Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

KEPEZ HALI YIKAMA | BERAT | ANTALYA

Kepez halı yıkama hizmeti sunan firmamız, uzman personeli, gelişmiş teknik ekipmanları ve halı yıkama için özel olarak tasarlanmış merkezi ile her tür halıyı sağlıklı, güvenli ve garantili hizmet vermektedir. Üzerinde belli belirsiz leke kalan halıların kirli görülmesi söz konusudur.Kepez Halı yıkama olarak Antalyanın ilçesi olana kepez e servis ayağımız vardır ücretsiz...

Halı yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir ve bu konuda uzmanlaşmış olan halı yıkama firmaları tarafından yapılmalıdır. Kepez  halı yıkama hizmeti sunan firmamız, uzman personeli, gelişmiş teknik ekipmanları ve halı yıkama için özel olarak tasarlanmış merkezi ile her tür halıyı sağlıklı, güvenli ve garantili hizmet vermektedir. Üzerinde belli belirsiz leke kalan halıların kirli görülmesi söz konusudur. Bu tür lekelerin de özel tekniklerle çıkarılması gereklidir. Profesyonel hizmete halıların gerek yüzeyinde gerekse dibince en ufak bir leke kalmamaktadır. Ancak oto yıkamacı gibi yerlerde ve altyapısı yetersiz olan halı yıkama firmalarında gözle görünmeyen ancak halının kirli görünmesine neden olan lekelerin çıkarılabilmesi imkansızdır. Oysa profesyonel halı yıkama firmalarında çok özel teknikler uygulanarak halılarda hijyen sağlanmakta, böylece yaşam alanlarının çok daha sağlıklı olması mümkün olmaktadır.

  Kepez halı yıkama firmamız, tam otomatik halı yıkama makineleri, kurutma odaları, anti bakteriyel bitkisel halı yıkama şampuanları ve uzman personeli ile hizmet vermekte, halılar türlerine göre ayrılarak yıkanmaktadır. Ayrıca firmamızda halıları yıkama işlemi bir arada değil tek tek gerçekleştirilmektedir. Böylece halılardaki kirleri birbirine karışması da önlenmektedir. Ayrıca halılar yere serilerek değil özel olarak tasarlanmış makinelerle yıkanmaktadır. Yıkama işleminden önce halıların süpürülme işlemi de özel vakumlama cihazları ile yapılmaktadır. Bütün bunlarla beraber firmamızda görev yapan personel, halı yıkama bölümüne normal kıyafetleri ile girmemektedir. Bu sayede halı yıkama işleminde gerçek anlamda hijyen sağlanmaktadır.

  Kepez halı yıkama firmamız, Kepez  ve Antalya’nın diğer ilçeleri ile merkez ilçesine hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz, halıları evden teslim almakta ve yıkama merkezimize getirmektedir. Halılar teslim alınırken titiz bir incelemeden geçirilmekte ve halıların üzerinde ezik ve benzeri hasarlar tespit edildiğinde bildirilmektedir. Onayın alınmasının ardından yıkama merkezimize götürülen halılar türlerine göre ayrıldıktan sonra önce tozlardan arındırılmakta, sonrasında da yıkama bölümüne alınmaktadır.Bu bölümde anti bakteriyel şampuanlarda otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanan halılar ardından durulama işlemine geçilmektedir. Bu işlemde de halılar deterjandan arındırılmaktadır. Tüm bu aşamaları tamamlanan halılar kurutma dolabına alınmakta ve tam anlamıyla kurutulmaktadır. Tüm işlemleri biten halılar paketlenerek teslime hazır hale getirilmektedir.

Antalya halı yıkama Denilince akla gelen halı yıkama firmaları olabilmek için çok yatırımlar yaptığımızın bilincindeyiz.Ve bu yaptığımız yatırımlar karşısında bunun karşılığını alabilmek konusunda Antalya nın tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Antalya lara halı yıkama,bölegesindede ücretsiz servisimiz sürekli gezmektedir. Halı yıkama konusunda zaman olarak çok dikkatliyiz.Müşterilerimiz bizi değil biz müşterilerimizi bekleriz.Halı temizleme kimsenin işkencesi olsun istemiyoruz söz verdiğimiz saatler arasında alıp halı temizleme işi bittikten sonra yine söz verdiğimiz saat aralıkları hızlı bir teslimat gerçekleştirmekteyiz. Antalya kepez halı yıkama bölgesinde kalmayarak.Antalya konyaaltı halı yıkama.Antalya lara halı yıkama,olarakta tüm bölgelerden siparişler hızlı bir şekilde alınmaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik