ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

GÜVENİLİR HALI YIKAMA

Halı yıkama firmaları, garantili ve güvenilir halı yıkama hizmeti vermelidir. Bu firmalar, farklı türdeki halıları da yıkama talimatlarına uygun yıkamalı, anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak üzerindeki var olan lekeleri de halıya zarar vermeden çıkarmalıdır

Halı yıkama firmaları, garantili ve güvenilir halı yıkama hizmeti vermelidir. Bu firmalar, farklı türdeki halıları da yıkama talimatlarına uygun yıkamalı, anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak üzerindeki var olan lekeleri de halıya zarar vermeden çıkarmalıdır. Firmamız, her türlü halıları profesyonel personeli ile yıkamakta, yıkama ve temizlik işlemleri için özel olarak geliştirilen temizlik malzemeleri ile özel ekipmanlar kullanmaktadır. Güvenli hizmet veren halı yıkama firmalarının bünyesinde halı yıkama makineleri, toz alma dolabı, halı sıkma makinesi ve kurutma makinesi bulunmalıdır. Bu ekipmanlar oto yıkama firmalarında değil sadece halı yıkama firmalarında bulunabilmektedir. Bu nedenle halılara hijyen kazandırılması ve hayatın sağlıklı bir ortamda sürdürülebilmesi için profesyonel hizmet veren halı yıkama firmalarından hizmet alınmalıdır.

Halı yıkanırken en başka gelen konulardan birisi hijyendir. Bu nedenle güvenilir halı yıkama fabrikası, halı yıkama işlemlerinde öncelikle hijyen kurallarına dikkat etmelidir. Esas işlevi oto yıkaması olan ancak halı da yıkadıklarını belirten firmalarda hijyen kurallarına dikkat edildiğini söylemek zordur. Çünkü buralarda halılar, halı yıkama firmalarında olduğu gibi otomatik makinelerde yıkanmamaktadır. Kurutma işlemi için de kurutma dolapları bulunmamaktadır. Bu yerlerde halılar kuruması için açık bir alanda kurulan sistemin üzerine asılmaktadır. Bu kurutma yönteminde hijyen olduğunu söylemek imkansızdır. Halı yıkama fabrikaları, insan sağlığına zararlı olmayan anti bakteriyel şampuan kullanmaktadır. Ayrıca yıkama işleminden önce halıların üzerine halı temizleme tozu serpilmektedir. Bu toz, halılardaki kiri ve lekeyi yumuşatarak ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu işlemin ardından halılar, en son geliştirilen teknikle tasarlanan halı yıkama makinelerine konularak yıkanmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra halının üzeri en ince ayrıntısına kadar incelenmekte ve leke kalıp kalmadığı kontrol edilmektedir.

Güvenilir halı yıkama hizmeti sunan firmamız, yıkama işleminden sonra halılardaki suyun atılması işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için de özel santrifüj makineleri kullanmaktadır. Bu makine ile halıdaki su tamamen atılmakta ve halı, nemli olarak çıkarılmaktadır. Nemli ola halı da kurutma dolabına alınmakta, burada da tam anlamıyla kuruması sağlanmaktadır. Kurutma odasındaki halılar dış etkenlerden uzaktır. Tüm işlemler bittikten sonda son kontrolleri yapılan halılar, teslim edilmek üzere paketlenmektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik