Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA HALI |BERAT HALI TEMİZLEME | 351 02 02

Halılar evimizin vazgeçilmez aksesuarıdır.Ençok ayak altında olan halılarımız en çok kirlenen eşyalarımızdan biridir.Kendimizin ve aile bireylerinin sağlığı açısından temiz olmaları şarttır. Temizlenmeleri için Antalya halı yıkama ve halı temizleme firmalarından profesyonel destek alabilirsiniz. Halı temizleme konusunda firmamız tüm resmi kuruluşlara kaydını yaptırarak resmi bir işletmedir. Firmamızda tamamiyle naturel ilaç olan ERA 111 kullanılmaktadır.

Halı temizleme şirketimiz ERA 111 firmasının resmi üyesidir. Halı temizleme firması olan berat temizlik ISO 9001:2008 belgeli ağır hizmet,biyolojik ve naturemax halı şampuanı kullanımımızdan dolayı bu resmi belgelere sahip bir şirketiz. Halı temizle konusunda müşterilerimize kalite ve hijyene önemden ötürü hep teşekkür almışızdır.Berat Temizlik olarak Antalya esnaf sanat kefalet odasına,ATSO Antalya Ticaret Sanayi odasınada kaydımız resmidir. Halılar evimizdeki enbüyük mekanlardan birini kaplıyor.

O halıların hem temizliği problem oluyor.Bilmediğimiz kimyasallarla temizliyecek olursak hem kendimizi hemde evimizi zehirleyip duruyoruz. Halı temizleme konusunda bizim müşterilerimize önerdiğimiz kısa tüylü halılar.Uzun tüylü halılarda mikrob barındırması daha yüksek ve çoçuklarımız sık sık hasta olurlar alerjiye maruz kalırlar. Halı temizleme yaparken bizim en çok kullandımız mısır nijastası,karbonet en organik karışımdır. Bu organik ilaç halının en dibine kadar işler ve nanede içine atarak tüm miktopların ölmesine sebebtir.

Evinize musafir geldi çay.kahve.coca-cola,vişne,fanta, vs.döküldü asla panik yapmayın yapmanız gereken, öncelikle halıya dökülen içeceğin fazlasını temiz bir bezle fazlasını emdirmek.Emdirdikten sonra evimizde varsa oksijenli su eğer yok ise maden suyu bunu dökülen kısma dökün ve ovalayın.Hiçbir kimyasal kullanmadan halınızın leke tutmasını önlemiş olursunuz, ve ardından elektirik süpürgesi ile çekeniz.

Halınızın leke tutmasını önlemiş olacaksınız. Halı yıkama Antaya firmaları arasında ciddi yatırımlar yapan şirketimizin bunun yanında hijyen ve sağlıklı bir ortamda halı yıkamaya özen göstermektedir. Halı yıkama firmamız Antalya halı yıkamacılar derneği üyesidir.

Bizim olası yaşanacak sorunlar için çözüm ortağımız halı yıkamacılar derneğinden yardım ve destek alabilirsiniz.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik