ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA ŞİRKETLERİ

Profesyonel halı yıkama şirketleri, havuz sistem halı yıkama işlemini uygulamamaktadır. Havuz sisteminde yıkama için gelen tüm halılar bir arada yıkanmaktadır ve bu da kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir.

Profesyonel hizmet veren halı yıkama şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle görev yapmakta, deneyimli personel de bu bilinçle hareket etmektedir. Firmamız, modern teknolojiye sahip olan makinelerle halıları el değmeden yıkamaktadır. Adresten teslim alınan halılar, iki kez anti bakteriyel temizlik şampuanları ile yıkanmakta, durulama işlemi de iki kez yapılmaktadır. Ayrıca halıların alt ve üst yüzeyleri de özel bir yöntemle yıkanmaktadır. Her halının iplik yapısına göre ayrılması önemlidir. Yün, Isparta ve Döşemealtı gibi özel dokuma türlerine sahip olan halıların özel tekniklerle yıkanmadığı sürece renklerinin birbirlerine karışması gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Ayrıca shagy ve step gibi halı türlerinin hav ve iplik yapısı uzundur ve bu nedenle de durulama işleminin özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Bunların yanı sıra makine halılarının, Nepal halısının, Bünyan halısının ve Milas halısının da farklı özellikleri vardır ve bu halıların da özel tekniklerle yıkanması gereklidir.

Profesyonel halı yıkama işleminde halının hav aralarına gizlenmiş toz, kir ve bakterilerin yıkama sırasında yüzeye çıkarılması ve halıdan uzaklaştırılması gereklidir. Halıdaki görünür görünmez lekelerin de çıkartılması önemlidir. Bu sayede halıda hijyen ve parlaklık sağlanmalıdır. Uzman personel ve üstün tektik altyapı ile hizmet veren halı yıkama şirketleri, halılardaki tüm lekeleri özel yöntemlerle çıkarmakta, ayrıca gelişmiş tekniklerle halıların arasında kendisine yaşam alanı bulunan, başta astık olmak üzere birçok solunum yolu hastalığına neden olan akarları da yok etmektedir. Bu nedenle halıların profesyonel firmalara verilmesi önemli bir detaydır. Halı yıkama hizmetini de veren oto yıkamacıların halılarda özel yöntemlerde temizleme yapamayacağı, kurutma işlemini de açık havada yapacağı bilinmelidir. Oto yıkamacıların uyguladığı yöntem, bilinen halı şampuanları ile halıların yüzeylerinin temizlenmesidir. Oysa yüzey temizliği ile halının temizlendiğini söylemek mümkün değildir.

Profesyonel halı yıkama şirketleri, havuz sistem halı yıkama işlemini uygulamamaktadır. Havuz sisteminde yıkama için gelen tüm halılar bir arada yıkanmaktadır ve bu da kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir. Çünkü bazı evlerde evcil hayvanlar beslenmektedir. Bu nedenle havuz yıkama sistemi kesinlikle uygulanmamalıdır. Firmamızda böyle bir uygulama bulunmamaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik