemleri tamamlanan halılar, kontrol servisine getirilerek kuru vakumlama işlemine tabi tutulmaktadır. Bunun ardından yön taraması işlemi uygulanan halılar, paketlenerek teslim edilmektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik