Berat Halı Yıkama | Antalya Halı Yıkama | Stor Perde Temizleme
  • Halı yıkama ve temizleme
  • Koltuk yıkama ve temizleme
  • Stor ve zebra perde yıkama ve temizleme
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği | Temizlik Şirketleri
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Antalya  |  Antalya Halı Temizleme
HALI YIKAMA ANTALYA | ANTALYA HALI TEMİZLEME
Antalya Daire Temizliği ve Temizlik Firmaları
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI
Koltuk Yıkama | Antalya Temizlik Şirketleri
KOLTUK YIKAMA | ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Dış Cephe Cam Temizliği &Temizlik Firmaları
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ &TEMİZLİK FİRMALARI
İnşaat Sonrası  Temizlik ve Temizlik Şirketleri Antalya
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK VE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANTALYA
Ofis Temizliği | Antalya Temizlik Firmaları Berat
OFİS TEMİZLİĞİ | ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI BERAT
 Tadilat Temizliği Antalya | Temizlik Şirketleri
TADİLAT TEMİZLİĞİ ANTALYA | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Villa Temizliği | Temizlik Firmaları Antalya
VİLLA TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK FİRMALARI ANTALYA
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama - KONYAALTI
ANTALYA HALI YIKAMA - KONYAALTI
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Temizlik Şirketleri
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği | Berat Temizlik | Temizlik Şirketleri
FABRİKA TEMİZLİĞİ | BERAT TEMİZLİK | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği ve Temizlik Firmaları
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI

HALI YIKAMA | HALI TEMİZLEME | 351 02 02

Profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanmak için en yakın halı yıkama servisi yerine en kaliteli halı yıkama servisi aranmalıdır. Halı yıkama için eğitimli personelin yer aldığı, otomatik makinelerle el değmeden halı temizleme ve yıkama hizmetinin sunulduğu servislerden destek alma, halıların yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Halı yıkama işleminde uzman olan personelimizle sektörde ilk sıralarda yer alan şirketimiz, halıları temizlerken oto yıkamacılar gibi işlem gerçekleştirmemektedir. Firmamız yalnızca halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Hijyenik bir ortamda her cins halının temizliğini yapan şirketimizde tam otomatik halı yıkama ve sıkma makineleri kullanılmaktadır ve halılar el değmeden yıkanmaktadır. Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı alanda yıkanan halıların sağlıklı olmayacağı açıktır. Oto yıkamacıların zeminin yağ ve kir içinde olduğu bilinmektedir. Bu yerlerde halıların yıkanması için özel bir bölüm yoktur. Bu şartlar altında halıların hijyenik bir ortamda temizlenmesi mümkün değildir.

Halı yıkama tesisimizdeki tüm işlemler tek tek yapılmaktadır. Farklı kişilere ait halıların bir arada yıkanması söz konusu değildir. Ayrıca aynı kişiye ait farklı odalardan alınan halılar da bir arada yıkanmamaktadır. Dolayısı ile halıların gerçek anlamda sağlıklı koşullarda yıkandığı rahatlıkla söylenebilmektir. Bu nedenle en yakın halı yıkama servisi yerine en hijyenik halı yıkama servisinden hizmet alınmalıdır. Şirketimizde halı temizliği için kullanılan halı yıkama şampuanları kimyasal içerik barındırmamaktadır. Kullanılan şampuanlar tamamen bitkisel özlü ve anti bakteriyeldir. Firmamızın servis ekipleri, halıları teslim aldıktan sonra etiketlemekte ve böylece karışıklığa meydan vermemektedir. Teslimat işleminin ardından merkezimize gelen halılar sınıflarına göre ayrılmaktadır. Sınıflandırılan halılar cinslerine göre dezenfekte edilerek içindeki maytlar, akarlar ve mikroplardan arındırılmaktadır. Sonrasında ise halılar otomatik makineye konularak yıkanmaktadır.

Halılar, yıkama işleminin ardından durulama ünitesine alınmaktadır. Durulama işleminde halılar şampuanlardan arındırılmakta, sonra da sıkma makinelerine alınmaktadır. Rulo halinde sıkma makinelerine alınan halılarda herhangi bir katlama ya da kırılma gibi olumsuz durumlar meydana gelmemektedir. Sıkılan halılar daha sonra kurutma dolaplarına alınmaktadır ve bu işlemde de halılardaki nem oranı tamamen sıfırlanmaktadır. Tarama ve son kontrolleri yapılan halılar paketlenerek teslime hazır hale getirilmektedir. Böyle işlemleri gerçekleştiren en yakın halı yıkama servisi, en uygun halı yıkama servisidir.

Antalya Halı Temizleme veya Halı yıkama fabrikasında vermiş olduğumuz hizmet kalitesinden asla ödün vermiyoruz.Halı yıkama yanısında yapmış olduğumuz diğer işlerimizden de siz Antalya müşterilerimizi haberdar etmek zorundayız.Arama motorlarını kullanarak temizlik şirketleri,halı yıkama,temizlik firmaları,halı temizleme fabrikaları veya temizlik şirketleri ararken amarama motorların ilk sıralarına asla güvenmeyiniz.Evinizin halı temizleme konusunda, ofisinizin temizlik ve halı yıkama,sı için bizden yardım aldığınızdan asla pişman olmayacaksınız.Ve bu işlerin sonucunda bizden memnun kaldığınız için bizi etrafınızdaki eş,dost,akraba,arkadaş gibi çevrelerinize daima tercih edeceksiniz.Burda bizim üzerimize düşen sizin bizi önerdiğiniz insanların üzerine daha titizlik ile davranarak müşteri pörtveyimizi en yüksek şekilde tutmaktır.

Antalya Halı Yıkama ve temizleme işleri firmamızda teknoloji anlamında en ön planda bulunan halı yıkama ve temizleme makinaları tarafınca temizleme işleri yapılmaktadır.Halı temizliğinde ilk atmamız gereken ve sağlığımız için önemli olan toz alma ve diğer adıyla çırpma makinası die adlandırılan teknolojinin en iyi akımları arasında bulunan makina türleri firmamızda mevcuttur.Halıların en önemli ön aşama temizlik hususu tozlarından ve kıllarından arındırılmasıdır.Halı temizleme konusunda bu işlemler derinlemesine ve en iç detayına girilmeden halılarınızın temizlikleri derinlemesine yapılmış olmamaktadır.Bir başka işlem ise halılarınızın cinsine ve leke durumlarına göre ayrılıp yoğun kir ayrımına göre işlemlere alınılır.

Halı yıkama ve halı temizleme fabrikalarında çalışan kişilerin kesinlikle uzman ve profesyonel olmaları gerekmektedir.Yoksa uzman bir kadro ile çalışmassanız halı bozma değerleriniz çok yüksektir ve hiçbir şekilde temizlik beklenemez.Halı yıkama ve halı temizleme konusunda kullanmış olduğumuz ilaçlar kesinlikle asla kimyasallar içermemektedir.Kullanmış olduğumuz ilaç tek olup sadece ve sadece %100 ERA 111 olup tamamiyle naturel bir ilaçtır.Halı yıkama firması olarak para kazanmak için hiçbir kimsenin sağlığı ile oynamaya hakkımız yoktur.Berat Temizlik ve Halı Yıkama olarak bizim değerlerimizin odak noktası tamamiyle müşteri memnuniyetidir.

Etiketler; halı yıkama, temizlik şirketleri, halı temizleme, temizlik firmaları, Antalya halı yıkama, Antalya temizlik Firmaları, Antalya temizlik şirketleri,

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik