Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

HALIFLEKS YIKAMA

11.05.2016      Halıfleks Yıkama

Halıfleks yıkama işlemi, evde yapılması gereken bir işlemdir. Ancak bu işlem, sıradan şampuanlarla yapılmamalıdır.halıfleks yıkama hizmeti sunan halı yıkama fabrikalarından destek alınmalıdır.

Halıfleks yıkama işlemi, evde yapılması gereken bir işlemdir. Ancak bu işlem, sıradan şampuanlarla yapılmamalıdır. Gündelik kullanımda ne kadar dikkat edilirse edilsin halıflekslerin üzerinde lekelerin meydana gelmesini önlemek imkansızdır. Bu lekelerin nasıl temizleneceği konusunda yeterli bilgiye sahip olunmalıdır. Aksi takdirde lekelerin yayılması gibi bir sorunla karşı karşıya kalınabilmektedir. Firmamız, uzman personel ve özel leke çıkarıcılar ve anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile halıfleksleri tam anlamıyla temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Halıflekslerin uzun süre kullanılması ve üzerinde lekelerin kalmaması için düzenli olarak vakumlanması gereklidir. Düzenli olarak yapılan vakumlama işlemi, halıflekslerin yüzeyinde oluşan kir taneciklerinin zaman içinde derinlere nüfuz etmesini önlemekte, böylece kalıcı ve derin lekeler meydana getirmesini önleyerek lekelerin zamanında yok edilmesini sağlamaktadır. Vakumlama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus da halıfleks yüzeyini zedelemeden, sadece kilerin alınmasını sağlayacak uygun aparatların kullanılmasıdır.

Halıflekslerin kirli görünümü, son derece şık bir şekilde dekorasyonu yapılan mekanlarda hoş olmayan görüntülere neden olmaktadır. Ayrıca mayk adı verilen gözle görülemeyen canlıların da temizlenmeyen halıflekslerde kendilerine yaşam alanları bulduğu bilinmektedir. Sıradan süpürme işleminde bu mayklar havaya savrulmakta, bunun sonucunda da insan vücuduna girmektedir. Bu durumda da solunum yolu rahatsızlıklarına yakalanmamak neredeyse imkansızdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için profesyonel ekiplerle halıfleks yıkama hizmeti sunan halı yıkama fabrikalarından destek alınmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yeterli donanıma sahip olmayan firmalarla teknik altyapısı güçlü olan firmaların ayırt edilmelidir. Ayrıca personelin dönemsel değil tam zamanlı olarak çalışıp çalışmadığı da sorgulanmalıdır. Tam zamanlı çalışan personelin yıkama konusunda belli bir eğitimden geçtiği bilinmelidir. Ayrıca halıfleksler yerinde yıkandığı için personelin güvenilir olması da son derece önemlidir.

Firmamız, halıfleks yıkama hizmetini yerinde sunarken, bu işe uygun ekipmanlar ve güvenilir personelle adrese gelmektedir. Firmamızdaki tüm personel, yıkama işlemlerinin tüm tekniklerini bilmektedir. Ayrıca tüm lekelerin tek bir leke çıkarıcı ile de temizlenmesi mümkün değildir. Personelimiz, farklı lekeler için geliştirilen insan sağlığına zararlı olmayan leke çıkarıcıları kullanmaktadır. Leke çıkarma işleminin bitmesinin ardından halıfleksler özel makinelerle vakumlanarak yıkanmaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik