Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ

Antalya Cam Temizliği

Antalya da Camlar evlerimizin gözleri gibidir. Kendi gözlerimize itina ile bakıyorsak evlerimizin gözleri camların da bakımını ve temizliğini itina ile sağlamalıyız. Camların temiz olması, bakımının yapılması, doğru şekilde temizlenmesi önemlidir. Kirli ve bulanık camlar, gün ışığından yeteri oranda faydalanmamamıza niçin olacağı kadar güzel duyu açıdan da olumsuzluk yaratır.

Camların ne kadar çoğunlukla temizlenmesi gerektiği evinizin konumuna bağlıdır. Eğer eviniz işlek bir cadde üstünde ise fazlaca daha acele kirlenecektir. Toz, toprak, egzoz, hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde camların daha sık temizlenmesi gerekir. Negatif hava ve çevre koşullarının olmadığı alanlarda konumlanmış evlerin ise cam temizliklerini ayda bir gerçekleştirmek yeterlidir. Peki, camlar iyi mi temizlenmelidir? Camları temizlemeye nereden başlamalıyız?

Antalya Temizlik malzemeleri online marketlerden oldukça ucuz fiyata satın alınabilir. Alışveriş kuponu sitesi olan tikokupon  büyük marketlerin indiirm kuponu, indirim kodu ve armağan çeki kampanyaları bulunuyor. Bu pozitif yanları değerlendirerek gittigidiyor benzer biçimde büyük pazaryeri ve marketlerden sipariş verebilirsiniz.

Camları temizlemeye ilk olarak çerçevelerinden başlanmalıdır. Ahşap çerçevelerin, ahşap bakımını destekleyen ürünlerle silinip, hijyenik hale getirilmesi idealdir. Ahşap çerçeveler minimum yılda bir kere elden geçirilmeli, zımpara, cila benzer biçimde işlemler dikkatsizlik edilmemelidir. Aksi halde ev içinde ısı kaybı, pencerelerden su sızıntısı benzer biçimde sorunların yaşanması kaçınılmazdır. PVC bazlı, pimapen de denilen pencerelerin temizliği ise gene bu araç-gereç ile uyumlu deterjanlarla sağlanabilir. Camların temizliğine pencerelerden başlanması, cam temizliğinin sağlanmaya çalışmış olduğu durumda istenilmeyen sonuçlar yaşanmaması için önemlidir. Bir çok vakit çoğunlukla tekrarlanan bu yanlış, temizlenen camların ikince kez silinmesine niçin olacaktır.

Camların silinmesine çerçevelerden sonrasında başlanılmalıdır ki çerçevelerin kiri cama bulaşmasın. Camlar silinirken, cam bezi tercih edilmesi önemlidir. Kent suyu genel anlamda kireçli olduğundan eğer iyi su kullanamıyorsak, cam silmek için hususi hazırlanmış deterjanlardan faydalanılmalıdır. Eğer iyi su (içme suyu) kullanma şansımız var ise bu suyun içine birkaç damla elma sirkesi damlatmak camlarınızın parlak ve lekesiz temizlenmesine destek olacaktır. Camları kurulamak için hav bırakmayacak bir bez tercih edilmelidir. Bazı kişiler kurulama için gazete de tercih etmektedirler. Gazete pencerenizin pürüzsüz kurulanmasını sağlar sadece hijyen açısından pek de tercih edilmemelidir. Gazetenin mürekkebi hem ellerinizi boyar hem de camlarınızın çerçevesi açık renk ise istenilmeyen sonuçlara niçin olabilir. Bunun yerine kağıt havlu tercih etmek fazlaca daha iyi netice verecektir.

Cam temizliğinde ilk olarak güvenlik dikkate alınmalıdır. Eğer yüksek kattan oluşan apartmanlarda oturuyorsanız, camları silmek için merdivene ihtiyacınız var ise, kısacası fazladan güvenlik gerektiren durumlarda, kullandığınız donanımın sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Pencerenin pervazlarının sağlamlığını deneyin ve ıslak zeminler yaratmamaya itina gösterin. Eğer riskiniz büyük deneyiminiz azca ise bu aşamada ustalaşmış destek almak oldukça daha iyi bir çözüm olacaktır. Ihmal etmeyin can güvenliği ilkin gelir…

Cam Temizliği Cam temizliği ciddi bir işlemdir ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Evlerin, iş yerlerinin ve tüm yaşam alanlarının camlarının temizlenmesi zor ve zaman alan bir uygulamadır. Derinlemesine temizlik yapmak da yorucu olmaktadır. İnsanları en fazla zorlayan ise camların temizlenmesidir. Özellikle çamların dıştan temizlenmesi, amatörce yapılması durumunda tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Temizlenmemesi ise oluşan lekeler, kötü bir görüntünün oluşması demektir. Yüksek katlı binaların çamlarının temizlenmesi risklidir. Bu nedenle de camların dıştan temizliğinden çekinilmektedir. Firmamız, tehlikeli durumlar meydana gelmeden camları tertemiz bir hale getirmektedir. Özel olarak geliştirilen cihazlarla yüksek katlı binaların geniş camları kolaylıkla temizlenebilmektedir. Ofislerde de cam temizliğine gerek duyulmaktadır. Yağmur ve rüzgar gibi çevresel faktörler, camların üzerinde kirlerin birikmesine neden olmaktadır. Eğer kirler temizlenmezse kirler birikmekte, bu da temizliği çok zor bir hale getirmektedir. Özellikle geniş olan ofis camlarının temizliği çok daha zor olmaktadır. Bu nedenle ofislerin camlarının ayda bir defa yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Ev, ofis ve diğer iş yerleri için cam temizliği gerektiğinde şirketimiz profesyonel çözüm üretmektedir. Uzman ekiplerimizle sunulan hizmetle birlikte camlar kısa bir sürede temizlenmektedir. Böylece camlar berrak bir görünüme kavuşturulmaktadır. Özel olarak geliştirilen temizlik ürünleri ile gerçekleştirilen temizlik sonucunda kirler ve çamur lekeleri kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Temizlik hizmetinin yüksek binalarda yerine getirilmesi için uzman ve eğitimli personel gereklidir. Firmamızda hizmet sunan tüm personel özel eğitim almakta ve sonrasında işleme başlamaktadır. Dolayısı ile tüm personel temizlik konusunda bilgili ve donanımlıdır. Firmamızda görev yapan personel, eğitim sertifikalarına sahiptir. Bu sayede evlerde, ofislerde ve yüksek katlı binalarda komple çözümler sunmaktadır.

Cam temizliği ekibimiz, düzenli olarak profesyonel eğitim firmaları eğitimden geçirilmektedir. Bu sayede teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve temizlik hizmetinde bu gelişmelerden yararlanılmaktadır. Temizlik için kullanılan ekipmanlar da sık sık kontrolden geçirilerek can güvenliğinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Cam ve diğer kısımların temizliği için kullanılan tüm ekipmanlar, uluslar arası sertifikalara sahiptir. Ekipmanların kontrolleri de uzman kadrolarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede başarılı sonuçlara imza atılmaktadır.

Etiketler: Antalya halı yıkama, halı yıkama, cam temizliği, cam silme, temizlik, ofis, ev, yüksek bina

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik