Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

ANTALYA KOLTUK YIKAMA

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama,Koltuk Yıkama Çok İnce ve Hasas Bi Konudur.Evimizin Vazgeçilmez Koltuk Keyfimizden  Geçmediğimiz İçin,Koltuklarımız Kirlenmesi  çok sık Karşılanan bir Durumdur.Akşam İşten Eve Geldimiz Zaman Kendimizi Üzerine Bıraktımız Koltuk Takımımız,Bizim En Vazgeçilmemiz Keyif Yaptımız Eşyamızdır.Ve Koltuk Keyfimiz Esnasında üzerinde Çay,Kahve,Nescafe,Türk Kahvesi.Cocola,Fanta,Meyve suyu,Meyveler,vs. Sonrasında Bunların Bırakmış Olduğu Tüm Lekeler,Çoğu Zaman Evdeki Kimyasallarla Silerek yada Ovalayarak Çıkarmaya Çalışırız.Aslında Biz Bunları  Temiz Olması İçin yaparken Atlamış Oldumuz Hijyeni Hiç Aklımıza Getirmiyoruz.Biz Temiz Olsun die Yaparken Tüm Lekeleri Koltuğun Dib Kısımlarında Klonlaştırıyoruz ve bunlar asla Gözle Görülmezler.Antalya Halı ve Koltuk Yıkaması Firmaları Arasında Berat Temizlik olarak Son teknoloji Makina Ekipmanları Kullanılarak YIkaması Konusunda Çok Ciddi Şekilde Çalışmalarımız Mevcuttur.Antalya Temizlik Firmları Arasındada Koltuk Yıkama Konusunda Cidddi Açıklamalar Ve Bilgilendirmeler de Bulunarak Siz Değerli Müşterilerimize Fayda Sağlamaktayız.Antalya Temizlik Şirketleri Arasında Berat temizlik Koltuk Yıkama Konusunda Bir Çok Müşteriye Vermiş Olduğu Hizmetten Onur Duymaktadır.Antalya da Koltuk  Yıkama Deninçede Sayılı Firmalar Arasında Bulunan Berat Temizlik İşinin En İyisini Sunmak İçin Sİz Değerli Müşterilerimize Kafiyeli Eleman,Güler Yüzlü Personel,Güven,Hijyen,Deneyimli Kadro Ve Ekipmanlarımızla Antalya Temizlik Şirketleri Firmaları Arasında Berat Temizlik Bu Hizmeti Alabileceğiniz Bir Firmadır.

Koltuk yıkama işlemi uzman ekiplerle yapılmalıdır. Temizlik şirketimiz, tüm koltuklardaki yıkama işlemlerine garanti sunmaktadır. Tecrübeli personelle hizmet veren şirketimiz, özel yöntemler ve insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri kullanmaktadır. Her koltuk takımı aynı değildir ve bu nedenle yıkama fiyatları koltuğun fiyatlarının birbirinden farklı olması türü ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Yedili, sekizli ve dokuzlu takımın, minderli ve deri kollu koltukların yıkama kaçınılmazdır. Müşteri temsilcilerimiz, en doğru yıkama fiyatını vermekte, böylece ekstra bir ücretle karşı karşıya kalınmamaktadır. Koltukların yıkama ve sonrasındaki kuruma süresi ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alınması mümkündür. Yıkanacak her koltuk, firmamızın güvencesi altındadır. Ayrıca kampanyalarımız takip edildiğinde, koltuklar en uygun şartlarda yıkatılabilmektedir.

Koltuk yıkama süresi de minderli ve mindersiz olmasına sağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Koltuklar yıkanırken kumaş hassasiyeti dikkate alınmaktadır. Kumaşta herhangi bir sorun olmadığında köpük ve sulu olarak yıkanmaktadır. Ardından buhar ve durulama işlemi uygulanmakta, son aşamada da vakumlama yapılmaktadır. Hassas kumaşlarda ise yalnızca buharlı yıkama yapılmaktadır. Hangi tür kumaş olursa olsun temizlik garantisi şirketimiz tarafından verilmektedir. Koltuklar sadece kirli göründüğü için yıkatılıyorsa bir ya da iki yılda bir işlem yapılmalıdır. Sağlık nedeniyle ise 8 ila 12 ayda bir yıkatılması tavsiye edilmektedir. Çünkü 8 ila 9 ay sonunda dezenfekte etkisini yitirmektedir. Yıkama sonrasında kumaşlar solmamaktadır. Koltuk kumaşlarında yıpranma varsa buharla yıkanmaktadır. Koltuğun hangi şekilde yıkanacağına da profesyonel personel karar vermekte ve yöntem de koltuk sahibine bildirilmektedir. Yıkama sonrasında koltuklar 3 saat ile 14 saat arasında kurumaktadır. 20 derece ve üzerindeki oda sıcaklığında koltuklar 6 ila 8 saatte, daha düşük derecelerde ise 14 saatte kurumaktadır. Buharlı yıkama yapıldığında ise süre 3 ile 6 saat arasında olmaktadır.

Koltuk yıkama için kullanılan temizlik ürünleri de anti bakteriyeldir. Dolayısıyla insan sağlığına zararlı etkisi bulunmamaktadır. Yıkama işlemi için bir gün öncesinden telefon ya da elektronik posta ile randevu alınması yeterlidir. Ekiplerimiz, belirtilen saatte adrese gelmektedir. Ancak bayram ve resmi tatillerde hizmet verilmediği bilinmelidir.

Etiketler: koltuk yıkama, koltuk, koltuk takımı, koltuk kumaşı, temizlik

Antalya koltuk Yıkama konusunda, biz işimiz de çok iddalıyız.Koltuk sadece yıkanmakla kalmaz kendi,orjinal renklerine kavuşur.Bunun nedeni ise Koltuk yıkamasının, ardında ona kullandığımız naturel ilaç ile yaptığımız ilave duruladamdır.Koltuk yıkama işleminin ardından kesinlikle durulama yapılmalıdır.Durulama işlemi yapılmayan koltuklar Kesinlikle sağlık,içermez.Bunun sonucu nda insanların sağlık,aslım,kanser gibi birçok hastalığa sebeb olacaktır,kesinlikle zararlıdır.

Koltuk Yıkama, da dev Kampanya.Koltuk temizleme işleminde dikkat edilmesi gereken tüm unsurlara sahibiz.Koltuk yıkama yaparken koltuğu yüzeysel olarak değil derinlemesine bir koltuk yıkama işlemi yapıyoruz.Kullanmış olduğumuz ekipman ilaçlarımız sağlık ve hijyen tarafından asla bir rahatsızlık içermez. Etiketler;Antalya koltuk yıkama, koltuk yıkama Antalya, Murat paşa koltuk yıkama, Lara koltuk Yıkama, Liman koltuk yıkama,hurma koltuk yıkama, (0242)325-99-48

 

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik