WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Halı Yıkama Firmaları

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Antalya Halı Yıkama Firmaları arasında  15 yılı aşan tecrübemizle Antalya'da halı temizleme işimizi kaliteli sorunsuz hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı etkin bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Antalya  Halı Yıkama FirmalarıAntalya Halı Yıkama Şirketleri arasında Antalya'da bulunan halı yıkama fabrikamızda hijyenik bir ortamda halı yıkama işlemi yapmaktayız.

Antalya halı yıkama hizmetleri yapan firmalar sıralamasında iyi dereceler almış olan firmamız Berat Temizlik Antalya bölgeler hizmet politikasıyla temizliği ayağınıza getiriyor.

Son sistem halı yıkama makinası ve birinci kalite halı yıkama şampuanı Kullanan fabrikamız profesyonel ekibiyle haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Yerinde halı yıkama yani taşınamayan yer döşeme ve duvar döşeme halılarınıda yıkamaktayız. 

Tüm halı yıkama çeşitleri ve hizmet bölgemize ait detayları incelemek için tıklaya bilirsiniz.

Antalya Halı Yıkama Firmaları Bölgeleri

Antalya Kepez Murarpaşa Konyaaltı Aksu Kemer Döşemealtı halı koltuk yıkama hizmetimiz haftanın 7 günü ev ve işyerlerine verilmektedir. Son sistem buharlı koltuk yıkama makinası ve koltuk yıkama sertifika sahibi personelimiz dilediğiniz zaman yerinde koltuk yıkama talebinize cevap vermek için hazır beklemektedir.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde verildiği için temizlik planlaması ev ve işyeri sahiplerinin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Hafta sonu veya tatil günleri taleplerine cevap vermekteyiz.

Antalya Halı Yıkama Firmaları Fiyatları

Antalya Halı Yıkama Firmaları Fiyatları günceldir. Halı yıkama fiyatları halı yıkama işlemine konu olan halının cinsine göre belirlenir. Fabrika ortamında yıkanamayan yerinde yıkama hizmetine konu olan yer döşeme ve duvar döşeme halıları diğer halılar gibi cinsine ve büyüklüğüne göre fiyatlandırılır. Yerinde halı yıkama hizmeti mutlaka keşifle planlanır.

Halı yıkama fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız veya tüm hizmetler, tüm bölgeler, gösteren hizmet bölge detay tablosunu inceleye bilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular