Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA DETERJANI

Profesyonel halı yıkama firmaları, anti bakteriyel olan ve insan sağlığına zararlı olmayan halı yıkama deterjanı kullanmaktadır.

Profesyonel halı yıkama firmaları, anti bakteriyel olan ve insan sağlığına zararlı olmayan halı yıkama deterjanı kullanmaktadır. Profesyonel bir halı yıkama firmasının kullandığı halı deterjan, kaliteli olması gereklidir. Kullanılan deterjanın kir sökücü özelliğinin bulunması, renkleri karıştırmaması ve soldurmaması, halının havlarını sertleştirmemelidir. Firmamız, tüm yıkama işlemlerini özel olarak geliştirilmiş halı yıkama deterjanıyla gerçekleştirmektedir. Halı yıkama firması olarak halıları mükemmel derecede yıkayan, temizleyen, dezenfekte eden, renkleri soldurmayan ve birbirine karıştırmayan anti bakteriyel halı yıkama deterjarıyla yapmaktadır. Ayrıca firmamızda hizmet veren tüm personel, işe alımın ardından hemen hizmet içi eğitime alınmakta ve halı yıkamanın tüm incelikleri anlatılmaktadır. Bu sayede halılar güvenli, kaliteli ve garantili bir şekilde yıkanmakta, dezenfekte edilmekte ve teslim edilmektedir.

Halıların kusursuz bir şekilde yıkanabilmesi için öncelikle kaliteli halı yıkama deterjanı kullanılmalıdır. Firmamız, halıları merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde üretilen markasız deterjanları kullanmamaktadır. Bu deterjanlar, halıların rengini soldurduğu gibi içerdikleri kimyasallarla da insan sağlığına zararlı etki verebilmektedir. Halı yıkama firmalarının kullandığı su da önemlidir. İnşaat şantiyelerinde kullanılan sular ya da kuyudan çekilen sular değil, şehir şebeke suyu kullanılmalıdır. Bu sulardaki kireç oranı belli bir orandadır ve dolayısı ile halılara zarar vermemektedir. Ayrıca kuyu sularında zararlı bakterilerin olma ihtimali de vardır. Bu da yine insan sağlığına zararlıdır. Oysa şehir şebeke suyunda bakterilerin olması imkansızdır. Halı yıkama firmalarındaki makine parkuru da halıların yıkanmasını kusursuz bir şekilde gerçekleştirecek özelliklerde olmalıdır. Halı yıkama makinelerinde fırça seçeneği vardır ve halı cinsine göre yıkama yapılabilmektedir.

Bu makinelerde anti bakteriyel özelliğe sahip halı yıkama deterjanı ile yapılan yıkama işleminden sonra sıkma ve kurutma işlemlerinin de büyük önemi vardır. Sıkma işleminde halıların zarar görmemesi gereklidir. Kurutma ise bahçe, teras ya da iş yeri önünde yapılmamalıdır. Halıların böyle alanlarda tozlanması ve kirlenmesi kaçınılmazdır. Firmamızda halılar, özel olarak tasarlanmış kurutma odalarında kurutulmaktadır. Bu sayede halıdaki nem oranı sıfır olmaktadır. Halıların biraz nemli kalması durumunda bile zarar göreceği bilinmelidir. Firmamız gezici değil kalıcı personelle hizmet vermektedir ve bu personel de sezonluk değildir. Bu da halıların garantili yıkanmasını sağlayan önemli unsurlardan biridir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik