ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

HALI TEMİZLEME FİRMASI

Halı temizleme firması, halıların sadece süpürme işlemini gerçekleştirmemektedir. Ne kadar titiz kullanılırsa kullanılsın çeşitli nedenlerle halıların üzerinde gözle bile görülemeyecek lekelerin olması kaçınılmazdır.

Halıların düzenli olarak yıkanması ve sağlıklı bir hale gelmesi için profesyonel temizlik personelinin hizmet verdiği halı temizleme firması desteği önemlidir. Sıklıkla kullanılmayan mekanlardaki halıların bile belli zamanlarda temizliğinin yapılması gereklidir. Halı her gün düzenli olarak temizlense bile denilmemesine bir temizliğin yapıldığını söylemek zordur. Çünkü süpürmekle halının üzerinde biriken tozlar yok edilmektedir. Oysa toz zerrecikleri halı yüzeyinin altına da inmektedir. Bu da çeşitli sağlık sorunlarının beraberinde gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak temizlenen halıların bile yılda en az iki kez profesyonel bir şekilde temizlenmesi önerilmektedir. Derinlemesine temizliğin yapılabildiği yerler de halı temizleme firmalarıdır. Şirketimiz, özel olarak geliştirilen temizleme ekipmanları ve profesyonel personeli ile halıların sağlıklı ve kaliteli olarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Halı temizleme firması, halıların sadece süpürme işlemini gerçekleştirmemektedir. Ne kadar titiz kullanılırsa kullanılsın çeşitli nedenlerle halıların üzerinde gözle bile görülemeyecek lekelerin olması kaçınılmazdır. Bu da giderek halıda bir kokunun olmasına neden olmaktadır. Evde yapılan temizlik ve yıkama işlemlerinde de halıların kurumasının zaman aldığı bilinen bir gerçektir. Halının hafif nemli olarak serilmesi de yine sağlıksız bir ortamın oluşmasına neden olmaktadır. Firmamız, sağlıklı mekanların yaratılması için halıları özel olarak geliştirilen temizlik ürünleri ile temizlemektedir. Çıkmayacak leke yoktur sadece lekenin çıkarılma yönteminin bilinmemesi vardır. Gelişmiş temizlik ürünleri ile yapılan işlemde gözle görülmeyen inatçı lekelerin bile kolaylıkla yok edilmesi mümkündür. Çünkü halılar, temizlik aşamasında dikkatlice incelenmekte, ayrıca leke çıkarıcı ürünler halının her yerine yayılmaktadır. Bu temizlik ürünlerinin lekeleri yumuşatma özelliği vardır. Yumuşayan leke temizleme tozuna yapışmakta, böylece tozun süpürülmesi ile de leke yok olmaktadır. Bu temizleme tozunu kullanmak da profesyonellik gerektirmektedir.

Halı temizliği hizmeti alınacak firmanın bu konu ile ilgili yeterli deneyiminin, uygun altyapısının ve bilgisinin olması önemlidir. Oto yıkama firmalarının kullandığı ekipmanların kullanılmaması önemlidir. Halı temizleme firması, özel toz alma makinesi kullanmalıdır. Her halının temizleme tekniği vardır bu teknik uygulanmadığında halıda istenmeyen durumların oluşması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca kullanılan temizlik tozunun anti bakteriyel olmasına, dolayısı ile insan sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilmelidir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik