ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

HIZLI HALI YIKAMA

Hızlı halı yıkama hizmeti sunan firmamız, bunu yaparken hijyen kurallarını da göz ardı etmemektedir. Ayrıca halılara zarar verebilecek yöntemler de denenmemektedir. Bunun yanı sıra hızlı teslimat yapılması için halılar hafif nemli bile bırakılmamaktadır.

Halılar, belirli dönemlerde profesyonel temizlik yapıldığında sağlıklı bir mekan için en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Hem dekorasyon hem de ısıyı korumak için kullanılan halılar, birbirinden farklı renk ve desenlerde tasarlanmaktadır. Ayrıca makine ve el halısı gibi farklı türleri de bulunan halıların yıkanması titiz bir işlemi gerektirmektedir. Bunu için de profesyonel personelle hizmet veren halı yıkama firmaları vardır. Firmamız, tüm halıları kendine özel teknikle derinlemesine, yıpranmadan ve renkleri birbirine karışmadan yıkamaktadır. Ayrıca firmamızda hızlı halı yıkama hizmeti de sunulmaktadır. Halıların hızlı bir şekilde yıkanıp teslim edilebilmesi için firmanın altyapısının buna uygun olması gereklidir. Örneğin halılar tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanmalı, santrifüj makinelerinde sıkılmalı ve kurutma odalarında kurutulmalıdır. Aksi takdirde halıların hızlı bir şekilde yıkanıp teslim edilebilmesinden söz etmek mümkün değildir.

Hızlı halı yıkama hizmeti sunan firmamız, bunu yaparken hijyen kurallarını da göz ardı etmemektedir. Ayrıca halılara zarar verebilecek yöntemler de denenmemektedir. Bunun yanı sıra hızlı teslimat yapılması için halılar hafif nemli bile bırakılmamaktadır. Çünkü nem, halı dokularının zaman içinde zayıflamasına hatta kopmasına neden olabilmektedir. Ayrıca rutubet nedeniyle de sağlık açısından son derece tehlikeli olan mikroorganizmaların yaşaması için de zemin hazırlanmaktadır. Firmamızın temel hedefi, sağlıklı, kaliteli, güvenli ve garantili halı yıkamadır. Bunun için de gelişmiş teknolojileri kullanmakta, ayrıca personele de hizmet içi eğitim vererek halıların kusursuz bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Bu arada halıların insan sağlığını tehdit etmemesi için de yılda en az iki kez yıkanması gerektiği ifade edilmektedir. Halıların üstünün süpürülmesi temizlik anlamına gelmemektedir. Çünkü süpürme işlemi derinlemesine temizlik değildir. Derinlemesine temizlik, özel halı şampuanları ile profesyonel kişiler tarafından yapılan halı yıkama işlemidir.

Profesyonel halı yıkama makinelerinde tam otomatik ve yarı otomatik halı yıkama makineleri kullanılmaktadır. Ayrıca buralarda hizmet veren personel de bu iş için özel eğitim almaktadır. Hızlı halı yıkama hizmeti için de yine bu firmalarla iletişime geçilmelidir. Bu firmalar, lekeleri de çıkararak halıları ilk günkü görüntülerine kavuşturmaktadır. Firmamız bunun için her lekeye özel bir temizlik malzemesi kullanmakta, bu malzemeler insan sağlığına zarar vermemektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik