Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

EN YAKIN HALI YIKAMA SERVİSİ

Profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanmak için en yakın halı yıkama servisi yerine en kaliteli halı yıkama servisi aranmalıdır. Halı yıkama için eğitimli personelin yer aldığı, otomatik makinelerle el değmeden halı temizleme ve yıkama hizmetinin sunulduğu servislerden destek alma, halıların yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Halı yıkama işleminde uzman olan personelimizle sektörde ilk sıralarda yer alan şirketimiz, halıları temizlerken oto yıkamacılar gibi işlem gerçekleştirmemektedir. Firmamız yalnızca halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda her cins halının temizliğini yapan şirketimizde tam otomatik halı yıkama ve sıkma makineleri kullanılmaktadır ve halılar el değmeden yıkanmaktadır. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda yıkanan halıların sağlıklı olmayacağı açıktır. Oto yıkamacıların zeminin yağ ve kir içinde olduğu bilinmektedir. Bu yerlerde halıların yıkanması için özel bir bölüm yoktur. Bu şartlar altında halıların hijyenik bir ortamda temizlenmesi mümkün değildir.

Halı yıkama tesisimizdeki tüm işlemler tek tek yapılmaktadır. Farklı kişilere ait halıların bir arada yıkanması söz konusu değildir. Ayrıca aynı kişiye ait farklı odalardan alınan halılar da bir arada yıkanmamaktadır. Dolayısı ile halıların gerçek anlamda sağlıklı koşullarda yıkandığı rahatlıkla söylenebilmektir. Bu nedenle en yakın halı yıkama servisi yerine en hijyenik halı yıkama servisinden hizmet alınmalıdır. Şirketimizde halı temizliği için kullanılan halı yıkama şampuanları kimyasal içerik barındırmamaktadır. Kullanılan şampuanlar tamamen bitkisel özlü ve anti bakteriyeldir. Firmamızın servis ekipleri, halıları teslim aldıktan sonra etiketlemekte ve böylece karışıklığa meydan vermemektedir. Teslimat işleminin ardından merkezimize gelen halılar sınıflarına göre ayrılmaktadır. Sınıflandırılan halılar cinslerine göre dezenfekte edilerek içindeki maytlar, akarlar ve mikroplardan arındırılmaktadır. Sonrasında ise halılar otomatik makineye konularak yıkanmaktadır.

Halılar, yıkama işleminin ardından durulama ünitesine alınmaktadır. Durulama işleminde halılar şampuanlardan arındırılmakta, sonra da sıkma makinelerine alınmaktadır. Rulo halinde sıkma makinelerine alınan halılarda herhangi bir katlama ya da kırılma gibi olumsuz durumlar meydana gelmemektedir. Sıkılan halılar daha sonra kurutma dolaplarına alınmaktadır ve bu işlemde de halılardaki nem oranı tamamen sıfırlanmaktadır. Tarama ve son kontrolleri yapılan halılar paketlenerek teslime hazır hale getirilmektedir. Böyle işlemleri gerçekleştiren en yakın halı yıkama servisi, en uygun halı yıkama servisidir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik