Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

LARA HALI TEMİZLEME | ANTALYA | BERAT HALI YIKAMA

Antalya Lara’da ev ve ofislerde kullanılan halıların belli periyotlar içinde yıkanması gereklidir. Halılar ne kadar temiz kullanılırsa kullanılsın içlerinde gözle görülmeyen organizmalar halat bulmaktadır. Özellikle akar adı verilen mikroskobik canlılar, halı diplerinde yaşamakta, süpürme ile havaya karışarak insan vücuduna girmektedir. Bu da başta astım olmak üzere çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Lara halı yıkama hizmeti sunan firmamız, halılarda hijyen sağlamaktadır. Halıların yılda iki kez yıkanması tavsiye edilmektedir. Firmamız, gerek halı yıkama merkezimizde gerekse evde yıkama hizmeti sunmaktadır. Özellikle halıfleks yıkama hizmetinin yerinde yapılmasından başta bir seçeneği yoktur. Halılar ise halı yıkama merkezimizde yıkanmaktadır. Firmamız ilk olarak telefon ya da elektronik posta aracılığı ile verilen yıkama talebi sonrasında servis ekipleri ile adrese gelmekte ve teslimat fişi karşılığında halıları teslim almaktadır. Sonrasında yıkama merkezimize getirilen halıların üzerlerine kime ait olduğunun belirlenmesi için etiket yapıştırılmaktadır. Etiketlemenin ardında halıların yıkma işlemine başlanmaktadır.

Lara halı yıkama işleminde halılar türleri ve kalitesine göre ayrılmaktadır. Sonrasında ise toz alma işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem için özel olarak geliştirilen makine kullanılmaktadır. Halıların tozdan arındırılma işleminde hem tozlar hem de benzeri yabancı maddeler tam anlamıyla ortadan kaldırılmaktadır. Tozların alınmasının ardından halılar türlerine ayrılarak tek tek halı yıkama makinesine konulmaktadır. Yıkama işleminde anti bakteriyel halı şampuanları kullanılmaktadır ve bu şampuanlarların insan sağlığına zararı bulunmamaktadır.

Yıkama işlemi öncesinde ise halıda lekeler bulunuyorsa öncelikle bu lekeler çıkarılmaktadır ve bunun için özel olarak her halı türüne göre farklı olan leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Sonrasında ise yıkama işlemi uygulanmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından halılar sıkma makinelerine alınmaktadır. Burada halılar deterjandan ve sudan arındırılmaktadır. Sıkma işlemi bittiğinde halılarda çok az bir nem kalmaktadır. Bu işlemin yapılmasının ardından halılar kurutma dolaplarına alınmakta ve tamamen kuruması sağlanmaktadır. Tüm anlamı ile kuruyan halılar son kontrolleri ve hav tarama işlemi yapılarak paketlenme bölümüne alınmaktadır ve tek tek paketlenerek teslime hazır hale getirilmektedir. En son işlem ise teslim işlemidir ve Lara halı yıkama hizmeti sunan firmamız, teslimatı da ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik