WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Fabrika Temizliği | 0242 325 99 48 | Antalya Temizlik Şirketi

Fabrika Temizliği | 0242 325 99 48 | Antalya Temizlik Şirketi

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği yapılırken, ortak kullanım alanları, üretim alanları, tuvaletler, mutfak ve yönetim ofisi gibi alanlar hijyenik kurallar çerçevesin de ayrı temizlik uygulamaları vasıtasıyla yapılmalıdır. Bu bölümlerin temizliği için ekipler halinde ayrı olarak çalışılmalıdır. Bunun yanı sıra ortak kullanım alanında kullanılan malzemeler diğer alanlarda kullanılmamalıdır. . Mesela, tuvalet temizlenirken kullanılan temizlik malzemeleri, başka bir alana da temas ettirilmemelidir. Burada ekip şefi oldukça dikkatli davranmalıdır. Bu dikkatli davranma sonuç olarak kaliteli bir temizlik için olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fabrika temizliği, profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Kaliteli ve iyi bir temizlik için hizmet verecek firmanın makina ve ekipmanı tam olmalıdır. Özellikle büyük fabrikalarda kombine yer yıkama makinası mutlaka olmalıdır. Fabrika temizliğinde, profesyonel amaçlı üretilmiş endüstriyel temizlik ürünleri kullanılmalıdır.

Fabrika Temizliği Periyotları

Fabrika temizliğinin düzenli periyotlarla yapılması şarttır. Bu bağlamda gerek fabrika temizliği şirketleri gerekse fabrika sahipleri dikkatli olmak durumundadır. Fabrikanın düzenli temizlik yapılması demek,  fabrikada sürekli olarak hijyenik bir ortamın oluşması ve çalışanlarının hijyenik ortamda bulunması demektir. Günümüz şartlarıda bunu göstermektedir. Bu da çalışanların hem motivasyonunu hem de çalışma performanslarını olumlu yönde etkileyecektir. Temizlik faaliyeti temizlikle ilgili bir koordinasyon merkezinin gözetiminde yapılması şart olan bir faaliyettir. Çünkü ancak bu sayede fabrikanın hangi bölümlerinin temizliğinin yapıldığı ve hangi bölümlerinin temizliğinin yapılmadığının farkına varmak mümkün olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.