Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA | BUHARLA TEMİZLİK | 351 02 02

Buharla temizlik son yıllarda tüm ev hanımların vazgeçilmezi olmuştur.Bizde müşterilerimizin kalitesini ve hijyen alanlarını daha iyi hazırlamak açısından buhar makinası alarak temizliğimize katkıda bulunduk.

Temizlik firmaları eşyalı ev temizliğinde,ofis temizliğinde, detay amaçlı kullanılan buhar makinası temizlik için çok gerekli bir makinadır.

Gerek mutfak temizliğinde,banyo,tuvalet, gibi dezenfekte gereken yerlerde buhar makinası üflemiş olduğu sıcak buhar ile kimyasallar kullanmadan tamamiyle naturel bir temizlik sunmaktadır.

Temizlik şirketleri Antalya il ve ilçelerine hizmet veren Berat Temizlik sunmuş olduğu ev temizliği,ofis temizliği,inşaat sonrası temizlik,eşyalı ev temizliği,tadilat temizliği,sıfır daire temizliği,kiracı çıkmış temizlikleri itina ile yapılmaktadır.

Antalya da temizlik hizmeti veren firmalar tadilat sonsarı,inşaat temizliklerinde,boya,badana görmüş dairelerde kireç artıklarının çıkarılması ve dezenfekte için yüksek ısıda buharla temizlik yapılması hijyen alanını çoğaltır.

halı yıkama,fayans temizleme,mermer,parge gibi yerlerde, yüzeyin kimyasallardan zarar görmeden 4-6 bar basınçlı 150 derece buharla naturel temizlik yapılması daha çok önerilmektedir.Bu yüzden kimyasallar kullanarak ne kendini nede yaşam alanınızı asla zehirlemeyiniz.

 

      Buhar Makinası İle Temizlik

1-Ağır kir ve lekelerinizden eser kalmaz,

2-Bilmediğimiz kimsayallar yerine sadece su kullanılır,

3-Evinizde kanserojene sebeb hiçbirşey oluşmaz,

4-Zamanınız sadece sevdiklerinize kalır,

5-Temizlenen tüm eşyalarınızda iç ayrıntıya kadar temizlenir,

Antalya temizlik firmaları, Berat Temizlik teknolojini takip ederek buhar makinesi temizlikte, hem şirket hem de müşteri için büyük avantajlar sağlamaktadır.Buhar makinasıyla Antalya gibi  cennet yerde yaşayan, tüm yabancıların aradığı bir makina düzenini almıştır.Konyaaltında yaşayan tüm yabancı uyruklu vatandaşlarımız, temizlik konusunda ciddi bir araştırmalar sonucu çalışaçak oldukları firmaları araştırmaktadırlar.

Buhar makinasını sadece temizlik olarak düşünmeyiniz.Evinizdeki stor perde temizliğinde,zebra perde temizliğinde,koltuk yıkama temizliğnde,halı yıkama temizliğinde, hiçbir kimyasalla uğraşmadan evinizi ve yaşam alanınızı zehirlemeden sadece su koyarak yapacak olduğunuz işlem kesin sonuç vermekdetir.

Zemin temizliği içinde son derece yüksek bir sonuç elde etmeniz mümkündür Buhar makinasıyla.Derz aralarında basılmaktan dolayı aralarında kalıplaşan kirlerinde çıkmasında buhar makinası etkili bir makinadır.Asla hiçbir kimyasal kullanmadan temizliğiniz için en etkili bir çözümdür.Buharlı temizliklerde bar oranı 200 dereceye kadar yükseldiği için hiç şekilde evinizde mikrop barındırmaz.Koltuk yıkama konusunda, kesin sonuç istiyorsanız buhar makinasıyla koltuk yıkama işleminizi güvenle yaptıra bilirsiniz asla terettüd etmeyiniz !!!!!!

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik