Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

BERAT PROFESYONEL HALI YIKAMA SERVİSİ

Profesyonel halı yıkama servisi, halıların derinlerine kadar inen kir ve lekeleri ortaya çıkaran bir hizmettir. Bu işlemle halılar korunmaktadır. Profesyonel halı yıkama, küçük çocuklar, alerjisi bulunanlar ve evcil hayvan sahipleri için son derece önemlidir.

Halılar düzenli olarak süpürülse bile belli bir süre sonunda eski canlı görüntüsünü kaybetmektedir. Süpürme işleminde halıların arasında yaşam alanı bulunan akar adı verilen mikroskobik canlıların yok edilmesi mümkün değildir. Ayrıca çeşitli nedenlerle halıların üzerinde meydana gelen kirlerin de sıradan sıradan yöntemlerle çıkarılması mümkün değildir. Profesyonel halı yıkama servisi ise halıları derinlemesine yıkanmasını ve lekelerin tam anlamıyla çıkarılmasını sağlamaktadır. Derinlemesine temizlik, halılara nüfuz eden bakteriler, diğer zararlı maddeler ve kirleri çıkarma işlemidir. Profesyonel halı yıkama işleminin ardından ortaya çıkan fark, gözle görünür bir şekildedir. Bu fark genellikle şaşırtmaktadır. Bunun nedeni, ortalama bir evdeki halıların bile çok fazla kirlenmesi ve insanların bu kirliliği fark etmemesidir.

Profesyonel halı yıkama servisi, halıların derinlerine kadar inen kir ve lekeleri ortaya çıkaran bir hizmettir. Bu işlemle halılar korunmaktadır.Profesyonel halı yıkama, küçük çocuklar, alerjisi bulunanlar ve evcil hayvan sahipleri için son derece önemlidir. Halıların beli periyotlar halinde yıkatılması, insan sağlığını tehdit eden çok sayıda alerji yapıcı maddeyi ortadan kaldırmaktadır. Bunun sonucunda da insanlar çok daha rahat nefes almakta, böylece yaşam kalitesi artmaktadır. Halıların kullanma ömürlerinin artması için genellikle yılda iki kez yıkatılması tavsiye edilmektedir. Bu süre normal bir süredir. Çok sık kullanılan ya da üzerinde lekeler meydana gelenlerin dışındaki halıların 6 ayda bir profesyonel yakıma işlemine tabi tutulması gereklidir. Bu işlem, halılardaki bakterilerin yok olmasını ve halıların dezenfekte edilmesini sağlamaktadır.

Bazı halı sahipleri, halıların yıkanmasının ardından daha hızlı bir şekilde kirleneceğini düşünmektedir. Bu düşünce, halıların hijyen olmayan ortamlarda yıkanması nedeniyle ortaya çıkmıştır. Halı yıkama firmaların pek çoğu, masraftan kaçmak ve zamandan tasarruf sağlamak için ucuz temizlik ürünlerini kullanmakta, halıların deterjanlardan tam anlamıyla arındırılmasını sağlayan ayrı bir durulama işlemini yapmamakta ve personeline gerekli olan eğitimi vermemektedir. Bunun sonucunda da halılar yıkandıktan sonra daha kısa sürede kirlenmekte, ayrıca sağlıksız bir ortam meydana gelmektedir. Oysa profesyonel halı yıkama servisi, eğitimli personeli ile hizmet vermekte, otomatik makineler kullanmakta ve durulama işlemini deterjanların tam olarak yok olması için en az iki kez yapmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik