BERAT-Antalya Halı Yıkama-Halı Yıkama-Antalya Halı Temizleme-Koltuk Yıkama
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
Antalya Halı YıKama
ANTALYA HALI YIKAMA
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Antalya Koltuk YIkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
BERAT HALI YIKAMA-KONYAALTI-ANTALYA(0242)325 99 48
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
2017 Antalya Halı Yıkama Fiyat Listemiz
2017 ANTALYA HALI YIKAMA FİYAT LİSTEMİZ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA

HALI YIKATIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

Halı yıkatırken nelere dikkat etmeli sorusu genelde sorulmaktadır. Halı yıkatırken özellikle firmanın doğru bir şekilde seçilmesi gereklidir. Web sitelerinde iletişi bilgileri ve diğer ayrıntıların bulunmadığı firmalara halılar yıkatılmamalıdır.

Halı yıkatırken nelere dikkat etmeli sorusu genelde sorulmaktadır. Halı yıkatırken özellikle firmanın doğru bir şekilde seçilmesi gereklidir. Web sitelerinde iletişi bilgileri ve diğer ayrıntıların bulunmadığı firmalara halılar yıkatılmamalıdır. Mümkün olması durumunda halıların verileceği firma ziyaret edilmelidir. Firmamızın kapısı tüm müşterilerimize açıktır. Firma görülmek istendiğinde mazeret öne süren halı yıkama firmalarına halıların teslim edilmemesi gereklidir. Çünkü halı yıkama işlemi ciddi bir işlemdir ve her halı aynı yöntemde yıkanmamaktadır. Makine halısı ile el dokuma halılar aynı şekilde yıkanmamalıdır. Ayrıca yıkama işleminin ardından halıdaki renkler solmamalıdır. Bunun için uygun temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Kullanılan temizlik ürünleri sağlığa zararlı olmamalı, anti bakteriyel olmalıdır. Böylece halılarda yaşayan insan sağlığına zararlı olan unsurlar ortadan kaldırılmaktadır.

Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeli Sorusunun En Doğru Cevabı

Günümüzde pek çok firma posta kutularına broşür koyarak halıları profesyonel bir şekilde yıkadıklarını belirtmektedir. Bu tür firmalar genellikle belli dönemlerde personel istihdam etmekte, sezon bittikten sonra da bu personelin işlerine son verilmektedir. Dolayısı ile görev yapan personelin halı yıkama ile ilgili bilgisi bulunmamaktadır. Firmamızda hizmet veren personel full time çalışmakta, ayrıca hizmet içi eğitimlerle de halı yıkama konusunda bilinçlendirilmektedir. İşe yeni başlayan bir personelin eğitim almadan halı yıkamasına izin verilmemektedir. Çünkü halı yıkama uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bu nedenle halı yıkatırken nelere dikkat etmeli derken öncelikli olarak uzman personele dikkat etmelidir. Bu arada düşük maliyetle halı yıkama yaptığını belirten firmalara da güvenilmemelidir. Ucuz fiyat ucuz maliyettir. Ucuz maliyet kalitesiz deterjan ve az su demektir. Dolayısı ile ucuz fiyat temizlenmeyen halı anlamına gelmektedir.

Ekipmanların Kalitesi Önemli

Halı yıkatırken nelere dikkat etmeli sorusunun bir başta cevabı da, personel ve kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat etmeli olmaktadır. Ayrıca kullanılan ekipmanların kalitesi de önemlidir. Yıkama işleminin ardından yapılan kurutmanın açık havada değil özel kurutma odalarında yapılması önemlidir. Açık havada halılar yine kirlenmektedir. Oysa kurutma odalarında halılar hijyenik bir şekilde kurumakta, sonrasında da paketlenerek adrese teslim edilmektedir. Bu süre içinde de halıların hava alması, dolayısı ile yeniden kirlenmesi söz konusu olmamaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik