Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA NE KADAR?

Evlerde ve ofislerde yaz ve kış kullanılan halıların garantili bir şekilde yıkanması önemlidir. Yıkama işlemi de otomatik halı yıkama makinelerinde anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye sorulmadan önce halı yıkama firmasının altyapısı ile personeli sorgulanmalıdır.

Evlerde ve ofislerde yaz ve kış kullanılan halıların garantili bir şekilde yıkanması önemlidir. Yıkama işlemi de otomatik halı yıkama makinelerinde anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye sorulmadan önce halı yıkama firmasının altyapısı ile personeli sorgulanmalıdır. Firmamız, uzman kadrosu ile el dokuma halı, Nepal Halısı, step halılar, Hereke Halısı, Isparta Halısı, Bünyan Halısı, ipek halı gibi her tür halıları el değmeden garantili bir şekilde yıkamaktadır. Evde halı yıkama temizliği hizmeti de sunan firmamız, halıfleksleri de özel uygulamalarla yıkamaktadır. Evde yapılan halı yıkama hizmetinde de halılar tam olarak kurutulmaktadır. Halı yıkama işleminde esas olan halıların nemli bırakılmamasıdır. Nemli bırakılan halılarda iplikler yıpranmakta, bunun sonucunda da halılar zarar görebilmektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bu nedenle de halı yıkamada eğitimli olan personelle hizmet verilmektedir. Ayrıca personelimiz dönemsel değildir. Yanı birçok firmada olduğu gibi halı yıkama personeli, sadede sezonda değil yılın her günü çalışmaktadır. Bu nedenle tüm halılara rahatlıkla garanti verilebilmektedir. Ayrıca insan sağlığına zararlı olmayan leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Kullanılan leke çıkarıcılar da her tip halı için özel olarak üretilmiştir. Dolayısı ile firmamızda her halıya aynı leke çıkarıcı kullanılmamaktadır. Halı yıkama ne kadar diye araştırma yapılırken hangi tekniklerin uygulandığı ve hangi temizlik ürünlerinin kullanıldığı da önemlidir. Özellikle ucuz fiyat vererek halıları yıkadıklarını belirten oto yıkamacılardan hizmet alınmamalıdır. Çünkü bu gibi yerlerde halılar yerde yıkanmaktadır ve oto yıkamacıların zemininin hijyenik olması söz konusu değildir.

Halı yıkama fabrikası seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Öncelikle halı yıkama işlemlerinde garantinin verilip verilmediğine dikkat edilmelidir. Ayrıca halı yıkama fabrikasının açık adresinin olması şarttır. Kullanılan suyun kalitesi de önemlidir. Sektörde hizmet veren çok sayıda firmanın kuyu suyu kullandığı bilinen bir gerçektir. Kuyu sularında bakterilerin olması kaçınılmazdır. Firmamızda ise şebeke suyu kullanılmaktadır ve bu suda kirecin bile bulunmadığı bilinmektedir. Bu nedenle halı yıkama ne kadar diye araştırma yapılırken bu kriterler göz önünde tutulmalıdır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik