Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis Temizliği

Ofis kavramı dört duvar ve bir masanın çok ötesine geçmiş durumda. Hemen hemen her alanda ofisler günlük hayattaki yerini almıştır. Günümüzde ofisler o kadar ileri derecede kullanılmakta ki nerdeyse sosyal hayatımız başlayana kadar diğer bir deyişle paydos verilene kadar tüm ihtiyaçlarımızı ofislerde karşılanabiliyor. Antalya Berat Temizlik Hizmetleri olarak diğer hizmetlerimizde olduğu gibi gibi, ofis temizliğinde de farklı seçeneklerle ve farklı kategorilerde hizmet vermeykteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ofis temizliği, kullanımda olan ofislerin genel temizliği gibi hizmetleri itinalı bir şekilde yapmaktayız. Ofis temizliği  gibi alanlarda hizmet verirken  işimizi  en iyi şekilde yapacağımızı her zaman garanti ediyoruz, Ofis temizlikleri periyodik ve düzenli olarak yapılması büyük önem arz etmektedir. Düzenli temizliğin yapılmadığı ve yoğun bir çalışma ortamı olduğu bürolar, ve işyerleri hijyenik olmamanın yanı sıra kolaylıkla mikrobların vucut değiştirdiği yerler olabilir. Misafir ağırlanan yerler, yemekhane, lavabo ve tuvalet gibi yerler yoğun ve müşterek olarak kullanıldığı için, mutlaka dezenfekte edici ilaçlarla eksiksiz olarak temizlenmelidir.

Ofis temizliği, çalışanların sağlığı açısından önemlidir. Gerek işverenler, gerekse ofis çalışanları, çalıştıkları yerlerin temiz ve sağlıklı olmasını istemektedir. Bu nedenle de ofisler, profesyonel yöntemlerle temizlenmelidir. Ofis temizliğini uzman personelle gerçekleştiren şirketimiz, garantili hizmet sunmaktadır. Şirketimiz, ofis temizliğini periyodik ve genel olmak üzere 2 farklı şekilde yerine getirmektedir. Periyodik temizlik seçeneği tercih edildiğinde hafta içi her gün 18:00 ila 21:saatleri arasında ya da hafta sonu sabah 9:00´dan akşam 16:00´a kadar hizmet sunulmaktadır. Bu hizmet, standart olarak ayda 1 kez sunulmaktadır. Ancak müşterinin isteğine göre gün sayısının artırılabilmesi mümkündür. Genel temizlik ise, bir sefere mahsus olarak yapılmaktadır. Temizlik saatleri ve günleri de müşterinin talebine göre ayarlanmaktadır. Şirketimizde görev yapan temizlik personeli, arzu edilen sıklıkta ve saatte ofisleri temizlemektedir. Ofisler, insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünlerinin yanı sıra özel olarak geliştirilen ekipmanlarla temizlenmektedir.

Ofis temizliği için kişiye özel temizlik programı hazırlanmaktadır. İşlemde ofisin duvarları, camları, çerçeveleri, oturma grupları ve dolaplar detaylı olarak temizlenmektedir. Ayrıca ofiste bulunan kitaplıklar ve çerçevelerin de temizliği yapılmaktadır. Ofislerdeki tuvaletler de özenle temizlenmekte, böylece bakteri oluşumu engellenmektedir. Temizlik için kullanılan tüm malzemeler dezenfekte edici özelliktedir. Ofis temizliğinde eşyalar zarar görmemekte, ayrıca tüm eşyalar yerli yerine konulmaktadır. Mevcut olan halılar da titizlikle temizlenmelidir. Ofis temizliğinde çalışanların rahatsız olmaması için 18:00 ile 21:00 arasında yapılmaktadır. İsteğe göre bu işlem haftada 5 gün gerçekleştirilmektedir. Ofis camları, iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak temizlenmektedir. Gerekli olan tüm malzeme de şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Fiyatlar ise ofisin büyüklüğüne göre değişmektedir.

Şirketimiz, haftalık ve aylık olarak ofis temizliği de yapmaktadır. Hatalık ve aylık periyotlarda gerçekleştirilen hizmet süresi 2 ila 4 saat sürmektedir. Bu işlemde rutin toz alma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Periyodik temizlikte çöplerin boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması istekleri de anlaşmayla yerine getirilmektedir. Periyodik olarak her akşam periyodik ofis temizliğinde ise, alanın büyüklüğüne göre belli sayıdaki temizlik elemanımız hizmet vermektedir. İşlem genel olarak mesai saatlerinden sonra uygulanmaktadır. Temizlik malzemeleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Etiketler: ofis temizliği, periyodik temizlik, genel temizlik, temizlik malzemesi, periyodik ofis temizliği

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik