ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

MURATPAŞA HALI YIKAMA

Muratpaşa halı yıkama firmamız, sıkma işleminin ardından halıları özel olarak tasarlanmış kurutma dolaplarına almakta ve burada kurumasını sağlamaktadır. Bu odalardan çıkan halılarda nem oranı sıfırdır. Normal olan da halıda hiç nem kalmamasıdır.

Halı yıkamak basite indirgenecek bir işlem değildir. Evlerde düzenli olarak temizlenen halılarda bile gözle görülmeyen lekelerin olması muhtemeldir. Ayrıca evlerde yapılan yıkama işleminde halıların derinlemesine temizlenebilmesi de mümkün değildir. Bunun yanı sıra piyasada satılan halı deterjanları da kimyasaldır ve sık kullanılması durumunda halıların renginde solgunluk görülme ihtimali vardır. Muratpaşa halı yıkama firmamız, bitkisel özlü anti bakteriyel halı yıkama şampuanları kullanarak halıları derinlemesine yıkamaktadır. Özel işlemlerle yıkanan halılarda hijyen koşullarının oluştuğu da bilinmesi gereken bir gerçektir. Firmamız, otomatik halı yıkama makineleri kullanarak halıları el değmeden yıkamaktadır. Ayrıca halılar birbiriyle karışmadan yıkanmaktadır. Yani iki halının aynı anda yıkanması söz konusu olmamaktadır. Bu da yıkama işleminin sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Halıların halı yıkama merkezimize ulaşmasının ardından türlerine göre ayrılmaktadır. Çünkü halılar türlerine göre ayrı ayrı temizlik ürünleri ile yıkanmaktadır. Ayırma işleminin ardından halılarda ön inceleme yapılmakta, bu inceleme sırasında halılardaki lekeler tespit edilmektedir. Leke olması durumunda her halıya özel leke çıkarıcılar kullanılarak lekelerin ortadan kalkması sağlanmaktadır. Sonrasında halılar, otomatik yıkama makinelerine alınarak özel halı şampuanları ile yıkanmaktadır. Halıların yıkanma işleminin tamamlanmasının ardından durulama işlemine geçilmektedir. Deterjan kalıntısının kalmaması için halıların en az iki kez durulanması şarttır. Bu arada yıkama ve durulama işlemlerinde kullanılan suyun da kuyu suyu yerine şehir şebeke suyu olmasına dikkat edilmelidir. Bu aşamaların ardından sıkma işlemine geçilmektedir ve bu işlemde de halılar rulo haline getirilerek sularından arındırılmaktadır. Muratpaşa halı yıkama firmamızda halılar, profesyonel ellere emanet edilmektedir.

Muratpaşa halı yıkama firmamız, sıkma işleminin ardından halıları özel olarak tasarlanmış kurutma dolaplarına almakta ve burada kurumasını sağlamaktadır. Bu odalardan çıkan halılarda nem oranı sıfırdır. Normal olan da halıda hiç nem kalmamasıdır. Çünkü çok az nem bile halıların dokusuna zarar vermekte ve zamanla bu dokuların kopmasına neden olmaktadır. Kurutmanın ardından hav alma adı verilen halı tarama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemde halılar, tüy yatımına göre taranmaktadır. Tarama işleminden sonra son kontrolleri yapılan halılar, teslim edilmek üzere paketlenmektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik