WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik 

Antalya Temizlik Şirketleri  olarak hizmet verdiğimiz sizin  ev, ofis, dükkan, işyeri, gibi genel temizlik hizmetlerinizde sizin işlerinizi  etkin olarak yapmaktayız. İnşaat Sonrası Temizlik işimizde fark yaratarak önümüzdeki hedef sadece müşteri memnuniyetidir. Tüm inşaat sonrası temizlik ihtiyaclarınız için biz size antalya'da temizlik şirketleri arasında 15 yıllık tecrübemizle temizlik hizmeti vermekteyiz. Antalya temizlik şirketleri arasında ençok  tercih ve tavsiye edilen bir temizlik şirketi olmaktan gururluyuz.
 
Antalya merkez semtler; Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Aksu, başta olmak üzere tüm çevre semtler dahil mesafe gözetmeksizin inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetini vermekteyiz. Butür inşaat sonrası, tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde hizmet öncesi keşif yapılmaktadır. Temizliğe konu olan mekan;  büyüklük, konum, kirlenme oranı gibi kıriterlere bakılarak fiyatlandırılır.Bu işlemden sonra temizliği başlatmamız için size uygun olan zaman belirlenir,  ve hizmet hayata geçirilir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Verilir firması olarak biz antalya'da tüm müşterilerimizin temizlik işlerini sorunsuz ve sigortalı olarak garantili yapmaktayız.Temizlik işi deyip geçmeyin bazen yaptırmış olduğunuz, temizlik işiniz size geri dönüşleri çok pahalıya patlar.Temizlik şirketleri arasında çalışan personellerin kesinlikle bu işe uygun nitelikte olmaları lazım.Temizlik yapılırken kullanılacak olan temizlik malzemelerinin ve kimyasalların doğru olarak kullanılması  gerekir.Aksi halde; Banyo temizliğinde fayans,derz,musluk,patarya,lavobo taşları ve tüm ekipman donanımların  zarar görmeleri  kaçınılmazdır.

 Antalya Temizlik Şirketleri

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Antalya temizlik şirketimiz bu hizmetimizde mütahit, emlakçı, ev sahibi, kiracı, pozisyonundaki tüm müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.İnşaatı yeni bitmiş ev, daire, işyeri, villa, mağaza, gibi tüm mekanları hızlı ve etkin bir şekilde temizleyerek kullanıcısına teslim etmekteyiz.Bu hizmetimizde dış çephe cam temizliğide yapılmakta olup gerekli tüm ekipmanlar inşaat sonrası temizlik ekibimizde mevcut olup,müşterimizden vinç, asansör, gibi donanım talebinde bulunulmaz.

İnşaat Sonrası Temizlik Çeşitleri

Antalya Berat Temizlik inşaat sonrası temizlik hizmet listemiz 

  1. İnşaat sonrası ev temizliği.
  2. İnşaat sonrası daire temizliği.
  3. İnşaat sonrası villa temizliği.
  4. İnşaat sonrası fabrika temizliği.
  5. İnşaat sonrası banka temizliği.
  6. İnşaat sonrası hastane temizliği.
  7. İnşaat sonrası cam temizliği.
  8. İnşaat sonrası dış çephe cam temizliği.
  9. İnşaat sonrası yüksek cam temizliği.

Yukarda yazmış olduğumuz liste inşaat sonrası temizlik konusunda en yoğun vermiş olduğumuz hizmetlerdir.Listeden olmayan tüm inşaat sonrası temizlik hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz yada detaylı temizlik taplomuzdan inceleye bilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular