WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
İşyeri Temizliği

İşyeri Temizliği

İşyeri Temizliği

İşyeri temizlik şirketi olan firmamız; işyeri temizliğini faliyetlerini aksatmadan size uygun temizlik zamanı belirleyerek gerçekleştirmekte.

İşyeri temizliği kapsamlı bir temizlik paketidir. İşyeri içerisinde bulunan mal veya hizmet üretim bölümleri, işyeri faliyetlerine ilişkin ayrılmış ofisler, özelliklerine göre temizlenir.

 

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

işyeri temizliğiİşyerinde bulunan ofis bölümleri;  öncelikle toz alma işlemine tabi tutulur. Birinci zemin temizliği yapılarak önce pencereler daha sonra masa, dolap, sandalye, koltuk gibi tüm ekipmanlar temizlenir.
Temizlik sonunda ikinci zemin temizliği yapılır. Diğer mekanlarda olduğu gibi işyerlerinde kullanılan wc, dinlenme bölgeleri, yemekhane gibi kullanılan ortak alanlar doğru kimyasallarla doğru miktarda kullanılarak temizlenmeli. Unutulmamalı ki, fazla ilaç fazla temizlik anlayışı yanlıştır. Doğru ilacı yanlış miktarda kullanmak yanlış ilaç kullanımı kadar zararlıdır. Pandemi sürecinnde birkez daha öğrendik ki hijen olmadan yapılan temizlik sadece göze hitab eder.

Antalya İşyeri Temizlik Şirketi:

Antalya'da Halı yıkamama temizlik hizmetinde 15. yılına giren İşyeri temizlik şirketimiz, zaman, ilaç, emek gibi maddi ve manevi kaynakları israf etmemek adına işyeri vediğer temizlik hizmetlerini en doğru şekilde yapmaya devam edecektir.

Antalya temizlik şirketimiz hakkında tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime gecebilir,diğer hizmetlerimiz için hizmetlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.