Halı Temizleme | Antalya | Temizlik Şirketleri | Halı Yıkama | 351 02 02
Sağlığınızın güvencesi için
bizi arayın, kaliteyi yaşayın
Halı Yıkama Antalya
HALI YIKAMA ANTALYA
Antalya Cam Temizliği
ANTALYA CAM TEMİZLİĞİ
Antalya Daire Temizliği
ANTALYA DAİRE TEMİZLİĞİ
Antalya Koltuk Yıkama
ANTALYA KOLTUK YIKAMA
Antalya Dış Cephe Cam Temizliği
ANTALYA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası  Temizlikler
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİKLER
Ofis Temizliği
OFİS TEMİZLİĞİ
 Tadilat Temizliği
TADİLAT TEMİZLİĞİ
Villa Temizliği
VİLLA TEMİZLİĞİ
Yangın Sonrası Daire Temizliği
YANGIN SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ
Yerinde Halı Yıkama
YERİNDE HALI YIKAMA
Antalya  Diş Muayane Temizliği
ANTALYA DİŞ MUAYANE TEMİZLİĞİ
Antalya Merkez Halı Yıkama
ANTALYA MERKEZ HALI YIKAMA
Konyaaltı Halı Yıkama Temizleme Yıkama
KONYAALTI HALI YIKAMA TEMİZLEME YIKAMA
Antalya Temizlik Şirketleri
ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Halı Yıkama Şirketi Antalya | 5446341234
HALI YIKAMA ŞİRKETİ ANTALYA | 5446341234
Fabrika Temizliği
FABRİKA TEMİZLİĞİ
İnşaat Sonrası Banyo Temizliği
İNŞAAT SONRASI BANYO TEMİZLİĞİ

STOR PERDE TEMİZLİĞİ | 351 02 02 | ANTALYA HALI TEMİZLEME

BERAT TEMİZLİK STOR PERDE TEMİZLİĞİ Berat temizlik stor perde temizliği hizmetleri ile ilk günkü gibi pırıl pırıl ve sağlam storlarınızı yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Stor perdeler görsel olarak ve kullanım kolaylığı açısından son yılların en fazla tercih edilen perde çeşididir. Özellikle çalışan hanımların ve minimalist tarzda döşenmiş evlerin pencerelerinde gördüğümüz stor perdeler, diğer perdeler kadar sık temizlik gerektirmedikleri için de hanımların gözdesi olmuştur. Daha geç kirlenen kumaşlardan imal edilmeleri, tek ürünle çok fonksiyon sağlaması ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilen stor perdeler de kirlenir. Her ne kadar nano teknolojik kumaşlardan yapıldığı söylenerek kirlenmediği iddiası ile piyasaya çıkan stor perde çeşitleri olsa da, bu bir çeşit tüketim algısıdır. Dünya üzerinde kirlenmeyecek herhangi bir ev eşyası henüz icat edilmiş değildir. Bu yüzden diğer perdeler gibi bir- iki ayda bir olmasa da stor perdelerin de yılda en az 2 kere temizlenmesi gerekir.

 

Stor perde temizliğinde, perdeli mekanizmanın tavan mekanizmasından ayılması ve özel bir yöntem ve temizlik ürünü kullanılması gereklidir. Stor perdelerin evlerde temizlenmesi çok zordur. Evlerde stor perde temizliği yapmaya çalışan hanımlar da perdelerde oluşan lekelenmeler ve tam bir temizlik sağlayamadıklarından bahisle stor perdelerini ikinci kez yıkanmak üzere bize göndermektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve perdelerinizin yıpranmaması için yapmanız gereken Berat Temizlik Stor Perde Temizliği hizmetlerini aramaktır.

 

Berat Temizlik Stor Perde Temizliği hizmetimizde ilgili personelimiz gelerek perdenizi mekanizmasından söker, yıkama tesisimize getirir. Perdeniz burada özel temizlik ürünleri ve bu iş için üretilen makinelerle yıkanır. Kurutma bölümünde asılarak suyu süzülen stor perdeniz hafif nemli şekilde adresinize getirilerek personelimiz tarafından mekanizmasına takılır. Ve perdeleriniz artık pırıl pırıl şekilde kullanıma hazırdır.

 

Belli periyotlarda temizlenmeyen stor perdeler bir süre sonra temizlenmeyecek şekilde kirlenirler. Ne kadar kaliteli bir ürün olursa olsun, düzenli aralıklarla temizlenmeyen perdelerinizin içine işleyen kalıcı kirlerin temizlenmesi çok zordur. Bunu önlemek için senede 2 kere bizi arayarak stor perdelerinizi güvenli şekilde ve ekonomik fiyatlarla temizletmeniz yeterli olacaktır.

İletişim

İLETİŞİM VE BİLGİ İÇİN

0242 325 99 48 - 0544 634 12 34
Copyright © 2014-2018 Berat Temizlik