WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Koltuk Temizliği Antalya-0242-325-99-48-Koltuk Yikama Şirketleri

Koltuk Temizliği Antalya-0242-325-99-48-Koltuk Yikama Şirketleri

Antalya Koltuk Temizleme

Antalya koltuk temizliği hizmeti yerinde verilen bir hizmettir. Yani halı, perde gibi temizliğin yapılacağı tesise taşıması söz konusu değildir. Bu sebeble koltuk temizliği planlaması iş yeri, ofis gibi ticari alanlarda büyük bir önem taşımaktadır.

Antalya Koltuk Temizliği Hizmeti

İş yeri, ofis, cafe gibi günlük belirli saatler arasında hizmet veren işletmeler için faliyetlerini aksatmayacak şekilde koltuk temizliği hizmetiniz gerçekleştirmekteyiz.

Ev, daire, villa gibi yaşam alanlarında yapılacak koltuk temizliği ticari alanlarda olduğu gibi sizin belirleyeceğiniz zamanlarda yapılmaktadır. Hafta sonu veya tatil günleri olması bizim için sorun değildir.

Antalya koltuk yıkama ekibimiz, son teknoloji koltuk yıkama makinası ve koltuk türüne göre kullanılacak ilaçlar firmamız bünyesinde daimi olarak hazır bulunmakta. Koltuk temizleme hizmetine ilişkin dışardan herhangi bir destek hizmetine ihtiyacımız yoktur. Bu sebeble fiyatlandırmamız son derece makul olup temizlik sonrası ortaya çıkan kaliteli hizmetin hakkını vermektedir.

Antalya Koltuk Temizleme Fiyatları 

Çekyat, deri koltuk, kanepe, sandalye ve diğer oturma grupları fiyatları standarttır. Koltuk temizleme fiyatlarını görmek için burayı tıklayınız veya tüm hizmetlerimize ilişkin fiyatları görmek için halı yıkama ve temizlik fiyat listemiz için tıklayınız.

 

Sıkça Sorulan Sorular