Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

PASTANE TEMİZLİKLERİ

Antalya  çevresinde temizlenecek mekanlarınız var ise googleden Antalya Temizlik Firmaları arasından bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden yararlana bilirsiniz.Antalya da bir çok firma olmasına rağmen biz sunnuş oldumuz kalitemizden asla ödün vermemekteyiz.Antalya da bu kadar firmanın içerisinde sizin bize göstermiş oldunuz ilgiden bizim size sunacağımız hizmetler asla kesilmeyecektir.antalya temizlik hizmeti  alırken almış oldunuz firmanın güvenilir elamanlarla çalıştıgınızdan emin olup onlardan belge isteyiniz.Antalya temizlik hizmetinde firmamızda kesinlikle sınırlama yoktur.A dan Z ye temizlik hizmetleri konusunda firmamız berattemizlik.com adresinden detaylı bilgi ala bilirsiniz.Antalya da uzman bir firma olan bizden hizmet almasanız işiniz zordur.


Antalya Temizlik Şirketleri den arama yaparken  bulmuş olduğunuz firmanın uzmanlık bilgisini mutlaka sorgulayınız.Aksi taktirde kötü ve nezih olmayan sizi üzen bir firmayla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.Antalya temizlik firması olarak size sunacağımız hizmeten kesinlik memnun kalacaksınız,Şünkü yapmış oldumuz işte paradan önce işimizin aşkı bize güdüllenmiştir.Antalya  temizlik şirketimize başvurarak bizden alacak oldunuz  teklif için lütfen arayınız.Bizden teklif  almadan asla işinize okey vermeyiniz.Antalya temizlik hizmetleri için uygun fiat hijyenik.gülen yüzlü personel güvenilir kadro bulucağınız firma berattemizliktir.Antalya da temizlik yaptırmak için bizlere ulaşan müşterilerimiz hep memnun ayrılarak bizim sunmuş oldumuz hizmete değer katmışlardır.Antalya Temizlik Şirketleri arasında pastane,fırın,cafe,imalahathane,gıda depoları için temizlik biraz daha inçelik içeriri sebebi ise gıda maddelerini barındırmalarıdır.Sağlığınız için bu alanların temizliğinde asla kimyasallar kullanılmaz.Berattemizlik olarak kullanmış oldumuz ilaçlar tamamiyle doğa ilaç hammaddelerinden yapılan ilaçlarla temizlik yapılmaktadır.Naturel olması çok ama çok önemlidir.Antalya temizlik hizmetleri için en uygun firmamız olan berattemizliği seçerek evinizin,ofisinizin,işyerinizin,inşaat sonrası dairelerinizin temizliğini gönül rahatlığında yaptırırsınız.

Pastane Temizlikleri Pastane temizlikleri titiz bir çalışma gerektirir. Bu temizlik hizmetinin haftalık, on beş günlük ya da aylık periyotlarda yapılması tavsiye edilmektedir. Uzman personellerin hizmet verdiği bu temizlik hizmetinde pastanelerin imalat mutfak ve satış alanları gibi yerler temizlenmektedir. Hizmete, pastanenin servis ve üretim bölümlerindeki çöplerin toplanması ile cam ve pencere kenarlarının silinmesi de dahildir. Pastane temizliğinde mutfak ekipmanları ile lavabolar da temizlenmelidir. Ayrıca pastanenin tüm zeminlerindeki kireç, boya ve kirler özel sökücü kimyasallarla sökülmekte ve silinmektedir. Tüm kapıların silinmesi gereken bu hizmette ortak kullanılan tuvalet ve lavaboların temizliği de önemlidir. Bu temizlik yönteminde sağlıklı bir ortamın sağlanması önemlidir. Pastane temizliğinin aynı gün bitirilmesi önemlidir. Bunun için yeterli sayıda personel görev yapmalıdır.

Pastane temizlikleri yapılırken temizlik ürünlerinin insan sağlığına zararlı olmaması gereklidir. Şirketimiz, temizlik ürünlerini, makine ve ekipmanları karşılamaktadır. Bu nedenle kullanılacak tüm ürünlerin ücretlendirmenin içinde olduğu bilinmelidir. Şirketimizde görev yapan personel sürekli çalışmaktadır. Part time personel olmadığı için tüm personel temizlik konusunda eğitimli ve donanımlıdır. Personelimiz, periyodik genel temizlik hizmetlerinin yanı sıra tek seferlik ve ilaçlama hizmetine sunmaktadır. Ticari mutfaklara sahip olan pastanelerde ticari fırınlar, paslanmazlar, tezgahlar gibi sık kullanılan malzemelerin geleneksel yöntemlerle temizlenmesi, sağlıklı bir ortam yaratılması açasından yetersizdir. Geleneksel yöntemlerde kimyasal temizlik ürünleri kullanılmakta, bu nedenle gıda endüstrisinde bu tip kimyasalların kullanılması tavsiye edilmemektedir. Pastanelerde kullanılan ekipmanlar büyük kapasiteye ve hacme sahiptir. Günlük çalışmalarda bu ekipmanlara yağ artıkları ve pişmiş gıda artıkları gibi lekeler yapışmakta, bu da hizmet kalitesini düşürebilmektedir. Şirketimiz, buharlı temizlik makineleri kullanmakta, bu sayede yüksek basınçla sıcak buhar veren sistemle temizlik yapılmaktadır.

Pastane temizlikleri işlemlerinde fırınların derinliği ve yüksekliğine bağlı olarak farklı uzatma aparatları kullanılmakta, kimyasal kullanılmadan buhar uygulaması ise hijyenik bir çalışma ortamı yaratılmaktadır. Normal şatlarda ulaşılması mümkün olmayan yerlerdeki kirler de bu yöntemle yok edilmektedir. Temizlik şirketimiz, tezgahın temizlik ve dezenfeksiyonu için çok sayıda seçenek sunmaktadır ve seçeneklerin tamamı da hem anti bakteriyeldir hem de insan sağlığına olumsuz etki yaratmamaktadır. Bu sayede sağlıklı bir ortam meydana getirilmektedir.

Etiketler: pastane temizlikleri, pastane temizliği, pastane, fırın, tezgah

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik