WhatsApp
Telefon
 • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Muratpaşa Halı Yıkama | 242 325 99 48 | Muratpaşa Halı Temizleme

Muratpaşa Halı Yıkama | 242 325 99 48 | Muratpaşa Halı Temizleme

Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama denilince akla gelen halı yıkama firması olarak sizlere 15 yıldır aktif olarak en iyi şekilde bu hizmeti sunmaktayız. Halı Yıkama, Halı Temizleme söz konusu olunca, halı türünüz ne olursa olsun, tüm halı cinslerini kendine has tekniklerle ve kimyasallar ile temizlik işlemine tabi tutmaktayız.

Antalya Berat Halı Yıkama olarak Antalyada yorgan, kilim, perde, halı, battaniye, ve koltuk yıkama-temizleme yapan seçkin firmalar arasında öncü bir halı yıkama firması olmamızda emeği olan siz değerli Muratpaşa sakinlerine tercihizden dolayı teşekkür ederiz.
Yapmış olduğumuz kaliteli işçilik sayesinde uygun, ucuz, vede ekononik olarak sizlere hizmet vermeyi bir borç biliriz. iddalı bir muratpaşa halı yıkama şirketi
olmaya devam edeceğiz.

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama olarak bizimle tüm iletişim adreslerimizden irtibata geçerek belirlediğiniz gün ve saat aralıklarında adreslerinizden ücretsiz servisimizle

Muratpaşa Yenigün Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa semti Yenigün mahallesi halı yıkama ve temizlik hizmetleri listemiz:

 1. Yenigün Halı Yıkama 
 2. Yenigün Koltuk Yıkama
 3. Yenigün Araç Koltuk Yıkama
 4. Yenigün Battaniye Yıkama
 5. Yenigün Yorgan Yıkama
 6. Yenigün Perde Yıkama
 7. Yenigün Stor Perde Yıkama
 8. Yenigün Zebra Perde Yıkama
 9. Yenigün Fon Perde Yıkama

Muratpaşa Yenigün Temizlik Hizmetleri

 1. Yenigün Ofis Temizliği
 2. Yenigün Daire Temizliği
 3. Yenigün Cam Temizliği
 4. Yenigün Ev Temizliği

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.