Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI TEMİZLEME FİRMASI

Halı temizleme firması, halıların sadece süpürme işlemini gerçekleştirmemektedir. Ne kadar titiz kullanılırsa kullanılsın çeşitli nedenlerle halıların üzerinde gözle bile görülemeyecek lekelerin olması kaçınılmazdır.

Halıların düzenli olarak yıkanması ve sağlıklı bir hale gelmesi için profesyonel temizlik personelinin hizmet verdiği halı temizleme firması desteği önemlidir. Sıklıkla kullanılmayan mekanlardaki halıların bile belli zamanlarda temizliğinin yapılması gereklidir. Halı her gün düzenli olarak temizlense bile denilmemesine bir temizliğin yapıldığını söylemek zordur. Çünkü süpürmekle halının üzerinde biriken tozlar yok edilmektedir. Oysa toz zerrecikleri halı yüzeyinin altına da inmektedir. Bu da çeşitli sağlık sorunlarının beraberinde gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak temizlenen halıların bile yılda en az iki kez profesyonel bir şekilde temizlenmesi önerilmektedir. Derinlemesine temizliğin yapılabildiği yerler de halı temizleme firmalarıdır. Şirketimiz, özel olarak geliştirilen temizleme ekipmanları ve profesyonel personeli ile halıların sağlıklı ve kaliteli olarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Halı temizleme firması, halıların sadece süpürme işlemini gerçekleştirmemektedir. Ne kadar titiz kullanılırsa kullanılsın çeşitli nedenlerle halıların üzerinde gözle bile görülemeyecek lekelerin olması kaçınılmazdır. Bu da giderek halıda bir kokunun olmasına neden olmaktadır. Evde yapılan temizlik ve yıkama işlemlerinde de halıların kurumasının zaman aldığı bilinen bir gerçektir. Halının hafif nemli olarak serilmesi de yine sağlıksız bir ortamın oluşmasına neden olmaktadır. Firmamız, sağlıklı mekanların yaratılması için halıları özel olarak geliştirilen temizlik ürünleri ile temizlemektedir. Çıkmayacak leke yoktur sadece lekenin çıkarılma yönteminin bilinmemesi vardır. Gelişmiş temizlik ürünleri ile yapılan işlemde gözle görülmeyen inatçı lekelerin bile kolaylıkla yok edilmesi mümkündür. Çünkü halılar, temizlik aşamasında dikkatlice incelenmekte, ayrıca leke çıkarıcı ürünler halının her yerine yayılmaktadır. Bu temizlik ürünlerinin lekeleri yumuşatma özelliği vardır. Yumuşayan leke temizleme tozuna yapışmakta, böylece tozun süpürülmesi ile de leke yok olmaktadır. Bu temizleme tozunu kullanmak da profesyonellik gerektirmektedir.

Halı temizliği hizmeti alınacak firmanın bu konu ile ilgili yeterli deneyiminin, uygun altyapısının ve bilgisinin olması önemlidir. Oto yıkama firmalarının kullandığı ekipmanların kullanılmaması önemlidir. Halı temizleme firması, özel toz alma makinesi kullanmalıdır. Her halının temizleme tekniği vardır bu teknik uygulanmadığında halıda istenmeyen durumların oluşması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca kullanılan temizlik tozunun anti bakteriyel olmasına, dolayısı ile insan sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilmelidir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik