ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA

Halı yıkama firmamız, yıkama işlemine başlamadan önce halıların hav arasına girmiş olan tozları süpürmektedir. Sonrasında ise kir ve bakterilerin de yıkama sırasında halıdan uzaklaşmasını sağlayacak teknikler uygulamaktadır.


Antalya merkez ve ilçeleri için profesyonel halı yıkama hizmeti almak, halıların yıpranmadan garantili ve kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayan en önemli yöntemdir. Halı yıkama Antalya hizmeti sunan firmamız, tüm halıları gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış makinelerde el değmeden yıkamaktadır. Adresten teslim alınan halılar, merkezimize getirildikten sora altı adet rulo fırçayla el değmeden yıkanmaktadır. Yıkama işleminde halılar iki kez deterjan lanmakta, iki kez de su ile durulama yapılmaktadır. Ayrıca alt ve üst fırçayla halıların arka yüzlerinin de yıkanması sağlanmaktadır. Ancak yıkamaya başlamadan önce halılar iplik cinsine göre ayrılmaktadır. Çünkü yün, Isparta ve Döşemealtı gibi özel dokuma halılar özel tekniklerle yıkanmadığında renklerinin birbirine karışması söz konusu olmaktadır. Ayrıca Shagy ve Step halı türleri de çok iyi durulanmalıdır. Çünkü bu halıların hav iplik yapısı uzundur. İyi durulanmadığında deterjan kalıntılarının kalabilmesi söz konusu olmaktadır.

Halı yıkama Antalya firmamız, yıkama işlemine başlamadan önce halıların hav arasına girmiş olan tozları süpürmektedir. Sonrasında ise kir ve bakterilerin de yıkama sırasında halıdan uzaklaşmasını sağlayacak teknikler uygulamaktadır. Firmamız, halıda meydana gelen tüm lekeleri çıkarmaktadır ve bunun için her lekeye uygun leke çıkarıcılar kullanmaktadır. Halı yıkama firmalarının sayısının günden güne hızlı bir şekilde arttığı bilinen bir gerçektir. Ancak bunların çok az bir kısmının altyapısı halı yıkama işlemine uygundur. Genellikle oto yıkamacılar, halı yıkadıklarını iddia ederek kampanyalar düzenlemekte ve çok ucuz fiyata halı yıkamaktadır. Ancak buralarda halılar yere serilerek yıkanmakta ve açık havada kurutulmaktadır. Ayrıca halılar yıkanırken yıkamacı personel halıların üzerinde dolaşmaktadır. Kullanılan su ise genellikle kuyu suyudur. Böyle sunulan bir hizmette sağlıklı bir yıkama ve temizlik işleminin gerçekleşebilmesi mümkün değildir. Çünkü oto yıkamacıların zemini her zaman kirlidir, Ayrıca kuyu suyunda da çeşitli bakterilerin olma ihtimali fazladır.

Halı yıkama Antalya firmamız, halıları bulaşık deterjanları ile yıkamamakta, anti bakteriyel özelliğe sahip, parlaklık ve canlılık veren en kaliteli halı şampuanlarını kullanmaktadır. Yıkama için de tam otomatik makineleri kullanan firmamızda hizmet veren personelimiz, dönemsel değil daimi olarak görev yapmaktadır. Bu sayede de firmamız, halı yıkama hizmetinde deneyimle teknolojiyi birlikte sunmaktadır.

Yeni eklemiş olduğumuz son teknolojik marinaları muzla daha hijyenik bir halı yıkama veya halı temizleme ortamını siz değerli müşterilerimize hazırladık.Antalya halı yıkama konusunda firmamız era 111 halı yıkama ilaçları kullanarak natürel bir ilaç olması sebebiyle öncelikli tercihimizdir.Antalya halı yıkama şirketleri arasında geçmişi temiz bir halı yıkama firması olmaktan dolayı berat temizlik olarak çok onurluyuz.Antalya halı yıkama şirketi olarak tüm belgelerimiz mevcuttur.

Halı Yıkamada dev kanpanya,yün halı yıkama, step halı yıkama, makina halı yıkama, şagi halı yıkama, pier carden halı yıkama, merinos halı yıkama, kaşmir halı yıkama, bu denli tekstil ürünlerinizde Dev kanpanya mevcuttur.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik