ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

2017 ANTALYA HALI YIKAMA FİYAT LİSTEMİZ

 

2017 HALI YIKAMA

M²/TL

KOLTUK TEMİZLİĞİ

 
Yün Makina Halısı: 5,00 TL Koltuk Takımı (Minderli) 150,00 TL
Makine Halıları : 4,00 TL Oturma Gurubu (Takım)  130,00 TL
El Dokuma Yün Halılar: 7,00 TL  Kanepe (Takım)  100,00 TL
Nepal: 8,00 TL  Çekyat (Adet)  35,00 TL
Step Halılar: 9,00 TL Sandalye Gurubu (Adet)  6,00 TL
ŞAGİ (Shaggy) Halılar:  5,00 TL

 

Yerinde Halıflex Yıkama: 4,50 TL
Hereke Halı: 9,00 TL
Terbiz Halı: 9,00 TL
Kilim (Boya Korumalı): 9,00 TL 
Milas Yün Halı: 8,00 TL
       
       

 

  Adres Yenigöl Mah.Akasya sok.no 104 Muratpaşa/Antalya
Tel 0 242 325 99 48
Gsm 0 543 875 56 36
Gsm 0 544 634 12 34
Gsm 0 242 417 78 68
E-Mail antalyaberattemizlik@gmail.com                                

 

  Ev, iş yeri, ofis, fabrika ve benzeri tüm alanlarda uygulanan temizlik hizmetlerinde fiyat listesi birbirinden farklıdır. Fiyatlar, alanın büyüklüğü, eşyalı ya da eşyasız olduğu, tek seferlik ya da sürekli olup olmadığına göre değişkenlik göstermektedir. Temizlik için fiyat teklifi sunulurken yapılacak hizmetin detaylarının belirtilmesi de önemlidir. Bu sayede fiyatların karşılaştırılması mümkün olmaktadır. Fiyat teklifi alınırken temizlik şirketinin hizmetlerinin hangi yöntemle sunulduğu, personelin durumu, referansları da incelenmelidir. Temizlik işlemi için sorunsuz hizmet veren firmalarla iletişime geçildiğinde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmak imkansızdır. Fabrika, otel, ofis, ev ve benzeri tüm yaşam alanlarında temizlik hizmeti sunan firmamızdaki personel, hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, böylece sağlıklı bir ortamın yaratılmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm temizlik ürünleri ile makine ekipmanı, sünger veya bez gibi temizlik malzemeleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Dolayısı ile verilen fiyat net bir fiyat olmakta, ekstra masraflar oluşmamaktadır.

 

Fiyat listesi ile ilgili araştırma yapılırken temizlik programı ile ilgili detaylı bilgi alınması da önemlidir. Cam temizliğinin profesyonel camcı tarafından yapılması, camlarda çizik gibi istenmeyen durumların meydana gelmesini önlemektedir. Ayrıca cam çerçevelerinin de temizliğine dikkat edilmelidir. Temizlik yapılırken tüm sert zeminlerin ve halıların temizliği önemlidir. Ayrıca tozların tamamının ortadan kaldırılması gereklidir. Evlerde ve diğer ortamlarda bulunan resim çerçevelerinin tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Mutfak dolapları ve tezgahının temizliği de yapılmalıdır. Tuvaletlerin de hijyenik olması sağlanmalıdır. Kapıların, fayansların, sert zeminlerin tamamının silinmesine dikkat edilmelidir. Profesyonelce hizmet sunan şirketimiz, tüm uygulamaları müşterinin uygun olduğu zaman dilimi içinde gerçekleştirmektedir.

 

Fiyat listesi de alanın metrekaresine göre değişmektedir. Örneğin 100 metrekareye kadar olan bir mekan ile 100 metrekareden fazla olan bir mekanın temizlik fiyatı aynı olmamaktadır. Buharla duvar silinmesi gerektiğinde bu da ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eşya temizliği yapılacaksa ayrıca fiyat olarak belirtilmelidir. Yatak temizliği de tek ve çift kişilik olarak değişmektedir. Şirketimiz, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlarla ilgili telefon ya da elektronik posta ile iletişime geçilebilmektedir.

 

Etiketler: fiyat listesi, temizlik, ofis, ev ve daire, villa, apartman merdiven temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği

 

 

 

Antalya halı yıkama fiyatları araştırılırken, Antalya ve çevre ilçelere sunulan halı yıkama hizmetinin yeterli teknik altyapıya sahip olan firmalardan alınması tavsiye edilmektedir. Bu firmalar, bakteriyel ve insan sağlığına zararlı kimyasal bulunmayan halı şampuanı kullanarak halıları otomatik makinelerde temizlemektedir. Yıkanmayan yalıların bulunduğu yere zarar vermesi söz konusudur. Çünkü temizlenmeyen ve yıkanmayan halıların içinde akar adı veriler canlılar yaşamaktadır ve bu canlılar, başta astım olmak üzere farklı sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu noktada firmamız devreye girmekte ve halıları güvenli bir şekilde temizleyerek hijyenik bir ortamda yaşanmasını sağlamaktadır. Halılar düzenli bir şekilde yıkanmadığına, hem parlaklıkları yok olmakta, hem de belirtilen canlıların yaşam alanını oluşturmaktadır. Böyle sorunlarla karşı karşıya kalmamak için firmamıza telefon ya da İnternet üzerinden ulaşılabilmekte ve uzman desteği alınabilmektedir.

Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için başvuruda bulunulduğunda, uzman personelimiz adrese kadar gelmekte, halılar evden alındıktan ve yıkandıktan sonda paketlenmiş bir şekilde adresine teslim edilmektedir. Halı yıkama hizmetinden yararlanılırken halı yıkama fiyatları araştırılmaktadır. Çok ucuz halı yıkama hizmeti sunan firmalara şüpheyle yaklaşılması gerektiği belirtilmektedir. Sunulan hizmette kullanılan ürünlerin, kullanılan suyun belli bir maliyeti vardır. Ayrıca işletme giderleri ve diğer giderler söz konusu olduğunda, Antalya halı yıkama fiyatları belli bir standardın altına düşememektedir. Bu nedenle çok uygun fiyat veren firmalarda dikkat edilmelidir. Bu firmaların kuyu suyu ve çok ucuz halı şampuanlarını kullanmaları muhtemeldir. Kuyu suyu herhangi bir işlemden geçirilmediği için halı yıkama işleminde kullanılmamalıdır. Ucuz halı şampuanı da içeriğindeki kimyasallar nedeniyle kullanılması tavsiye edilmeyen ürünler arasındadır.

Firmamız, şebeke suyu kullanmakta, ayrıca özel olarak geliştirilen anti bakteriyel özelliğe sahip halı şampuanı kullanmaktadır. Bu şampuanlar halıları tam olarak temizlediği gibi insan sağlığına zararlı kimyasalları da barındırmamaktadır. Halıların güvenilir firmalara teslim edilmesi, halı yıkama fabrikasının adresinin öğrenilmesi, hijyen koşullarına öne veren firmalarla iletişime geçilmesi gereklidir. Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alınması da önemlidir. Ayrıca halı yıkama fiyatlarının metrekare bazında verildiği de bilinmelidir. Bu nedenle Antalya halı yıkama fiyatları araştırılırken halıların metrekaresi belirtilerek araştırılmalıdır.

 

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik