HALI YIKAMA | 325 99 48 | HALI TEMİZLEME | BERAT TEMİZLİK
  • Halı yıkama ve temizleme
  • Koltuk yıkama ve temizleme
  • Stor ve zebra perde yıkama ve temizleme
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği | Temizlik Şirketleri
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Daire Temizliği ve Temizlik Firmaları
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI
Antalya Halı Yıkama - KONYAALTI
ANTALYA HALI YIKAMA - KONYAALTI
Dış Cephe Cam Temizliği &Temizlik Firmaları
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ &TEMİZLİK FİRMALARI
Fabrika Temizliği | Berat Temizlik | Temizlik Şirketleri
FABRİKA TEMİZLİĞİ | BERAT TEMİZLİK | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Antalya  |  Antalya Halı Temizleme
HALI YIKAMA ANTALYA | ANTALYA HALI TEMİZLEME
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
İnşaat Sonrası  Temizlik ve Temizlik Şirketleri Antalya
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK VE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANTALYA
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği ve Temizlik Firmaları
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI
Koltuk Yıkama | Antalya Temizlik Şirketleri
KOLTUK YIKAMA | ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Ofis Temizliği | Antalya Temizlik Firmaları Berat
OFİS TEMİZLİĞİ | ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI BERAT
 Tadilat Temizliği Antalya | Temizlik Şirketleri
TADİLAT TEMİZLİĞİ ANTALYA | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Temizlik Şirketleri
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Villa Temizliği | Temizlik Firmaları Antalya
VİLLA TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK FİRMALARI ANTALYA
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA

HALI YIKAMA | 351 02 02 |HALI TEMİZLEME ANTALYA

Halı yıkama firmamız, yıkama işlemine başlamadan önce halıların hav arasına girmiş olan tozları süpürmektedir. Sonrasında ise kir ve bakterilerin de yıkama sırasında halıdan uzaklaşmasını sağlayacak teknikler uygulamaktadır.


Antalya merkez ve ilçeleri için profesyonel halı yıkama hizmeti almak, halıların yıpranmadan garantili ve kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayan en önemli yöntemdir. Halı yıkama Antalya hizmeti sunan firmamız, tüm halıları gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış makinelerde el değmeden yıkamaktadır. Adresten teslim alınan halılar, merkezimize getirildikten sora altı adet rulo fırçayla el değmeden yıkanmaktadır. Yıkama işleminde halılar iki kez deterjan lanmakta, iki kez de su ile durulama yapılmaktadır. Ayrıca alt ve üst fırçayla halıların arka yüzlerinin de yıkanması sağlanmaktadır. Ancak yıkamaya başlamadan önce halılar iplik cinsine göre ayrılmaktadır. Çünkü yün, Isparta ve Döşemealtı gibi özel dokuma halılar özel tekniklerle yıkanmadığında renklerinin birbirine karışması söz konusu olmaktadır. Ayrıca Shagy ve Step halı türleri de çok iyi durulanmalıdır. Çünkü bu halıların hav iplik yapısı uzundur. İyi durulanmadığında deterjan kalıntılarının kalabilmesi söz konusu olmaktadır.

Halı yıkama Antalya firmamız, yıkama işlemine başlamadan önce halıların hav arasına girmiş olan tozları süpürmektedir. Sonrasında ise kir ve bakterilerin de yıkama sırasında halıdan uzaklaşmasını sağlayacak teknikler uygulamaktadır. Firmamız, halıda meydana gelen tüm lekeleri çıkarmaktadır ve bunun için her lekeye uygun leke çıkarıcılar kullanmaktadır. Halı yıkama firmalarının sayısının günden güne hızlı bir şekilde arttığı bilinen bir gerçektir. Ancak bunların çok az bir kısmının altyapısı halı yıkama işlemine uygundur. Genellikle oto yıkamacılar, halı yıkadıklarını iddia ederek kampanyalar düzenlemekte ve çok ucuz fiyata halı yıkamaktadır. Ancak buralarda halılar yere serilerek yıkanmakta ve açık havada kurutulmaktadır. Ayrıca halılar yıkanırken yıkamacı personel halıların üzerinde dolaşmaktadır. Kullanılan su ise genellikle kuyu suyudur. Böyle sunulan bir hizmette sağlıklı bir yıkama ve temizlik işleminin gerçekleşebilmesi mümkün değildir. Çünkü oto yıkamacıların zemini her zaman kirlidir, Ayrıca kuyu suyunda da çeşitli bakterilerin olma ihtimali fazladır.

Halı yıkama Antalya firmamız, halıları bulaşık deterjanları ile yıkamamakta, anti bakteriyel özelliğe sahip, parlaklık ve canlılık veren en kaliteli halı şampuanlarını kullanmaktadır. Yıkama için de tam otomatik makineleri kullanan firmamızda hizmet veren personelimiz, dönemsel değil daimi olarak görev yapmaktadır. Bu sayede de firmamız, halı yıkama hizmetinde deneyimle teknolojiyi birlikte sunmaktadır.

Yeni eklemiş olduğumuz son teknolojik marinaları muzla daha hijyenik bir halı yıkama veya halı temizleme ortamını siz değerli müşterilerimize hazırladık.Antalya halı yıkama konusunda firmamız era 111 halı yıkama ilaçları kullanarak natürel bir ilaç olması sebebiyle öncelikli tercihimizdir.Antalya halı yıkama şirketleri arasında geçmişi temiz bir halı yıkama firması olmaktan dolayı berat temizlik olarak çok onurluyuz.Antalya halı yıkama şirketi olarak tüm belgelerimiz mevcuttur.

Halı Yıkamada dev kanpanya,yün halı yıkama, step halı yıkama, makina halı yıkama, şagi halı yıkama, pier carden halı yıkama, merinos halı yıkama, kaşmir halı yıkama, bu denli tekstil ürünlerinizde Dev kanpanya mevcuttur.

Halı temizleme olarak Antalya,da aktif halde halen hizmet vermekte olan, Berat Halı Temizleme siz değerli müşterilerine daha ferah yaşamlar alanları hazırlamak için teknolojinin son sistem makinalarını takip etmekdedir.Antalya halı temizleme şirketleri arasında işini son derece sağlıklı ortamlarda sağlığınızı tehdit etmiyecek alanlarda halı temizleme işiniz Garantili bir şekilde yapımaktadır.Halı yıkatmak herkesin evinde,bahçesinde,kanal başlarında,otopark alanlarrında yıkanılacak kadar basit bir iş değildir.Evimizin vaz geçilmezi olan halılar bir o kadar da evde birçok mikrobuda barındırmaktadır.Aile içerisinde daha sağlıklı alanlarda yaşamanız için halı yıkama ve halı temizleme işinizi uzman bir şirket Berat halı temizleme firmasından yardım almalısınız..Doğru halı temizleme firması ile çalışmanız sağlığınızı ve halılarınızın kalitesini rengini bozulmaması konusunda sizin için çok önemlidir.Halı yıkama Antalya ekibi olarak sizlere kusursuz ve kaliteli sizmek sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Antalya,da dört mevsim halı temizleme işini sorunsuz olarak siz değerli Antalya sakinlerine sunmaktayız.Antalya,da adresiniz neresi olursa olsun halı yıkama ve halı temizleme konusunda bir telefon kadar uzağınızdayız.Aradığınız anda ücretsiz servisimizle halılarınız yıkama ve temizleme işlemine alınmak üzere servislerimiz hizmetinizdedir.Halı temizleme Antalya olarak sizler bizleri arayın halılarınız uzman kadromuzla tertemiz yıkansın ve size geri gelsinler.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2019 Berat Temizlik