Berat Halı Yıkama | Antalya Halı Yıkama | Stor Perde Temizleme
  • Halı yıkama ve temizleme
  • Koltuk yıkama ve temizleme
  • Stor ve zebra perde yıkama ve temizleme
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Antalya Cam Temizliği | Temizlik Şirketleri
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Antalya  |  Antalya Halı Temizleme
HALI YIKAMA ANTALYA | ANTALYA HALI TEMİZLEME
Antalya Daire Temizliği ve Temizlik Firmaları
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI
Koltuk Yıkama | Antalya Temizlik Şirketleri
KOLTUK YIKAMA | ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Dış Cephe Cam Temizliği &Temizlik Firmaları
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ &TEMİZLİK FİRMALARI
İnşaat Sonrası  Temizlik ve Temizlik Şirketleri Antalya
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK VE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANTALYA
Ofis Temizliği | Antalya Temizlik Firmaları Berat
OFİS TEMİZLİĞİ | ANTALYA TEMİZLİK FİRMALARI BERAT
 Tadilat Temizliği Antalya | Temizlik Şirketleri
TADİLAT TEMİZLİĞİ ANTALYA | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Villa Temizliği | Temizlik Firmaları Antalya
VİLLA TEMİZLİĞİ | TEMİZLİK FİRMALARI ANTALYA
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya Halı Yıkama - KONYAALTI
ANTALYA HALI YIKAMA - KONYAALTI
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Temizlik Şirketleri
TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği | Berat Temizlik | Temizlik Şirketleri
FABRİKA TEMİZLİĞİ | BERAT TEMİZLİK | TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği ve Temizlik Firmaları
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ VE TEMİZLİK FİRMALARI

KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA

Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama

Halı yıkamak uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Konyaaltı halı yıkama hizmetini sunan firmamız, yıkama işlemini çamaşır suyu kullanmadan gerçekleştirmektedir. Halılara zarar vermeyen, insan sağlığına duyarlı anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanan firmamız, yıkamaya gelen halıları ön temizlik işlemine tabi tutmaktadır. Bu işlemde halılar özel olarak geliştirilmiş süpürge makinesi ile süpürülmektedir. Süpürme işleminde halılardaki toz ve benzeri yabancı maddeler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız yıkama işlemini de en son teknoloji ile tasarlanmış otomatik halı yıkama makinesi ile yapmaktadır. Yıkama sırasında halılar yere serilmeden, ayak basılmadan, başka halıların suyuna temas etmeden yıkanmaktadır. Ucuz fiyatla halı yıkama hizmeti sunan merkezlerde tüm halıların bir araya toplanarak geceden suya basıldığı, sabah yere serilerek ve üzerinde gezinerek yıkandığı bilinmelidir. Bu yöntemle yapılan temizliğin sağlıklı olması mümkün değildir.

Konyaaltı halı yıkama işleminde halılar, kaliteli halı şampuanları ile yıkanmaktadır. Ayrıca yıkama yapılırken kuyu suyu kullanılmamaktadır. Ön süpürme, yıkama, durulama ve sıkma işlemleri uygulanarak temizlenen halılar, özel olarak paketlenerek teslim edilmektedir. Ucuz fiyatla sunulan hizmette ise halılar genellikle uygun olmayan asit bazlı temizlik ürünleri ile yakınmaktadır. Bunun sonucunda da halıların renginin solması kaçınılmazdır. Firmamız kurutma işlemlerini de kapalı alanlarda gerçekleştirmektedir. Bu alanlarda halılar dış etkenlerden etkilenmemektedir. Ucuz hizmet sunan yerlerde ise halılar dış etkilere açık olarak kurutulmaktadır. Bu da halıların yeniden kirlenmesine neden olmaktadır. Firmamızda hizmet veren personel kalifiyedir ve bu nedenle tüm yıkama işlemleri bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kalifiye personelin sayısının azaltılması gibi bir durum söz konusu olmaması nedeniyle kalifiye personel sıkıntısı yaşanmamaktadır. Dolayısı ile işlemin tüm aşamaları yılın her günü aynı şekilde devam etmektedir.

Konyaaltı halı yıkama hizmetini profesyonelce gerçekleştiren firmamız, halıları adresten teslim almaktadır. Teslim alırken uzman personel tarafından gerekli incelemeler yapılmakta, halıda görülen yırtık ya da ezilmeler anında rapor edilmektedir. Bu rapor doğrultusunda onayın alınmasının ardından halı merkezimize getirilmekte ve işlem başlatılmaktadır. Koşuluz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren firmamız, her halı için özel yıkama tekniği uygulayarak sorunsuz temizlik işlemleri sunmaktadır.

Etiketler: korkuteli halı yıkama, halı yıkama, temizlik, halı, otomatik halı yıkama makinesi

Konyaaltı halı yıkama firmamız, profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Firmamızda halı yıkama işlemi öncelikle özel bir toz alma makinesi ile halıların tozu alınmakta, sonrasında ise lekeler kontrol edilmektedir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından halının rengine ve kirine göre özel olarak imal edilmiş bitkisel halı şampuanı seçilmekte ve yıkama işlemine başlanmaktadır. Yıkama işlemi, otomatik halı yıkama makinesinde gerçekleştirilmektedir. Yıkama işleminin bitmesinin ardından halılar durulanmakta ve sıkma makinesi ile su atılmaktadır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra halıya özel kurutma işlemi uygulanmaktadır. Bunun için kurutma dolapları vardır ve halılar açık havada değil kurutma dolaplarında kurutulmaktadır. Firmamızda her tür halı güvenli bir şekilde yıkanmaktadır. Örneğin el dokuma halıların yıkanması uzmanlık gerektirmektedir. Bu halıları yıkayan personelin deneyimli ve profesyonel olması gereklidir.

Konyaaltı halı yıkama firmamızda Nepal, Çin, Hindistan, Türkmenistan, Azerbaycan, İran, Afganistan, Pakistan halıları, özel yıkama metotlarıyla ve özel şampuanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarda deterjanların hatalı seçilmesi ve bilgisiz personel tarafından yıkanması ile renklerin bozulmasına yol açabilmekte, istenmeyen sonuçları ortaya çıkabilmektedir. Anadolu desenli Türk halılarının yıkanması ise çok daha fazla özen istemektedir. Türk el dokuma halıları kök boyası ile boyanmakta, bu durumda da yıkama işlemi tam bir uzmanlık istemektedir. Altyapısı yetersiz, sezonluk personelin hizmet verdiği halı yıkama firmalarında bu tip halılarda olumsuz sonuçlarla karşılaşmak her zaman mümkündür. Ayrıca hangi tür halı olursa olsun halıların kesinlikle oto yıkamacılarına emanet edilmemesi gereklidir. Çünkü oto yıkama merkezleri, adından da anlaşılacağı gibi sadece oto yıkama işi yapmaktadır. Buralara verilen halıların zeminde fırça ile yıkandığı, bunun da sağlıklı bir yıkama olmadığı bilinmelidir.

Konyaaltı halı yıkama firmamız, halıları tamamen kapalı alanlarda, toz ve kirli ortamlardan uzakta yıkamaktadır. Donanımsız ve eğitimsiz personelin bulunduğu firmalarda hijyenik bir ortamın da olmayacağı açıktır. Bu tip ortamlarda yıkanan halılarda bakterilerin oluşması kaçınılmazdır. Bu da insan sağlığına olumsuz etki yapmaktadır. Halıların açık havada kurutulması da çevreden geçen araçların egzoz dumanlarına ve yoldan kaldırdıkları tozlara maruz kalmaktadır. Bu da kirliliğin evlere taşınması anlamına gelmektedir. Bu nedenle halı yıkama firmasının dikkatli seçilmesinde yarar vardır.

Antalya Konyaaltı Bölgesinde Halı Yıkama konusunda bir çok bölgeyede hizmet vermekteyiz.Antalya halı yıkama firmaları arasında hijyenik firmalar konusunda işimizi çok ciddi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.Evde bahar temizliğinin başladığı şu sıralarda tüm insanlar arayış içerisinde olup yapmaları gereken Antalya berat temizlik halı yıkama firmasını aramaktır.Biz sizin için bu hizmetin en iyisini sunmak adına çok detaylı ince ve hassas bir iş sunma yolunda ilerlemekteyiz.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik