Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama fabrikası, halı yıkama hizmetini profesyonel olarak gerçekleştiren merkezlerdir. Ancak her fabrikanın kusuruz bir hizmet verdiğini düşünmek yanlıştır.

Halı yıkama fabrikası, halı yıkama hizmetini profesyonel olarak gerçekleştiren merkezlerdir. Ancak her fabrikanın kusuruz bir hizmet verdiğini düşünmek yanlıştır. Firmamız, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek altyapısını buna göre şekillendirmekte, ayrıca uzman personelimizle de kusursuz bir halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için şirketimize internet üzerinden ya da telefon aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Halı yıkama talebinin bildirilmesinin ardından belirtilen saatte adrese gelen personelimiz, halıların merkezde garantili ve kusursuz olarak yıkanmasını sağlamaktadır. Halılar alınmadan uzman personelimiz tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulmaktadır. Bu incelemede halılarda olası sorunlar bildirilmekte, bu sorunların yol açabileceği riskler ifade edilmektedir. Müşterinin onay vermesinin ardından da halılar, merkeze getirilerek yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Halılar, fabrikaya getirildikten sonra cinslerine göre ayrılmaktadır. Ayıma işleminin ardından halılar, toz alma odasına alınmakta ve burada üstündeki tüm tozlar temizlenmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra da 12 fırçası bulunan tam otomatik halı yıkama makinesinde anti bakteriyel özelliği sahip olan ve kimyasal ihtiva etmeyen organik halı yıkama şampuanı ile yakınmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının andından halılar, halı sıkma makinesinde sularından arındırılmaktadır. Halı sıkma işlemi sırasında halılar yeniden durulama işlemine tabi tutulmaktadır. Profesyonel halı yıkama fabrikası bütün bu işlemleri deneyimli personeli ile gerçekleştirmektedir. Firmamızda hizmet veren tüm personel temizlik hizmetleri ile ilgili eğitimli ve deneyimlidir. Bu sayede firmamızda he türlü halının güvenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Uzman halı yıkama fabrikası, yıkama işlemini tamamladıktan sonra halıları kurutma odalarında kurutmaktadır. Bu sayede halılarda kesinlikle nem kalmamaktadır. Bazı firmalarda halıların açık havada kurutulduğu bilinmektedir. Böyle yapılan kurutma işleminde halıların tam olarak temizlendiğini ve dezenfekte edildiğini söylemek imkansızdır. Firmamızda halılar, kurutma odalarında kurutulduktan sonra hava alma adın verilen işleme tabi tutulmaktadır. Bu işlemde halılar tüy yatımına göre taranmaktadır. Tarama işleminin ardından uzman personellerimiz halılar üzerinde leke analizi yapmaktadır. Halı leke analizinden tam not aldığında paketlenme aşamasına geçilmekte ve teslimat bölümüne verilmektedir. Bu sayede halılar, paketlenmiş olarak adrese teslim edilmektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik