Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ

Antalya Daire Temizliği

Antalya Eşyalı Daire Temizliği denildiğinde akla ilk gelen firmamız Antalya Berat Temizlik Hizmetleri olarak  sayısız referansı ve Antalya´nın her semtine sunduğu güvenilir, kaliteli, ekonomik ve en önemlisi zamanında hizmet politikamızla, çözüm önerilerimizle sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Antalya Temizlik Firmaları, eşyalı daire temizliği  konusunda şirketimizi büyük ölçüde örnek alarak sunmuş oldumuz hizmet anlayışından dolayı ve buda bize mutluluk vermekte. Firmamız Berat Temizlik yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Antalya Temizlik Şirketleri denilince bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmak için eşyalı daire temizliği, boş daire temizliği, inşaat sonrası ev, daire, ofis temizliği gibi bir çok hizmet de uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda dairenizin metrajı üzerinden en ekonomik daire temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi daire temizlik, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek giderleri dahildir. Antalya genelinde 2 – 3 er kişilik ekiplerle hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Antalya temizlik şirketleri arasında bizi ilk sıralara taşıyarak marka haline gelmemizi sağlayan siz değerli müterilerimize  bir kez daha teşekkür ederiz.,

 

 

  Adres Yenigöl Mah. Akasya Sokak No: 104  ANTALYA
Tel 0 242 325 99 48
Gsm 0 543 875 56 36
Gsm 0 544 634 12 34
Gsm 0 242 351 02 02
E-Mail antalyaberattemizlik@gmail.com              

 

 

Antalya Daire Temizliği Antalya daire temizliği, titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız, daire temizliğini profesyonel ekiplerle yerine getirmektedir. Antalya merkez ve ilçelere sunulan daire temizliğinde tüm ayrıntılar özenle elden geçirilmekte ve sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır. Firmamızın sunduğu daire temizliği hizmeti çerçevesinde gerçekleştirilen cam temizliğini uygun temizlik ürünleri ile gerçekleştirmektedir. Temizlik işlemi sırasında kullanılan özel kimyasallar, yağmur suyuna karşı camlarda akışkanlık sağlamakta ve böylece camın kirlenme sürecini geciktirmektedir. Bu işlemin profesyonelce yapılmaması durumunda camlarda çiziklerin, çerçevelerde ise kararmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Dairelerde buharlı temizlik hizmetini de sunan firmamız, duş kabini, banyo aksesuarları gibi yüzeylerde hijyen sağlamaktadır. Banyo, tuvalet ve seramik duvar yüzeyleri gibi bölümleri buhar ve kimyasallarla temizlemektedir. Nano teknoloji ile bu bölgeleri dezenfekte eden personelimiz, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Antalya daire temizliği yapılırken duvarların silinmesi de önemlidir. Profesyonel ekiplerimiz, duvarları silmeden önce tozunu almaktadır. Duvarlar suya ve ısıya dayanıklıysa işlem buhar makinesi gerçekleştirmektedir. Bu işlemin amacı, duvarların temizliğinin yanı sıra bakterilerden de arınmasını sağlamaktır. Temizlik bittiğinde duvarlar yeni boya yapılmış gibi tertemiz olmaktadır. Daire temizliğine avize temizliği de dahildir. Avizeler, buhar makineleri ve avize temizleme maddesi ile temizlenmektedir. Halıfleksler de birçok evde bulunmaktadır ve bunların da temizlenerek dezenfekte edilmesi gereklidir. Yerinde halıfleks yıkama hizmetini sunan firmamız, öncelikle döner fırçalı makineler kullanmakta, böylece kir ortaya çıkarılmaktadır. Sonrasında ise yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerle kirler vakumlanmaktadır. İyi yıkanmayan halıflekslerdeki koku son derece rahatsız etmektedir. Uzman personelimiz, halıflekslerdeki kokuyu da özel kimyasallarla yok etmektedir. Kullanılan kimyasallar insan sağlığına zararlı değildir.

Mutfak temizliği de önemlidir. İyi temizlenmeyen mutfaklar, bakteri üreme yerleri olmaktadır. Antalya daire temizliği hizmetini sunan firmamız, mutfaklardaki koku ve bakteriyi ortadan kaldırmaktadır. Daire temizlik hizmeti alınmadan önce mutfak dolap iç temizliğinin yapılıp yapılmadığı da sorgulanmalıdır. Dairelerde bulunan peteklerin de temizliği, insan sağlığı için önemlidir. Tozlanan peteklerin elle temizlenmesi zordur. Firmamız, petek temizliğini basınçlı buhar jeneratörleri aracılığı ile yapmaktadır. Bu makinelerle öncelikle kir ve is taraması yapılmakta, kirin yumuşamasının ardından temizlik işlemine geçilmektedir.

Etiketler: Antalya daire temizliği, daire temizliği, cam temizliği, halıfleks temizliği, mutfak temizliği, petek temizliği

Daire Temizliği Daire temizliği basit değildir. Gerek günlük gerekse geniş çaplı olarak aylık ya da yıllık temizlik hizmetinin uzmanlar tarafından yapılması, sağlıklı ortamların oluşturulmasındaki en önemli hizmettir. Firmamız, dairelerin temizliğini en ince noktasına kadar gerçekleştirmektedir. Profesyonel temizlik personeli ile sunulan hizmette mutfak dolapları, koltuklar, halılar, duvarlar, perdeler, kısaca evin içinde bulunan tüm eşyaların temizliği yapılmaktadır. Temizlik için kullanılan tüm ürünler de insan sağlığına zararlı değildir ve anti bakteriyel özelliktedir. Daire temizliğinde banyo ve tuvaletler de özen istemektedir. Bu gibi yerlerde bakteriler oluşmaktadır ve temizlik sağlıklı olarak yapılmadığı takdirde çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Daire temizliğinde “gündelikçi” hizmeti de veren şirketimiz, bu sayede güvenli bir temizlik avantajı da sunmaktadır. Gündelik temizlik yapan personelimiz, sundukları hizmete yönelik özel eğitim almıştır ve temizlik sırasında tüm malzeme ve ekipmanını beraberinde getirmektedir. Böylece daire sahibinin ekstra bir harcama yapmasına gerek kalmamaktadır.

Daire temizliği hizmetinde sunulan cam temizliği işleminde camların çizilmemesi önemlidir. Bunun için personelimiz ekip şefi ile birlikte çalışmaktadır. Ekip şefi "cam teknisyeni"dir. Temizlik görevlilerimiz, beraberinde o gün için kullanacağı temizlik ürünleriyle sünger ve bez gibi sarf malzemelerini bulundurmaktadır. Temizlik görevlisinin kendi yemeğini de yanında getirmesi önemlidir. Bu durumda ev sahibinin özel bir yemek yapmasına gerek kalmamaktadır. Personelimiz, temizlik sırasında iş kıyafetini giymektedir. Bu da ayrı bir hijyen sağlamaktadır. Daireler temizlenirken belli bir temizlik programı uygulanmalıdır. Bu program dahilinde cam denizlikleri ve çerçevelerle varsa cam demirleri silinmektedir. Varsa camdaki jalûzilerin tozu alınmaktadır. Dairedeki tüm sert zeminlerle halıların elektrikli süpürgeyle temizliği gerçekleştirmektedir. Evdeki tüm tozları alan personelimiz, resim çerçevelerinin tozunu da ortadan kaldırmaktadır.

Daire temizliği yapılırken mutfaktaki tüm set üstleri ile rafların ve dolap içlerinin silinmesi önemlidir. Ayrıca mutfak evyesi ve tezgâh ovulmakta, mutfak fayansları silinmektedir. Tuvalet klozetlerinin ovularak temizlenmesi gereklidir ve uzman personelimiz bu işlemi detaylı bir şekilde yerine getirmektedir. Banyodaki duş kabinlerinin ve küvetin hijyenik olması sağlanmakta, lavabo ovulmaktadır. Personelimiz, dolapların içi, dışı ve çekmecelerini silmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için dolapların önceden boşaltılması gereklidir.

Etiketler: daire temizliği, cam temizliği, mutfak fayansları, duş kabini, küvet, temizlik gündelik

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik