WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

ev-temizliği

Antalya Temizlik Şirketleri üyesi firmamız Berat Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri, Ev, daire, villa gibi yaşam alanı temizlik hizmetini teknoloji anlamında ön planda bulunan ev temizliği ve temizleme makinaları ile büyük bir titizlikle temizleme işleri yapılmaktadır.
Özellikle yardımcı eleman konusun da seçkin personel ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Antalya Ev Temizlik Hizmeti için profesyonel personellerin yer aldığı, hijyenik kurallara uygun hizmet veren bir şirketle çalışmak her zaman sizin için artı bir değerdir.

Antalya Ev Temizlik Şirketi

Antalya ev temizlik şirketimiz, perde yıkama, dış cephe cam temizli, gündelik temizlikcisinden; mağaza temizliği, yat ve tekne temizliği gibi hayatınızın her noktasına dokunabilen temizlik hizmet yelpazesi tüm talepleriniz için hizmetnizde.
Sağlık mutluluktur. Sağlıklı günler dileriz.

Ev Temizliği Halı Yıkama

 Antalya ev temizliği kosunda geniş bir hizmet tablosuna sahip olan firmamız, Antalya Halı Yıkama Şirketi olarak, Ev temizliği hizmet paketimizde; Kemer, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Aksu, gibi tüm mekez ve çevre semtlerde ev temizliğinin yanı sıra ev donanım malzeme yıkama hizmetide vermektedir. 
 
Tüm halı türleri kendi özelliğine göre halı yıkama tesisimizde ileri teknoloji ekipmanlarımızla yıkamaktadır. Antalya temizlik şirketleri fiyat listeleri arasında en ideal fiyat listesine sahib olan Berat Temizlik ve Halı yıkama firmamızın Halı Yıkama hizmetleri detayları için Halı Yıkama Antalya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.A

Ev Temizliği Koltuk Yıkama

Antalya ev temizliği denilince akla ilk gelen ev ekipmanlarının başında; Koltuk, Oturma Gurubu, Köşem, Çekyat, Yatak, Baza gibi yıkama ve temizlemesi zor malzemelerdir.
 
Antalya temizlik şirketimiz Koltuk yıkama, Yatak yıkama gibi yerinde hizmet türüne giren bu temizlik hizmetini size yük olmaktan kurtarmak için gerekli olan personel ve ekipmana sahip bir şekilde sizden gelecek aramaları beklemektedir. Antalya Halı Yıkama Şiieketleri arasında ön sıralara çıkmamızda etkilii olan tüm detaylarıyla sizlerin talepleri doğrultusunda oluşan  Antalya Temizlik Tablosumuza göz atabilirsiniz.
 

Ev Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev Temizliği AntalyaEv Temizliğinizi yaparken veya temizlik şirketlerine yaptırırken mutlaka gözle görülmeyen tehlikeler konusunda dikkatli olun.

Hijyenik olmayan ev temizliği sadece göze hitab eder. Ev temizliğinde kullanılan kimyasallar ortama uygun seçilmeli özellikle tuvalet, banyo, mutfak gibi ortak kullanımı yoğun ve küçük olanlarda kullanılan ilaçlar mutlaka doğru kullanılmalı. Sağlınız ve eviniz için bilinçli temizlik konusunda sık sık doğru kaynaklardan bilgi edinin veya mevcut bilgilerinizi tazeleyin.

Ev Temizliği Telefon Numarası

Berat Ev ve İşyeri Temizlik

05446341234

02423259948

Sıkça Sorulan Sorular