Berat Halı Yıkama | Antalya Halı Yıkama | Stor Perde Temizleme
  • Halı yıkama ve temizleme
  • Koltuk yıkama ve temizleme
  • Stor ve zebra perde yıkama ve temizleme
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği | Temizlik Şirketleri
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Antalya  |  Antalya Halı Temizleme
HALI YIKAMA ANTALYA | ANTALYA HALI TEMİZLEME
Antalya Daire Temizliği ve Temizlik Firmaları
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI
Koltuk Yıkama | Antalya Temizlik Şirketleri
KOLTUK YIKAMA | ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Dış Cephe Cam Temizliği &Temizlik Firmaları
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ &TEMİZLİK FİRMALARI
İnşaat Sonrası  Temizlik ve Temizlik Şirketleri Antalya
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK VE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANTALYA
Ofis Temizliği | Antalya Temizlik Firmaları Berat
OFİS TEMİZLİĞİ | ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI BERAT
 Tadilat Temizliği Antalya | Temizlik Şirketleri
TADİLAT TEMİZLİĞİ ANTALYA | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Villa Temizliği | Temizlik Firmaları Antalya
VİLLA TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK FİRMALARI ANTALYA
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama - KONYAALTI
ANTALYA HALI YIKAMA - KONYAALTI
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Temizlik Şirketleri
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği | Berat Temizlik | Temizlik Şirketleri
FABRİKA TEMİZLİĞİ | BERAT TEMİZLİK | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği ve Temizlik Firmaları
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI

ANTALYA FİYAT LİSTESİ | HALI YIKAMA & TEMİZLEME

HALI YIKAMA

M²/TL

KOLTUK TEMİZLİĞİ

 
Yün Makina Halısı: 5,00 TL Koltuk Takımı (Minderli) 150,00 TL
Makine Halıları : 4,00 TL Oturma Gurubu (Takım)  130,00 TL
El Dokuma Yün Halılar: 7,00 TL  Kanepe (Takım)  100,00 TL
Nepal: 8,00 TL  Çekyat (Adet)  35,00 TL
Step Halılar: 9,00 TL Sandalye Gurubu (Adet)  6,00 TL
ŞAGİ (Shaggy) Halılar:  5,00 TL

 

Yerinde Halıflex Yıkama: 4,50 TL
Hereke Halı: 9,00 TL
Terbiz Halı: 9,00 TL
Kilim (Boya Korumalı): 9,00 TL 
Milas Yün Halı: 8,00 TL
       
       
  Adres Yenigöl Mah.Akasya sok.no 104 Muratpaşa/Antalya
Tel 0 242 325 99 48
Gsm 0 543 875 56 36
Gsm 0 544 634 12 34
Gsm 0 242 351 02 02 
E-Mail antalyaberattemizlik@gmail.com                                

 

  

Ev, iş yeri, ofis, fabrika ve benzeri tüm alanlarda uygulanan temizlik hizmetlerinde fiyat listesi birbirinden farklıdır. Fiyatlar, alanın büyüklüğü, eşyalı ya da eşyasız olduğu, tek seferlik ya da sürekli olup olmadığına göre değişkenlik göstermektedir. Temizlik için fiyat teklifi sunulurken yapılacak hizmetin detaylarının belirtilmesi de önemlidir. Bu sayede fiyatların karşılaştırılması mümkün olmaktadır. Fiyat teklifi alınırken temizlik şirketinin hizmetlerinin hangi yöntemle sunulduğu, personelin durumu, referansları da incelenmelidir. Temizlik işlemi için sorunsuz hizmet veren firmalarla iletişime geçildiğinde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmak imkansızdır. Fabrika, otel, ofis, ev ve benzeri tüm yaşam alanlarında temizlik hizmeti sunan firmamızdaki personel, hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, böylece sağlıklı bir ortamın yaratılmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm temizlik ürünleri ile makine ekipmanı, sünger veya bez gibi temizlik malzemeleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Dolayısı ile verilen fiyat net bir fiyat olmakta, ekstra masraflar oluşmamaktadır.

