Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ

Evlerde hem dekorasyon hem de ısıyı koruma amaçlı olarak kullanılan halıların sağlıklı ortamlar yaratmasını sağlamak için belli dönemlerde yıkanması gereklidir. Yıkama işlemin de günümüzde halı yıkama fabrikalarında yapılması tavsiye edilmektedir. Bu fabrikalar, halların el değmeden yıkanmasını sağlamaktadır. Firmamız, Antalya halı yıkama hizmeti sunarken otomatik makineler ve özel olarak geliştirilen anti bakteriyel halı şampuanları kullanmaktadır. Ayrıca her halı kendine has yöntemlerle yıkanmaktadır. Firmamız yıkama tekniklerinde hijyene önem vermektedir. Bu nedenle halılar bir arada değil ayrı ayrı yıkanmaktadır. Üstelik yıkama işlemi yapılırken personelin halıların üzerinde gezmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Firmamızda hizmet veren personelin işe alımı yapıldığında hizmet içi eğitimden geçmekte, halıların sağlıklı olarak nasıl yıkanması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca personelimiz dönemsel değildir ve bu nedenle de firmamız, sık personel değiştiren bir fabrika değildir. Bunun verdiği güvenle halılar garantili olarak temizlenebilmektedir.

Halı yıkama gerçek anlamda profesyonellik ve gelişmiş teknolojik sistemlere sahip olmayı gerektiren bir hizmet türüdür. Yıkama işleminde kullanılan şampuanların ve leke çıkarıcıların, insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmamalıdır. Halıların kurutma aşaması da açık havada değil özel olarak tasarlanan kurutma odalarında yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Antalya halı yıkama hizmeti almadan önce firmanın detaylı bir şekilde araştırılması tavsiye edilmektedir. Bazı halı yıkama firmalarının boş bir arsaya kurdukları basit düzeneklerle halıları kuruttukları bilinmektedir. Bu, sağlıklı bir halı kurutma yöntemi değildir. Çünkü çevrenin tüm olumsuz koşulları halıda toplanmaktadır. Firmamız bu nedenle halıların hijyenik olması için özel kurutma odalarında kurutulmasını sağlamaktadır.

Gerek evlerdeki gerekse ofislerdeki halıların sayısız bakteri barındırdıkları bilinen bir geçektir. Detaylı temizliği yapılmayan halılarda akar adı verilen mikroskobik canlıların yaşadığı, bu canlıların halılar süpürülürken nefes yolu ile insan vücuduna girdiği ve başta astım olmak üzere faklı solunum yolu hastalıklarına neden olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sağlıklı bir ortamda yaşamak için de halıların yılda en az iki kez profesyonel bir şekilde yıkanması gereklidir. Antalya halı yıkama hizmeti sunan firmamız, kusursuz bir yıkama işlemi gerçekleştirerek bu tür sorunların tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik