ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA

Antalya Merkez Halı Yıkama

Antalya merkez halı yıkama firmamız, teknolojik altyapısı ve donanımlı personeliyle en güvenli halı yıkama hizmetini sunmaktadır.Halıların temiz ve sağlıklı kalmasındaki en etkili yol, belli periyotlarda yıkanmasıdır.Yıkama işleminde de insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri ile en son teknoloji ile geliştirilen özel makineler kullanılmalıdır. Sık kullanılmayan mekânlardaki halıların da tozlandığı ve kirlendiği bilinmektedir. Toz ve kir, halılarda gözle görülmeyen bakterilerin yaşamasın imkân sağlamaktadır. Halıların düzenli olarak süpürülmesi yüzeysel bir temizlik sağlarken, yüzeyin altında biriken zararlı maddelerin sadece yıkanarak temizlenebildiği bilinmelidir. Halıların düzenli olarak yıkanması, sadece halıların kullanım ömürlerini uzatmamakta, sağlıklı bir yaşam alanının oluşturulmasını sağlamaktadır. Halılar, ortamın kullanım yoğunluğuna, lekelere, evde çocuk ya da evcil hayvan olup olmadığına bağlı olarak belli sıklıkta yıkanmalıdır. Uzmanlar, halıların en az yılda iki kez yıkanması gerektiğini belirtmektedir.

Antalya merkez halı yıkama şirketimiz, her tür halıların yıkama ve temizliğini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Makine halılarını kusursuz bir şekilde yıkayan firmamız, işleme başlamadan önce halıları toz alma makinesinden geçirmekte, böylece tozlardan arınmasını sağlamaktadır. Bu makineden çıkan halılar türlerine ve renklerine göre ayrılmaktadır. Bilgisayarlı sisteme sahip olan makinelerde başlayan yıkama işleminde de anti bakteriyel temizlik maddeleri kullanılarak halılar otomatik olarak yıkanmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından halılar bol suyla durulanmaktadır. Durulama işleminin tamamlanmasının ardından sıkma işlemine geçilmektedir. Bu işlemde halılar büyük bir oranda sudan arındırılmaktadır. Sıkmanın ardından nem alma makinelerine konulan halılar kurutulmaktadır. Firmamız, Isparta halılarını da titizlikle yıkamaktadır. Isparta halı yıkama işleminde uzmanlaşmış ekiplerle hizmet veren firmamız, garantili yıkama işlemi sunmaktadır. Firmamızın profesyonel personeli, el dokuma halılarını da titizlikle yıkamaktadır. El dokuma halıları değerlidir ve el emeği ile üretilmiştir. Bu nedenle de yıkama işleminde ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir.

Antalya merkez halı yıkama şirketimizde el dokuma halıları, büyük bir titizlikle yıkanmakta ve teslim edilmektedir. Firmamız, Hereke halısını da yıkamaktadır. Hereke halıların yıkanması da büyük titizlik gerektirmektedir. Özel olarak geliştirilen deterjanlarla yıkanan Hereke halılar, ilk günkü görünümüne kavuşturulmaktadır.

Etiketler: Antalya merkez halı yıkama, makine halıları, Isparta halısı, Hereke halısı, halı yıkama

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik