WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Antalya Halı Temizleme

Antalya Halı Temizleme

Antalya Halı Temizleme

Antalya Halı TemizlemeAntalya Berat Halı Temizleme; işyerinizdeki vede evlerinizdeki halılarınızın temizlenmesi konusunda sizin ve ailenizin  sağlığı için  fabrika,ortamlarında halı temizleme şirketimiz; renk ve tür çeşitlerine göre halılarınızı adresinizden üçretsiz servisimizle halı temizleme makbuzu karşılığında teslim alarak halı temizleme firmamız tarafından fabrikamıza getirilmektedir.Halı temizleme şirketimizde en uygun ve ucuz halı temizleme konusunda bilgi almak için internet sitemizden bizlere ulaşarak kampanyalarımız ve fiyatlarımız bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel  Halı Temizleme; makinaları ve tecrübeli ustalık belgesi olan elemanlarımızla halılarınız cins ve renk ayrımı yapılarak yıkama işlemine hazırlanız.Garantili yıkamalarımızda kullanmış olduğumuz sertifikalı şampuanların ne halı temizleme de halılarınıza nede insan sağlığına asla zararı yoktur.Antalya muratpaşa,kepez,lara, başta olup tüm ilçelerimize ve mahallelerimize garntili Halı Temizleme hizmeti sunmaktayız.

Makine halısı,kaymaz halı,yünmakine halısı.ipek halısı,merinos halısı,kaşmir halısı,gümüşsuyu halısı,ısparta halısı,yün eldokuma halısı,milas el dokuma halısı,döşeme altı el dokuma halısı, çeşit halılar için en son teknoloji halı temizleme makinaları ile sağlıklı hijyen içeren ortamlarda tekstil ürünlerinizin halı temizleme  işleriniz Antalya berat halı temizleme firmasında yapılmaktadır.

Antalya Halı Temizleme Hizmetleri

 1. Antalya Halı Temizleme
 2. Makine Halısı Temizleme
 3. Yün Makine Halısı Temizleme
 4. Çekyat Temizleme
 5. Shaggy Halı Temizleme
 6. Patchwork Halı Temizleme
 7. Milas Halı Temizleme
 8. Döşeme Altı Halı Temizleme
 9. Hereke Halı Temizleme
 10. Peluş Halı Temizleme
 11. Empera Halı Temizleme
 12. Bambu Halı Temizleme
 13. Çin Halı Temizleme
 14. Kaymaz Taban Halı Temizleme
 15. Yerinde Halı Temizleme
 16. Digital Baskılı Halı Temizleme

Antalya Halı Temizleme Fiyatları

2021 Halı Yıkama Temizleme Fiyatlarıı

Makine Halısı 8,00 TL/m²
Yün Makine Halısı 10,00 TL/m²
Shaggy Halı 10,00 TL/m²
Patchwork Halı 15,00 TL/m²
Milas Halı 15,00 TL/m²
Döşeme Altı Halı 20,00 TL/m²
Hereke Halı Temizleme 20,00 TL/m²
Peluş Halı Temizleme 15,00 TL/m²
Nepal Halı Temizleme 15,00 TL/m²
Empera Halı Temizleme 15,00 TL/m²
Bambu Halı Temizleme 15,00 TL/m²
Çin Halı Temizleme 35,00 TL/m²
Kaymaz Taban Halı Temizleme 6,00 TL/m²
Yerinde Halı Temizleme 6,00 TL/m²
Digital Baskılı Halı Temizleme 15,00 TL/

Antalya Halı Temizleme Fabrikası olarak hizmet veren firmamız, sizin için hazırlamış olduğu halı temizleme Antalya fiyatları listesini sayfamızdan bulabilirsiniz. İsterseniz burayı tıklayarak ulaşa bilirsiniz. Halı Yıkama Antalya Fiyat Listesi

Halı Yıkama Antalya Hizmetleri


Halı Yıkama Temizleme Görsellerimiz
Halı Yıkama MakinasıHalı Yıkama Antalya

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.