ANTALYA HALI YIKAMA | BERAT TEMİZLİK | HALI TEMİZLEME
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama ANTALYA
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
ANTALYA EV TEMİZLİĞİ
Antalya Halı Yıkama Fiyatları
ANTALYA HALI YIKAMA FİYATLARI
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Eşyalı Ev Temizliği
EŞYALI EV TEMİZLİĞİ
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
BERAT HALI YIKAMA KONYA ALTI ANTALYA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Antalya Temizlik Firmalari
ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARİ
Antalya Temizlik Firması
ANTALYA TEMİZLİK FİRMASI
Halı Yıkama Şirketi
HALI YIKAMA ŞİRKETİ
Antalya Lara Halı Yıkama
ANTALYA LARA HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama Hizmeti
ANTALYA HALI YIKAMA HİZMETİ
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ

HALI YIKAMA ŞİRKETİ

Halı Yıkama Şirketi

Halı Yıkama Şirketi Halı yıkama şirketi, halı yıkama hizmetini kusursuz ve sağlıklı olarak yerine getirmelidir. Evlerde ve ofislerde en çok kullanılan ev eşyası halıdır ve bu eşyalar kullanıma bağlı olarak çabuk kirlenmektedir. Kirlenen halılar da temizlenmelidir ve bu işlemin de profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereklidir. Her alandaki halılar, içinde gözle görülmeyen canlıların yaşaması için ideal ortamları oluşturmaktadır. “Akar” olarak tabir edilen bu canlılar, çeşitli solunum yolu hastalıklarına neden olmaktadır. En sık görülen hastalık ise astımdır. Bu tip hastalıklara yakalanmamak için de halıların düzenli olarak yıkanması tavsiye edilmektedir. Halı süpürme işlemi sadece tozları gidermeye yaramaktadır. Süpürmeyle akarların yok edilmesi imkansızdır. Halılar evde ya da halı yıkama şirketleri olmak üzere iki farklı şekilde yıkanmaktadır. Evde halılar ovularak yıkanmaktadır ve yanlış bir yöntem uygulanması durumunda halıların zarar görmesi kaçınılmazdır. Ayrıca evde yıkama yapılırken kullanılan temizlik ürünleri de cilde zarar verebilmektedir. Ayrıca evde yıkamada halının üzerindeki kir tabakası halının alt tabakasına itilmekte, bu da geçici bir parlaklık sağlamaktadır. Halı kullanıldıkça da bu kirler yeniden yüzeye çıkmaktadır. itilerek geçici bir parlaklık kazandırmakta ve halı kullanıldıkça yüzeye tekrar çıkmaktadır.

Halılar özel halı yıkama şirketi aracılığı ile yıkandığında çok daha kesin çözümler elde edilmektedir. Bu şekilde halılar daha sağlıklı yıkanmaktadır. Sağlıklı yıkanan halılar da hijyeniktir. Halı yıkama işleminde özel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Kurulama işlemi de özel kurutma odalarında gerçekleştirilmelidir. Kurutma odası kullanılmadığında halıların nemli kalması kaçınılmazdır. Bu da bakterilerin çoğalmasına neden olmaktadır. Hijyen kurallarına göre hizmet vermeyen şirketlerden alınan halı yıkama hizmeti ile insan sağlığı olumsuz etkilenmektedir. Bu nedenle profesyonel işlem yapan şirketlerle irtibat kurulmalıdır. Şirketimiz, uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Uzman halı yıkama şirketi, yıkama işlemine öncelikle siparişi alarak başlamaktadır. Şirketimize yıkama siparişi vermek için de elektronik posta ya da telefon aracılığı ile ulaşmak yeterlidir. Halılar, verilen adreste rulo halinde teslim alınmakta, karışmaması için de kişiye özel bir barkod verilmektedir. Sonrasında halılar türlerine göre ayrılmaktadır. Bunun nedeni, her halının aynı yöntemle temizlenmemesidir. Sonrasında da halılar tek tek kontrol edilerek özel makinelerde yıkanmakta, son aşamada ise kurutularak paketlenmekte ve teslim edilmektedir.

Etiketler: halı yıkama şirketi, halı yıkama, halı süpürme, halı, yıkama

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2017 Berat Temizlik