Fiyat listesi ile ilgili araştırma yapılırken temizlik programı ile ilgili detaylı bilgi alınması da önemlidir. Cam temizliğinin profesyonel camcı tarafından yapılması, camlarda çizik gibi istenmeyen durumların meydana gelmesini önlemektedir. Ayrıca cam çerçevelerinin de temizliğine dikkat edilmelidir. Temizlik yapılırken tüm sert zeminlerin ve halıların temizliği önemlidir. Ayrıca tozların tamamının ortadan kaldırılması gereklidir. Evlerde ve diğer ortamlarda bulunan resim çerçevelerinin tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Mutfak dolapları ve tezgahının temizliği de yapılmalıdır. Tuvaletlerin de hijyenik olması sağlanmalıdır. Kapıların, fayansların, sert zeminlerin tamamının silinmesine dikkat edilmelidir. Profesyonelce hizmet sunan şirketimiz, tüm uygulamaları müşterinin uygun olduğu zaman dilimi içinde gerçekleştirmektedir.

Fiyat listesi de alanın metrekaresine göre değişmektedir. Örneğin 100 metrekareye kadar olan bir mekan ile 100 metrekareden fazla olan bir mekanın temizlik fiyatı aynı olmamaktadır. Buharla duvar silinmesi gerektiğinde bu da ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eşya temizliği yapılacaksa ayrıca fiyat olarak belirtilmelidir. Yatak temizliği de tek ve çift kişilik olarak değişmektedir. Şirketimiz, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlarla ilgili telefon ya da elektronik posta ile iletişime geçilebilmektedir.

Etiketler: fiyat listesi, temizlik, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği


HALI YIKAMA HİZMETİ BİLGİLENDİRME

Antalya halı yıkama fiyatları araştırılırken, Antalya ve çevre ilçelere sunulan halı yıkama hizmetinin yeterli teknik altyapıya sahip olan firmalardan alınması tavsiye edilmektedir. Bu firmalar, anti bakteriyel ve insan sağlığına zararlı kimyasal bulunmayan halı şampuanı kullanarak halıları otomatik makinelerde temizlemektedir. Yıkanmayan yalıların bulunduğu yere zarar vermesi söz konusudur. Çünkü temizlenmeyen ve yıkanmayan halıların içinde akar adı veriler canlılar yaşamaktadır ve bu canlılar, başta astım olmak üzere farklı sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu noktada firmamız devreye girmekte ve halıları güvenli bir şekilde temizleyerek hijyenik bir ortamda yaşanmasını sağlamaktadır. Halılar düzenli bir şekilde yıkanmadığında, hem parlaklıkları yok olmakta, hem de belirtilen canlıların yaşam alanını oluşturmaktadır. Böyle sorunlarla karşı karşıya kalmamak için firmamıza telefon ya da internet üzerinden ulaşılabilmekte ve uzman desteği alınabilmektedir.

Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için başvuruda bulunulduğunda, uzman personelimiz adrese kadar gelmekte, halılar evden alındıktan ve yıkandıktan sonda paketlenmiş bir şekilde adresine teslim edilmektedir. Halı yıkama hizmetinden yararlanılırken halı yıkama fiyatları araştırılmaktadır. Çok ucuz halı yıkama hizmeti sunan firmalara şüpheyle yaklaşılması gerektiği belirtilmektedir. Sunulan hizmette kullanılan ürünlerin, kullanılan suyun belli bir maliyeti vardır. Ayrıca işletme giderleri ve diğer giderler söz konusu olduğunda, Antalya halı yıkama fiyatları belli bir standardın altına düşememektedir. Bu nedenle çok uygun fiyat veren firmalarda dikkat edilmelidir. Bu firmaların kuyu suyu ve çok ucuz halı şampuanlarını kullanmaları muhtemeldir. Kuyu suyu herhangi bir işlemden geçirilmediği için halı yıkama işleminde kullanılmamalıdır. Ucuz halı şampuanı da içeriğindeki kimyasallar nedeniyle kullanılması tavsiye edilmeyen ürünler arasındadır. Firmamız, şebeke suyu kullanmakta, ayrıca özel olarak geliştirilen anti bakteriyel özelliğe sahip halı şampuanı kullanmaktadır. Bu şampuanlar halıları tam olarak temizlediği gibi insan sağlığına zararlı kimyasalları da barındırmamaktadır.

Halıların güvenilir firmalara teslim edilmesi, halı yıkama fabrikasının adresinin öğrenilmesi, hijyen koşullarına öne veren firmalarla iletişime geçilmesi gereklidir. Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alınması da önemlidir. Ayrıca halı yıkama fiyatlarının metrekare bazında verildiği de bilinmelidir. Bu nedenle Antalya halı yıkama fiyatları araştırılırken halıların metrekaresi belirtilerek araştırılmalıdır.

Antalya halı yıkama fiyatları araştırılırken sayfasında halı yıkama fiyatları bulunan firmalar kesinlikle aranmalıdır.berat temizlik olarak fiyat listemiz sitemizde güncel durumda yayınlanmaktadır. Antalya berat halı temizleme fiyatımız gayet siz müşterilerimizin uygun bir şekilde hazırlanmıştır.hem uygun bir şekilde halınız yıkaya bilir hemde sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdüre bilirsiniz. Antalya berat halı yıkama olarak bizim tek ciddi çabamız siz halı yıkama firması ararken doğru tercih olarak bizi Antalya berat halı yıkama firmasını seçmenizdir.

Etiketler; halı yıkama, temizlik şirketleri, halı temizleme, temizlik firmaları, Antalya halı yıkama, Antalya temizlik Firmaları, Antalya temizlik şirketleri,Cam temizliği, ofis temizliği, eşyalı ev temizliği, dış cephe ve cam temizliği, koltuk yıkama, perde yıkama, zebre perde temizliği, stor perde temizliğ, Antalya,

Antalya halı yıkama şirketleri,Antalya halı yıkama firmaları,Antalya merinos halı yıkama fiyatları,Antalya dinarsu halı yıkama fiyatları,gümüşsu halı yıkama fiyatları,Isparta halı yıkama fiyatları antalya,Antalya yün halı yıkama ücretleri,Antalya Klasik halı yıkama fiyatları,Antalya Çin halı yıkama fiyatları,Antalya el dokuma halı yıkama fıyatları,Antalya ipek halı yıkama ücretleri,antalya royal halı yıkama fiyatları,Saray halı yıkama fiyatları Antalya,Antalya koyunlu halı yıkama fiyatları,kaymaz halı yıkama fiyatları Antalya,Antalya Oval halı yıkama fiyatları,Peluş halı yıkama fiyatları, Antalya peluş halı yıkama fiyatları, Antalya batttaniye fiyatları, Battaniye yıkama fiyatları, Antalya battaniye yıkama ücretleri, uygun halı yıkama fiyatları, ekonomik halı yıkama ücretleri, Halı temizleme Antalya, Halı temizleme ücretleri, halı temizleme fiyatları Antalya, pierre cardin halı temizleme, pierre cardin halı temizleme Antalya, pierre cardin Halı yıkama fiyatı 2018, Shaggy Halı Nasıl Temizlenir, Shaggy halı temizleme fiyatları, Antalya Shaggy halı yıkama, halı,da çay lekesi nasıl çıkar, halı,da şarap lekesi çıkarmı?, en uygun halı yıkama Antalya, Muratpaşa halı yıkama, konyaaltı halı yıkama, Berat halı Temizleme Lara, kundu halı yıkama, halı temizleme Antalya,

Temizlik firmaları Antalya şirketler içerisinde bulunan şirketimiz;Antalya lara temizlik, olarak liman temizlik olarakta tüm Antalya merkez konumlarında Garantili olarak temizlik, site temizliği, merdiven temizliği, boş dükkan temizliği, eşyalı ev temizlikleri, A dan Z ye tüm ince temizlikleride Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından Garantili temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik şirketleri Antalya içerisinde uzman kadrosu ve günenilir personelleriyle kurumsal şirketlere de temizlik hizmeti veren Berat Temizlik İnşaat sonrası temizlik, fabrika, okul, hastane, yat, gemi, tersane, eşyalı ev temizliği, A dan Z ye temizlikler, boş dükkan temizliği, dış cephe cam temizliği, yüksek cam temizliği, alikobant temizliği, cafee temizliği, kompozit temizliği, otel temizlikği, pansiyon temizliği, uzman ekip ve ekipmanlarıyla sorunsuz bir şekilde garantili olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik Şirketleri Antalya lara,da yapmış olduğumuz villa, iş yeri , ev, ofis, sert zemin, inşaat sonrası temizlikler, tadilat sonrası temizlik, için kaliteli Temizlik Şirketi Berat Temizlik; 2009 ile 2018 arasında halen aktif olarak Antalya Temizlik Şirketleri arasında Kaliteli ve Garntili temizlik işlerinizi yapmaktadır. Ev Temizlik Şirketleri Antalya temizlik firmaları arasında olan şirketimiz bu temizlik işinde işinin titizliyle yapan bir şirkettir. Temizlik sorunlarınıza Profesyonel Çözümler üreterek Kesin sonuçlar sunuyoruz.

Antalya Berat Temizlik, Antalya ofis temizliği, Antalya Villa temizliği, Antalya Tadilat sonrası Temizlik, Antalya Temizlik Firmaları, Antalya inşaat sonrası Temizlik, Antalya Cafe Temizliği, Antalya kaba temizlik, Antalya Temizlik Şirketleri gibi internet Arama motoru olan. Google, Yandex, Wolframalpha, Dogpıle, Alhea, İnfo, vs. arama motorlarından Antalya Berat Temizliğe ulaşa bilirsiniz.

Antalya temizlik şirketleri, temizlik firmaları, temizlik hizmetleri, Antalya temizlik firmaları, temizlik şirketleri, antalya temizlik, Antalya temizlik hizmetleri, Antalya Eşyalı ev temizliği, Antalya ofis temizliği, Antalya okul temizliği, Antalya hastane temizliği, Antalya dış cephe kaplama temizliği, Antalya dış cephe cam temizliği, Antalya yüksek cam temizliği, Antalya merdiven temizliği, Antalya gündelik temizlik, Antalya a dan z ye ince temizlik, Antalya inşaat kaba temizlik, Antalya dış cephe kompozit temizliği, Antalya tadilat sonrası temizlik,Antalya lara temizlik şirketleri , Antalya liman temizlik şirketleri, Antalya kundu Temizlik şirketleri, Antalya konyaaltı temizlik firmaları, Belek temizlik şirketleri, serik temizlik firmaları, Antalya AVM temizlik şirketleri, Antalya apartman temizlik şirketleri, Antalya muratpaşa temizlik şirketleri, Antalya konyaaltı ev temizlik şirketleri, Antalya kepez temizlik şirketleri, Antalya tavsiye temizlik şirketleri, Antalya temizlik şirketleri konyaaltı, Antalya temizlik şirketleri lara, temizlik şirketleri Antalya, temizlik firmaları Antalya, yangın sonrası temizlik şirketleri, Antalya yangın sonrası temizlik firmaları, belek temizlik firmaları,Antalya ev temizliği temizlik şirketleri Antalya temizlik, Antalya profesyonel temizlik firmaları, Antalya profesyonel temizlik şirketleri, temizlik Antalya, Antalya temizlik, Antalyam temizlik, Antalyam temizlik şirketleri, Antalyam temizlik firmaları, berat temizlik Antalya,berat temizlik, temizlik şirketleri müdürlüğü Antalya, boş dükkan temizliği Antalya, depo temizliği Antalya, sert zemin temizlik hizmetleri, ofis temizlik hizmetleri Antalya, ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik firmaları Antalya Berat Temizlik Antalya, villa temizlik firmaları, villa temizlik şirketleri, villa temizlik şirketleri Antalya, villa temizlik firmaları, Antalya villa temizlik firmaları, havuz temizliği şirketleri, havuz temizlik firmaları Antalya, havuz temizliği berat temizlik,Antalya liman temizlik şirketleri , Antalya konyaaltı temizlik şirketleri , Antalya hurma temizlik şirketleri, Antalya Burdur temizlik şirketleri, Antalya Belek temizlik şirketleri, Antalya kadriye temizlik şirketleri, Antalya göynük temizlik şirketleri, Antalya Serik temizlik firmaları, Antalya Göynük temizlik şirketleri, Kemer Cam silme Temizlik Şirketleri, Beldibi temizlik firmaları, Kemer otel Temizliği, Antalya eleman temini, Antalya Boş depo temizliği, Antalya Temizlik

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik