WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Muratpaşa Meydan Halı Yıkama-Temizleme-242 351 02 02

Muratpaşa Meydan Halı Yıkama-Temizleme-242 351 02 02

Muratpaşa Meydan Halı Yıkama-Temizleme 

Antalya halı yıkama işinde biz ücretsiz servisimizle  Antalya meydan halı yıkama  araçlarımızla servis yapmaktayız.Antalya'nın meydan mahallesine ve çevresinde bulunan, yeşilbahçe , şirinyalı , lara , çaybaşı , mahallelerine de halı yıkama ve halı temizleme işinin devamında, koltuk temizleme, yorgan yıkama, battaniye temizleme, stor perde temizleme, zebra perde temizleme işlerimizde mevcuttur.

Muratpaşa Meydan Halı Yıkama 

Firmaları arasında en çok tercih edilen halı yıkama şirketi'yiz. İşimizin özünde her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,  müşterilerimizin güvenini herzaman kazanmaktayız.Muratpaşa meydan halı yıkama şirketi olarak tüm diğer semtlerede ücretsiz servis hızlı teslimatımız olduğunu belirtmek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.