Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA EV TEMİZLİĞİ

Antalya Temizlik Şirketleri Kendiniz veya bir başkası farketmez, ev temizliğinin yapılması mutlak surette gerekmektedir,  Gündelik temizlik, her öğün yediğimiz yemek gibi bir ev için gerekli olan bir ihtiyaçtır ve mutlaka yapılmalıdır. Her gün ev temizliği için dışardan şirket bazında yardım alacak bir durum her zaman sözkonusu olmaya bilir fakat en azından peryodik olarak ayda bir evinizde bulun ve sizin için önemli olan malzemelerin temizliğinin profesyonelce yapılması gerekmektedir. Eğer bu konuda gerekli zamana, bilgi ve beceriye sahipseniz ve gerekli techizatınız varsa sorun yok demektir.Antalya Temizlik Firmaları Eğer bunun için zamanınız yoksa ve fazla efor sarfetmek istemiyorsanız Antalya Berat Temizlik Olarak; Lavabo, Banyo ve Su Bataryalarında oluşan kireçleri, Fayans, Mermer gibi Parlak yüzeylerde oluşan kireç ve tortu şeklindeki kalıntı pislikleri; pencere, kapı, korkuluk ve aklınıza gelebilecek tüm yerlerdeki tozları ve kalıntı pislikleri biz temizleyelim. Bu temizlik, sağlıklı yaşamla beraber aynı zamanda mekanda bulunana ve temizlik tatbik edilmiş tüm yerlerin  teknik ömrünü uzatmaya yönelik yapılmaktadır.Antalya Temizlik Hizmetleri Yuvanızın ve sevdiklerinizin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok biz Antalya Berat Temizlik olarak yuvanıza ve sevdiklerinize daha yaşanılabilir, güvenli ve sağlıklı bir ortam verebilmek için bu hizmeti sunmaktayız.Herşeyden Önemlisi Çalışan Arkadaşların Profesyonel Olması Şarttır İyi bir yemizlik İstiyorsanız.Ve Bu Hizmeti Siz değerli Müşterilerimize Firmamız Olan Berat Temizlik Gerekçesiz Sunmaktadır.

 Eşyalı ev temizliği, titiz ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Eşyalı temizlikle koltuklar yıkanmalı, duvarlar, camların içi ve dışı silinmeli, pencere doğramaları temizlenmeli, tavan ve duvar aksesuarları, petek ve prizler silinmelidir. Aydınlatma armatürlerinin silinmesi, banyo, fayans ve seramiklerin dezenfekte edilmesi, tüm yüzeylerin, duş kabini, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi de önemlidir. Mutfak dolaplarının içinin boşaltılarak silinmesinin ardından eşyaların tekrar yerinde dizilmesi de gereklidir. Detaylı ev temizliği hizmetini gerçekleştiren şirketimiz, eşyalı temizlik yaparken tüm detayların sağlık koşullarına uygun olmasını sağlamaktadır. Temizlik ürünlerinin seçimi de önemlidir ve tüm ürünlerin anti bakteriyel olmasına dikkat eden şirketimiz, evin her noktasını dezenfekte etmektedir. Eşyalı temizlik hizmetinde oda ve salon temizliğini kusursuz bir şekilde yerine getiren şirketimiz halıları ve koltukların süpürmektedir. Arzu edildiğinde halı ve koltuk yıkama işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Ev temizliği yapılırken evdeki bütün kapıların temizliği de önemlidir. Ayrıca duvarların tozu, mikrofiber mopla alınmaktadır. Mutfak temizliği de ayrı bir önem isteyen işlemdir. Mutfaktaki ıslak zeminler yıkandıktan sonra vakumla çekilmeli, siyaha dönmüş derzler de özel kimyasallarla parlatılmalıdır. Mutfak aspiratörünün fırının ve yağların yağ çözücü kullanılarak buharla temizlenmesi de önemlidir. Şirketimiz, buzdolabının ve fırının içini boşalttıktan sonra temizlemektedir. Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği de dikkatlice yapılmalıdır. Banyo dolaplarının iç ve dış temizliği derinlemesine yapılmalı, tuvalet, küvet, duş kabini, batarya ya da jakuzi yıkanarak parlatılmalıdır. Ayrıca banyo ve tuvaletlerin özel ürünlerle bakterilerden arındırılması da önemlidir. Şirketimiz duvarları yıkamakta ve bezle silmektedir.

Ev temizliği konusunda titiz bir çalışma gerçekleştiren temizlik şirketimiz, konusunda uzman personelle hizmet vermektedir. Şirketimizde görev yapan tüm temizlik personeli, özel eğitim almıştır. Kullanılan ürünlerin tamamı da insan sağlığına olumsuz etki yaratmayacak özelliktedir. Evdeki tüm eşyalar dikkatlice temizlenmesi önemlidir. Gündelik temizlik konusunda da hizmet veren şirketimiz, tam kapsamlı ev temizliği, bayram temizliği ve bahar temizliğini de aynı titizlikle gerçekleştirmektedir. Temiz bir ortamda yaşamak için profesyonel hizmet almak, sağlıklı bir hayat sürmenin en önemli ayrıntılarının başında gelmektedir.

Etiketler: eşyalı ev temizliği, ev temizliği, bayram temizliği, bahar temizliği

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik