Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER

İnşaat Sonrası Temizlikler

Antalya temizlik şirketleri denilince, akla ilk gelen firmalardan biri olan Antalya Berat Temizlik ve Halı Yıkama Hizmetleri olarak, vermiş olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Antalya da tadilat öncesi temizlik ve özellikle tadilat sonrası temizlik, diğer temizlik hizmetlerine nazaran daha fazla özen ve dikkat istemektedir. Tadilatların çoğunluğu kullanımda olan mekanlarda olduğu için öncelikle mekanda bulunan malzemelerin, temizlik esnasında kullanılacak olan farklı Ph değerlerine sahip ilaçlardan korunması lazımdır.  Biz Berat Temizlik Hizmetleri olarak hizmetimizi sunmadan önce mutlaka, sizin için önem arzeden eşyaların zarar görmemesi için yerlerini değiştirerek, ambalajlayarak veya sizin uygun görececeğiniz bir teknikle koruma altına alarak hizmet vermekteyiz. Bu tür hizmetlerin çoğunluğu ticari mekanlar olduğu için zamanında ve kaliteli temizlik fazlasıyla önemlidir. Zamanla yarışmak bizim için sorun değil, istemiş olduğunuz süreye göre ekip ve ekipman hazırlamak kaydıyla hizmet vermekteyiz.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

 
İnşaat Sonrası Mekan Temizliği, Antalya Berat Temizlik Hizmetleri olarak bu hizmetimizi, profesyonel kadromuzla, zamanında kaliteli ve  uygun fiyat seçenekleriyle , icra etmekteyiz.  İnşaatı yeni bitmiş veya tadilattan yeni çıkmış olan Ev, Villa, Daire, Cephe Cam, Fabrika, Okul, Hastane, Banka, Her Türlü Zemin, Gemi,  Dershane, Daire, Mağaza, Her Türlü Depo, Alış veriş merkezi ve benzeri mekanların temizliği, işiniz boyutu aciliyeti, çalışma saatleriniz ve sizin için için önemli olan diğer hususlar göz önünde bulundurularak müşterek bir temizlik programı kapsamında tarafımızca yapılmaktadır.Taahhüt vererek imalat yapan Müteahhit firma veya şahıs işletmeleri için cazip seçeneklerimizle sizleri şaşırtmaya ve memnun etmeye devam ediyoruz.
 
 

İnşaat sonrası mekan temizliği, profesyonel bir temizlik firması tarafından gerçekleştirilmelidir. Şirketimiz, inşaat Sonrası temizlik hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. İnşaat sonrası temizlik yaparken kullanılan ekipmanlar en son teknoloji ile geliştirilmiş, bu ekipmanları kullanan personelimiz de eğitimden geçirilmiştir. Dolayısı ile gerçekleştirilen hizmet, en ince ayrıntısına kadar temizliktir. İnşaat sonrası genel temizlik önemlidir. Mekanda yapılan tadilatlardan sonra ortaya molozların çıkmasının yanı sıra çevrenin de kirlenmesi kaçınılmaz olmaktadır. Tadilat sırasında ortaya çıkan tozlar, evlerin ve işyerlerinin görünmeyen kısımlarına da doluşmaktadır. Bu nedenle temizlik işleminin tüm detaylara varıncaya kadar yapılması gereklidir. Şirketimiz, konut, villa, ofis, fabrika, mağaza ve benzeri tüm alanlardaki zemin, mutfak, banyo, tuvalet gibi tüm detaylar temizlemekte, böylece sağlıklı bir alanda yaşam olanağı sunmaktadır.

İnşaat sonrası mekan temizliği hizmetindeki detaylardan birisi tadilat sonrası temizliktir. Tadilat ya da kısmen yapılan dekorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından temizlik yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Deneyimli personellerimiz tarafından yapılan temizlik hizmetinde sağlıklı bir alnın yaratılması ön planda gelmektedir. Şirketimiz, tüm binalarda yapılan tadilat sonrası temizlik hizmetini kusursuz olarak yerine getirmektedir. Temizlik işlemi için gerekli ekipman ve temizlik ürünleri de şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. İnşaat sonrası villa temizliği de önemlidir. Villalar, özellikle son yıllarda kalabalık ailelerin tercih ettiği yaşam alanlarının arasında gelmektedir. İnsanlar villalara taşınmadan önce de tadilat ihtiyacı duymaktadır. Tadilatın yapılmasının ardından da mekanın kısa süre içinde oturuma hazır hale gelmesi gereklidir. Bunun için profesyonel temizlik şirketlerinden destek alınmalıdır. Şirketimiz, uzman personeli ile villalardaki inşaat ve tadilat sonrası temizlik uygulamasını kısa süre içinde sonuçlandırmaktadır.

İnşaat sonrası daire temizliği de şirketimizin sunduğu hizmetlerin arasındadır. Daireler inşa edildikten sonra temizlenmesi ve o şekilde sahiplerine sunulması gereklidir. Kimsenin pis bir daireyi satın almak istemeyeceği bilinen bir gerçektir. Hiç oturulmamış dairenin temizliği de profesyonel personelimiz ve gelişmiş ekipmanlarımızla gerçekleştirilmektedir. İnşaat sonrası daire temizliği hizmeti sunulurken öncelikle evin büyüklüğü göz önüne alınmakta ve buna göre personel sayısı belirlenmektedir. Şirketimiz böylece ev sahipleri daireye taşınmadan temizlik işlemlerini tamamlamış olmaktadır. İnşaat sonrası mekan temizliği için detaylı bilgiye telefonla ya da elektronik posta yolu ile ulaşmak mümkündür.

Etiketler: inşaat sonrası mekan temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, villa temizliği, tadilat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İnşaat Sonrası Temizlikler
İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik