BERAT-Antalya Halı Yıkama-Halı Yıkama-Antalya Halı Temizleme-Koltuk Yıkama
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
Antalya Halı YıKama
ANTALYA HALI YIKAMA
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Antalya Koltuk YIkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
2017 Antalya Halı Yıkama Fiyat Listemiz
2017 ANTALYA HALI YIKAMA FİYAT LİSTEMİZ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA

HALI YIKAMA PERSONELİ

Halı yıkama genellikle sezonluk bir iştir. Yaz aylarında yoğun olan işlemler kış aylarında azalmaktadır. Bu durum da aylara göre ihtiyacının değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle çoğu işletmede profesyonel halı yıkama personeli bulunmamaktadır.Şirketimizde görev yapan halı yıkama personeli, sezonluk değil daimidir. Firmamızda görev yapan halı yıkama personeli de yıkama teknikleri ile ilgili tüm bilgileri verebilecek yeterli donanıma sahiptir.

Halı yıkama genellikle sezonluk bir iştir. Yaz aylarında yoğun olan işlemler kış aylarında azalmaktadır. Bu durum da aylara göre ihtiyacının değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle çoğu işletmede profesyonel halı yıkama personeli bulunmamaktadır. Özellikle çok ucuz fiyatlar sunan halı yıkama firmalarında sabit bir personelin bulundurulması mümkün değildir. Bu firmalar kış aylarında personel sayısını azaltmakta, yaz aylarında ise artırmaktadır. Ancak sezonda göreve başlayan personelin halı yıkama konusunda uzman olması mümkün değildir. Çünkü göreve başlayan personelin tamamı sezonluktur. Ayrıca sezonluk olarak çalışan personelin kişiliklerinin de anlaşılması mümkün değildir. Bu şekilde halı yıkama personeli çalıştıran firmaların hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi de imkansızdır. Bu tip halı yıkama servislerinden alınan hizmetle ilgili şikayetler yağmaktadır. Bu nedenle daimi halı yıkama kadrosunun bulunduğu fabrikalardan hizmet alınmalıdır.

Şirketimizde görev yapan halı yıkama personeli, sezonluk değil daimidir. Bu nedenle de sunulan hizmet kalitesi en üst seviyededir. Görev yapan personel işe başlamadan önce hizmet içi eğitimden geçirilmekte, böylece halı yıkama teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olmaktadır. Personelimiz, hangi halının nasıl bir teknikle yıkanacağını çok iyi bilmekte, ayrıca halının cinsine göre hangi tür temizlik ürünün kullanılacağı ile ilgili de bilgi sahibi olmaktadır. Böylece makine halısı ile el dokuma halısı farklı tekniklerle yıkanabilmektedir. Aynı şekilde bir ipek halı ile bir Bünyan Halısı ya da Isparta Halısı da farklı tekniklerle temizlenmektedir. Ayrıca hangi tür halı olursa olsun iki halı aynı anda yıkanmamaktadır. Bu da hijyeni beraberinde getirmektedir.

Halı yıkama hizmetinden yararlanırken fiyattan önce hizmet kalitesi sorgulanmalıdır. Ucuz fiyatla yıkama işlemi yapan halı yıkama şirketlerinin uyguladığı yöntemler detaylı bir şekilde soruşturulmalıdır. İnternet üzerinde yayınlanan yıkama görselleriyle ikna olunmaması, fabrikanın ziyaret edilmesi de araştırma yöntemlerinin arasında gelmektedir. Firmamızda gerçekleştirilen tüm yıkama aşamaları, müşterilerimize açıktır. Firmamızda görev yapan halı yıkama personeli de yıkama teknikleri ile ilgili tüm bilgileri verebilecek yeterli donanıma sahiptir. Çünkü tüm personelimiz göreve başlamadan önce yeterli derecede eğitim almaktadır. Bu sayede halı yıkama işlemlerinde herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi söz konusu değildir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik