WhatsApp
Telefon
  • Demirel Mah. 2070 sokak No:36 Kepez - Antalya
Perde Temizliği 242 351 02 02 Zebra Stor Antalya

Perde Temizliği 242 351 02 02 Zebra Stor Antalya

Zebra Perde Yıkama

Antalya Zebra Perde Temizliğinde, en kaliteli hizmet en iyi fiyat politikasıyla sizlere 15 yıllık tecrübemizle Antalya zebra perde Yıkama hizmetinde kusursuz  teslimat ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanı ile perde temizleme işlerinizi yapıyoruz.

Perde temizliği itinalı bir işçilik istemesi yanı sıra bilgi ve uzmanlık istemektedir. Zebra perde temizliği çok hassas bir temizlik işi içermektedir. Zebra perde temizliği sırasında kullanılacak şampuanlar kesinlikle naturel olmak zorundadır. Akibetinde başka bir kimyasal yada market temizlik ürünleriyle temizlenmesi doğrultusunda zebra perdenin kumaşı kesinlikle zarar görür.

Zebra Perde Temizliği yapan  halı yıkama veya halı temizleme şirketleri içerisinde hangi temizlik firmasıyla çalışırsanız çalışın kesinlikle garantili zebra perde temizliği yaptıklarından emin olunuz. Ucuza yıkatacağınızı düşünerek evinizdeki zebra perde'den olmayınız.!!!

Antalya Zebra Perde Temizliği konusunda 15 yılımızı tavsiyelerle tamamladığımızı belirtmek isterim.15 yıldır sizlere güvenli ve kaliteli perde temizlikleri sunmaktayız. Zebra perde temizliği işinde ençok tavsiye edilen firmalar arasındayız. Antalya kusursuz perde yıkama konusunda Antalya'da  perde yıkama ve temizleme işi yapan tecrübeli en iyiler arasında olduğunu belirtiriz.

 

Antalya Zebra Perde Yıkama Fiyatları

2021 perde yıkama fiyatlarımız sayfamızda mevcut olup zebra perde ve tüm temizlik fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Zebra Perde Yıkama Fiyatlarımız adet başı 20 TL ile 35 TL arasında değişmekdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.