Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA FİRMASI ANTALYA | 5446341234

Profesyonel halı yıkama şirketleri, havuz sistem halı yıkama işlemini uygulamamaktadır. Havuz sisteminde yıkama için gelen tüm halılar bir arada yıkanmaktadır ve bu da kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir.

Profesyonel hizmet veren halı yıkama şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle görev yapmakta, deneyimli personel de bu bilinçle hareket etmektedir. Firmamız, modern teknolojiye sahip olan makinelerle halıları el değmeden yıkamaktadır. Adresten teslim alınan halılar, iki kez anti bakteriyel temizlik şampuanları ile yıkanmakta, durulama işlemi de iki kez yapılmaktadır. Ayrıca halıların alt ve üst yüzeyleri de özel bir yöntemle yıkanmaktadır. Her halının iplik yapısına göre ayrılması önemlidir. Yün, Isparta ve Döşemealtı gibi özel dokuma türlerine sahip olan halıların özel tekniklerle yıkanmadığı sürece renklerinin birbirlerine karışması gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Ayrıca shagy ve step gibi halı türlerinin hav ve iplik yapısı uzundur ve bu nedenle de durulama işleminin özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Bunların yanı sıra makine halılarının, Nepal halısının, Bünyan halısının ve Milas halısının da farklı özellikleri vardır ve bu halıların da özel tekniklerle yıkanması gereklidir.

Profesyonel halı yıkama işleminde halının hav aralarına gizlenmiş toz, kir ve bakterilerin yıkama sırasında yüzeye çıkarılması ve halıdan uzaklaştırılması gereklidir. Halıdaki görünür görünmez lekelerin de çıkartılması önemlidir. Bu sayede halıda hijyen ve parlaklık sağlanmalıdır. Uzman personel ve üstün tektik altyapı ile hizmet veren halı yıkama şirketleri, halılardaki tüm lekeleri özel yöntemlerle çıkarmakta, ayrıca gelişmiş tekniklerle halıların arasında kendisine yaşam alanı bulunan, başta astık olmak üzere birçok solunum yolu hastalığına neden olan akarları da yok etmektedir. Bu nedenle halıların profesyonel firmalara verilmesi önemli bir detaydır. Halı yıkama hizmetini de veren oto yıkamacıların halılarda özel yöntemlerde temizleme yapamayacağı, kurutma işlemini de açık havada yapacağı bilinmelidir. Oto yıkamacıların uyguladığı yöntem, bilinen halı şampuanları ile halıların yüzeylerinin temizlenmesidir. Oysa yüzey temizliği ile halının temizlendiğini söylemek mümkün değildir.

Profesyonel halı yıkama şirketleri, havuz sistem halı yıkama işlemini uygulamamaktadır. Havuz sisteminde yıkama için gelen tüm halılar bir arada yıkanmaktadır ve bu da kesinlikle sağlıklı bir yöntem değildir. Çünkü bazı evlerde evcil hayvanlar beslenmektedir. Bu nedenle havuz yıkama sistemi kesinlikle uygulanmamalıdır. Firmamızda böyle bir uygulama bulunmamaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik