Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA YERLERİ

Halı yıkama yerleri ile ilgili araştırma yapılırken tercih profesyonel temizlik personelinin bulunduğu firmalar olmalıdır. Firmamızda hizmet sunan personel, halı temizliği ile ilgili eğitime tabi tutulmaktadır.

Halı yıkama konusunda hizmet alınmadan önce yeterli teknik ekipmana sahip olan halı yıkama yerleri araştırılmalıdır. Halı yıkanırken öncelikle halıların dokunduğu iplikler dikkate alınmalıdır. Halılarda kullanılan iplikler genel olarak elyaftır ve elyafın da farklı tipleri bulunmaktadır. Elyafın en kalitelisi ile yün ipliktir. Yün iplikler makinede ve elde dokunabilmektir ancak el dokuma halılar çok pahalıdır. Bu nedenle güvenli olmayan bir halı yıkama fabrikasına teslim edilmemelidir. Aynı şekilde makine halılarının da bu gibi fabrikalara teslim edilmesi sakıncalıdır. Çünkü kullanılan temizlik ürünlerinin, halının renklerinin solmasına, renklerin birbirlerine karışmasına neden olabilmektedir. Firmamız, gerek el dokuma gerekse makine halılarını usulüne uygun olarak yıkamaktadır. Özel olarak geliştirilen temizlik şampuanlarını kullanan firmamız, üstün bir temizlik garantisi sunmaktadır.

Halı yıkama yerleri ile ilgili araştırma yapılırken tercih profesyonel temizlik personelinin bulunduğu firmalar olmalıdır. Firmamızda hizmet sunan personel, halı temizliği ile ilgili eğitime tabi tutulmaktadır. Böylece halılar, sınıflarına göre el değmeden yıkanabilmektedir. Ayrıca kullanılan deterjanların yanı sıra halıların kurutulma şekli de önemlidir. Firmamız, kaliteli ve sadece halı yıkama işlemi için üretilen şampuanları kullanmakta, böylece halılar yıpranmadan, renkleri birbirine karışmadan temizlenmektedir. Kurutma işlemi için de özel olarak kurutma odaları tasarlanmıştır. Bu odalarda halılar, dış etkenlerden uzak bir şekilde kurumaktadır. Ayrıca kurutma odalarında kurutulan halıların tamamında nem oranı sıfır olmaktadır. Sıfır nemli olarak kurutma odalarından alınan halılar, usulüne uygun olarak paketlenerek adrese teslim edilmektedir.

Halı yıkama yerleri, oto yıkamacılarda olduğu gibi yıkama işlemini beton zeminde yapmamalıdır. Zeminde yıkanan halılarda hijyenin olması söz konusu değildir. Bu nedenle firmamız halıları otomatik makinelerde yıkamaktadır. Ayrıca halılar yıkanmadan önce tozlarından kurtarılmaktadır. Bu işlem yapılırken özel olarak geliştirilmiş cihazlar kullanılmakta, tozdan arındırma işlemi sırasında halılar yıpranmamaktadır. BU işlem tüm halılara uygulanmaktadır. Sonrasında da yıkama, sıkma ve kurutma işlemlerine geçilmektedir. Firmamıza teslim edilen yün halılar yıkanırken kimyasal içeriğe sahip olan halı şampuanları kullanılmamaktadır. Yün halıları hızlı bir yıkamaya tabi tutulur tutulmakta ve böylece renklerini kaybetmeleri önlenmektedir. Ayrıca halılar ılık su ile yıkanmaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik