Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI TEMİZLEME |351 02 02 |HALI YIKAMA

Halı temizleme işleminin profesyonel bir şekilde yapılması, üzerinde biriken tozların, meydana getirdiği lekelerin bilinçli ve sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Halı temizliği sırasında sabunun ve suyun işe yaramayacağı durumlar söz konusu olabilmektedir.Halı Temizleme Antalya sektöründe en iyi 10 firma arasındadır.

Halı temizleme işleminin profesyonel bir şekilde yapılması, üzerinde biriken tozların, meydana gelen lekelerin bilinçli ve sağlıklı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Halı temizliği sırasında sabunun ve suyun işe yaramayacağı durumlar söz konusu olabilmektedir. Özellikle inatçı lekelerin, yerleşen kokuların oluşması durumunda kesinlikle profesyonel hizmet alınmalıdır. Halı temizlik hizmetini sunan firmamız, halılarda meydana gelen bu istenmeyen durumları özel olarak geliştirilen ve insan sağlığına zararlı etkisi bulunmayan temizleme tozları kullanmaktadır. Ciddi bir uğraş isteyen zor lekelerin çıkarılması için özel ürünler gereklidir. Bilinen şampuanlar ya da diğer temizlik ürünleri ile zor lekelerin çıkarılmaya çalışılması sırasında halıya zarar verilebilmekte, bu da çok daha bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Evde gerçekleştirilen halı temizleme işleminin yetersiz kalması durumunda, lekelerin ya da kötü kokunun halıya iyice yayılmadan önce mutlaka modern teknikler sunan bir halı temizlik firması ile irtibat kurulmasında yarar vardır. Firmamız, zor lekelerin ve istenmeyen kokuların bulunduğu ya da uzun yıllar profesyonelce temizlenmediği için tosların biriktiği halıları uzman personel ve gelişmiş teknik altyapısı ile temizlemektedir. Bunun için firmamıza elektronik posta ya da telefonla ulaşmak mümkündür. Temizlik hizmetinden yararlanmak istendiği belirtilmesinden kısa bir süre sonra verilen adrese gelen profesyonel ekiplerimiz, öncelikle halıları titiz bir şekilde incelemekte, varsa ezik ve benzeri sorunları tespit etmektedir. Böyle durumların bulunduğu halılar ile ilgili müşteriye detaylı bilgi veren personelimiz, onayın alınmasının ardından halıları belli bir düzen içinde alarak temizlik merkezimize getirilmekte ve temizlik personeline teslim etmektedir.

Halıların üstünde biriken tozlar, halı temizleme merkezimize teslim edilmesinin ardından yüksek emiş gücü bulunan bir süpürge tarafından süpürülmektedir. Tozların tamamın ortadan kaldırılmasının ardından halıya sinen kokular ve oluşan zor lekeler, özel olarak geliştirilen tozla temizlenmektedir. Bunun için öncelikle bu toz halının üzerine eşit miktarda serpilmektedir. Bu toz, serpme işleminin ardında yaklaşık olarak 30 dakika halının üzerinde bekletilmektedir. Bu süre içinde toz halıdaki zor lekeleri yumuşatmakta ve istenmeyen kokuları gidermektedir. Bunun ardından toz, elektrikli süpürge ile süpürülmektedir. Kullanılan toz, anti bakteriyeldir ve dolayısı ile toz ve kirle birlikte halılarda bulunan bakterilerin de yok olması sağlanmaktadır.

Berat halı yıkama olarak biz Antalya halı temizleme firmaları arasında Antalya,nın birçok bölgesinde hizmet vermekteyiz.Biz yapmış olduğumuz halı temizleme işinde işimize önem vermekteyiz. Halı temizleme işi gerçek anlamında çok hassaslık isteyen bir iştir.Yapmış olduğumuz iş ev ortamında sağlık ve hijyen gerektiren bir iştir.Bu nedenle kullanmış olduğumuz ilaçlarımı kesinlikle kimyasal içermemektedir.Evde Yaşayan bireylerin hepsi kullanılan halıların üzerinde yaşamalarından dolayı halı temizleme çok hijyen içermek zorundadır. Antalya halı temizleme firmaları arasında Antalya halı yıkama aramaları yapılırken firma geçmişi ve müşteri memnuniyeti muhakkak aranmalıdır.

"Berat Temizlik Halı Temizleme " Yandex.Haritalar´da

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik